Raamat "Avalik esinemine. Lugude jõud"

Trüki

Bookmark and Share

Avalik_esinemine_Lugude jõud Raamatute sarjast "Avalik esinemine," ilmus huvitav, praktiline ja õpetlik raamat kõigile neile, kes soovivad oma sõnumit veelgi paremini teisteni viia.

 

Oled Sa juht, spetsialist, õpetaja, koolitaja, ajakirjanik, kirjanik... või lapsevanem ja Sinu jaoks on oluline, et teised Sinust paremini aru saaksid, siis õpi ära ka see, kuidas sõnumi väestamiseks kasutada mõistulugusid, muinasjutte, anekdoote, legende, luuletusi ja metafoore.

 

Teadmine, see maksab!

Paarike sõidab kõrbeteel, kus pole km-treid mingit asustust ja äkki jääb auto seisma... Mees läheb välja, tõstab kapoti üles ja uurib asja... tulutult... Ootavad ja ootavad seal siis, et äkki... ja näe tulebki rännumees, pamp kaenlas ja kepp käes... Küsib, kas vaja abi. Paarike noogutab. Mees vaatab korra kapoti alla, siis lööb kepiga seal midagi, seda siis hirmus kõva pauguga ja näe... auto läheb käima. Hinnaks küsib 500 USD. Paarike tõstab imestades kulme: "Nii palju ühe kepilöögi eest?!" Rändur vastab: "Oh, ei! Löök maksab vaid 5 USD, kuid teadmine kuhu ja kuidas lüüa, see maksab 495 USD."

 

Raamat: "Lugude jõud ja kasutamine. Soovitusi esinejale, kuidas kasutada lugusid – isiklikke lugusid, mõistulugusid, müüte, naljalugusid, luuletusi ja metafoore sõnumi väestamiseks," sisaldab muuhulgas näiteid erinevatest mõistulugudest, anektoote, luuletusi ja õpetab seda, kuidas neid esinemisel sh väitlemisel/ argumenteerimisel õigesti kasutada.

***

Paraku tuleb meil leppida seisukohaga, et vaid jumalad on eksimatud... Raamatu lakal on pealkirjas 1 sõna, mis on KAASAMINE, kuid peaks olema LUGUDE JÕUD. Eks siis igaüks saab selle sinna ise kirjutada :) Raamatu kaas käis läbi tootmisprotsessis 7. inimese käest... ja meist keegi seda apsakat ei märganud...

***

Raamatute sarjas: „Avalik esinemine“ pakub kogenud praktik Katrin Aedma lugejale valiku parimaid praktilisi näpunäiteid erinevatel esinemist puudutavatel teemadel. Et raamatud oleksid kiiresti loetavad ja lihtsasti mõistetavad, on tekst liigendatud, lisatud joonised ja kasutatud võimalikult lihtsat eesti keelt. Tänaseks on ilmunud kaks raamatut – osalejate kaasamisest ja esinemishirmust

 

Katrin Aedma, olles ise praktik, kes on esinemist õppinud ja praktiseerib seda koolitades ligi 20 aastat üle maailma, annab raamatus nõu, kuidas kõige õigemal moel kasutada lugusid esinemisel nii, et need esineja sõnumi jõuliselt kuulajateni viivad.

 

Paljud inimesed esinevad. Kindlasti saavad nad praktilise esinemisraamatu abil veelgi paremaks esinejaks. Raamatus on nii praktilised nõuanded, kuidas lugusid kasutada, kui ka hoiatused, millega esineja kindlasti eksida ei tohi. Raamat sisaldab kogumikku mõistulugudest ja metafooridest.

 

Üks tore mõistujutt, mis raamatus mainimist leiab on torujuhtme ehitamisest. Eesti keeles on ilmunud raamat, kuid piisab ka sellest, kui vaatad väikest klippi, mis sõnumit väga selgelt edasi kannab.

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Raamat ilmus 2013 ja on saadaval kõigis suuremates raamatupoodides üle Eesti!

Head lugemist ja enesearendamist!

Katrin Aedma

***

Lugejate kommentaarid

Katkendeid raamatust

Meediakajastused

***

Mina_mehed_1_kaanefoto1 Mina-ja-Mehed-2 Mina-ja-mehed-3

Avalik_esinemine. Osalejate kaasamine Avalik_esinemine_Esinemishirm Avalik_esinemine_Lugude jõud ja kasutamine

Smile Kvaliteetse Õppe Keskuse raamatud

Smile Huvitavad artiklid

Smile Raamatute ost

Viimati uuendatud 03. oktoober 2014