Kultuurierinevuste roll äri- ja argielus

Trüki

Bookmark and Share

Koolituse läbiviija  Raivo V. Raam

Seni edukaks peetud Lääne ühiskond (vähemalt majanduslikus mõttes) on viimastel aastatel raskustesse sattunud ülejäänud maailmaga suhtlemisel. Arengud ei toimi enam nii nagu Lääs kavandanud on, need võivad võtta isegi dramaatilisi vorme nagu Iraagi, Afganistani ja veel mitme teise riigi ning piirkonna põhjal saab üldistada. On siis tegemist tsivilisatsioonide kokkupõrke või muuga? Kas Lääs pole mitte oma liigses enesekesksuses ja materialismikultuses mitte degradeerumas muudes valdkondades ja üldinimlike väärtuste tähtsustamisel?

Koolituse eesmärgiks on jagada teadmisi ning analüüsida eri rahvaste, eri religioonide elementaarseid kultuurierinevusi geograafilises kontekstis, uurida võimalikke konfliktiallikaid ja nende tekkepõhjusi, anda ülevaade üldistest käitumismallidest maailma eri paigus.

Koolituse tulemusena osaleja:

  • oskab analüüsida üht või teist kultuuri,
  • teab eri kultuuride eripära tagamaid,
  • on kursis erinevate rahvaste elementaarsete tavade, toitumis- ja hügieenikommete jmt-ga
  • oskab ette näha ja ennetada võimalikke konfliktsituatsioone nii reisil olles kui ametialaselt suheldes.

Koolitust saab tellida gruppidele. Seda, kas koolitus on avalikus kalendris, seda saab vaadata siit: Avalik KoolitusKalender.

Koolituspõhimõtted on kirjas siin: KA Konsultatsioonid koolituspõhimõtted  

Lisainfo, tellimine ja registeerumine: Katrin Aedma 513 2444, E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile KoolitusKalender 2010

Smile Valik koolitusteemasid

Smile Harivad artiklid

Viimati uuendatud 24. mai 2010