Raivo Piiber

Trüki

Bookmark and Share

Raivo Piiber – koolitaja, professionaalne sportlane ja edukate taganttõukaja

 

Koolitaja Raivo Piiber Raivo on lõpetanud 1985 aastal Türi Keskkooli, õppinud aastatel 1985 - 1986 Daugavpilsi Kõrgemas Lennuväeinseneride Akadeemias, 1988 - 1989 EBS-s rahvusvahelist ärijuhtimist ning aastatel 2000 - 2006 Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis ärijuhtimist. Alates 1999 aastat tegev eraettevõtluses, on rajanud tänaseni tegutseva spordiklubi ja olnud selle tegevjuht aastatel 2007 - 2010, tegelenud kinnitusvahendite hulgimüügiga, kuid tänaseks päevaks on vaekauss selgelt kaldunud inimeste treenimise poolele, seda nii vaimselt kui füüsiliselt.

Aastatel 2011 - 2015 täiendas Raivo end Suurbritannias.

 

Raivo omab EKR (Eesti Kutsekvalifikatsiooniraamistik) kulturismi ja fitnessi treeneri V ning liikumisharrastuse treeneri V taseme treeneri litsentsi. Ta on treeninud ja juhendanud mitmed Eesti tippsportlasi (n kulturism/fitness, vabamaadlus, autoralli) ja tavaharrastaid ja koostanud üle 4000 toitumis- ja treeningukava. Raivo on ka erinevate spordi- ja meele-lahutusvõistluste/ürituste korraldaja ja tegutseb kulturismikohtunikuna.

 

1997 - 1999 hulgimüügiettevõtte juhataja ja müügipersonali koolitaja

1994 - 1996 müügijuht rahvusvahelises kontsernis Philip Morris

 

Ühiskondlik tegevus ja hobid

Alates 1999 tegev rahvusvahelise noortekoja (JCI-Junior Chamber International) liinis. 1999 asutas Pärnumaa Noortekoja ning olnud selle esimene president 1999 - 2000.

2001 Eesti Noortekoja asepresident, 2004 TOYP-direktor, 2005 müügi ja marketingi direktor, 2006 täidesaatev asepresident. Senaator (JCI eluagne auliige) nr 67537.

 

Raivo Piiber on mitmekülgsete hobidega – vabamaadlus (kahekordne meeskondlik Eesti karikavõitja, mitmekordne Järvamaa meister ja Eesti MV medaliomanik 1982 - 2006), mõned medalid jõutõstmisvõistlustelt ning hulgaliselt auhindu treenerina.

Lisaks on Raivo Piiberi hobideks kulturism, sumo, sukeldumine, mäesuusatamine, fotograafia ning nii enda kui teiste koolitamine. Aastatel 2008 - 2010 oli Raivo hinnatuim bodyfitnessi treener Eestis.

 

Tegevus koolitajana

Raivo on edukalt läbinud 2004 JCI Treeninginstituudi koolitajate väljaõppe Rootsis ja JCI rahvuskodade juhatuste koolituse Nordic Academy 2005 Lätis.

Koos professionaalse rahvusvahelise haardega koolitaja Katrin Aedmaga koolitatakse teemadel tervislik ja tasakaalustatud toitumine, treeningud jõusaalis, suhtlemine teiste ja iseendaga sh meeskonnatöö. Koos pakutakse ettevõtete (meelelahutuslike) spordiüritusi ja harivaid tervisekoolitusi. Raivo on klientidele abiks personaalsete toitumis- ja treeningkavade koostamisel.

Üks põnev ja hariv koolitus, mis on kasuks nii osalejale kui ka tellijale, on tervisekoolitus: Hõivatud kuid heas vormis ja õnnelik.

 

Esinemised ja publikatsioonid

Raivol on olnud mitmeid avalikke ja vähemavalikke esinemisi koosolekutel, koolitustel ja konverentsidel auditooriumile suurusega kuni paarsada inimest. Tema sulest on ilmunud eelkõige terviseteemalised artiklid näiteks sellistes väljaannetes nagu „Postimees“, „Ärielu“, „Pärnu Postimees“, „Naised“, „Tervispluss“, JCI Teataja“, “30+”, “60+”.

 

Treenimis- ja toitumisalaseid teadmisi jagab Raivo oma blogis, mille leiad aadressilt www.treenitargalt.ee

 

Smile Vaata meie koolitusteemasid: koolitused

Smile Koolituste tellimiseks saada päring: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile Loe lisa terviseteemadel raamatust: "Saleduse saladused hõivatud inimesele"

Viimati uuendatud 26. juuli 2015