Raamat "14 päeva Goas"

Trüki

Bookmark and Share

Raamat "14 päeva Goas" kirjeldab elu-olu Goas läbi koolitaja 14 päeva goas Katrin Aedma silmade ja 2010 aasta alguses Travel INiga Goas suhtlemisalasel koolitusel käinud koolitusgrupi kogemuste.

Tegemist on huvitava kogemusliku käsiraamatuga, kuskohast saab lugeda seda, milleks võiks valmis olla Goasse reisija - seal on natuke kultuurist ja usunditest, kohalikust floorast ja faunast, ajaloost ja kommetest, ohtudest ja rõõmudest, soovitusi, kuhu minna ja kuhu mitte minna.

Osta siit: Goa raamat ja loe lisa...

Raamatu lisades on eesti keelde tõlgitud nii viisa taotluse vorm, maale sisenemise kaart, hotelli registreerimise vorm jms. 

Ka kõik need inimesed, kes Goas käinud, saavad lisateavet seaWC-de, puu külge seotud nahkpastlate, tagurpidi haakristide, hindu templite, rannal patseerivate maiate meeste hingeelu jms olulise kohta. Raamatu käsikirja täiendasid inimesed, kellel olemas pikemaajalised suhted nii India kui Goaga.

Raamat on saadaval raamatupoodides. Need, kes ostsid testversiooni 2010 aastal Goast, reisifirma Estlive kontorist Vilmsi 6 või Rakveres Biore Tervisestuudiost, saavad enda raamatule välja trükkida sisukorra siit: raamatu: "14 päeva Goas" sisukord.

 

Osta raamat internetist - soodsamalt ja koju kätte - kliki siia: Katrin Aedma raamatute ost

Suur tänu positiivse tagasiside eest, mis innustab kirjutama teisigi huvitavaid raamatuid.

Inimestele meeldib, et autor ei anna hinnanguid, raamat sisaldab palju praktilist infot ja fakte, raamat on abiks esmareisijale reisiks valmistumisel ja kohapeal liiklemisel. Hea meel on kuulda klientidelt,  et  raamatut "14 päeva Goas" peetakse Goasse reisija kohustuslikuks kirjanduseks.

Raamatu lõpus olevate sooduskupongide kasutamisel ja liiklemisel on abiks  kaart, mille saab endale printida siit: Calangute, Baga kaart.

Kui lähete pikemalt Goasse, siis külastage ka Karnataka imelist rannaäärset spirituaalset templiküla Gokarna. Soovitan organiseeritud ja giidiga reisi, sest ise ei leia seal ülesse seda ilu, mis kohal on pakkuda.

Katrin Aedma kirjutab raamatut Keralast, mis kultuurilt ja maaalalt palju mahukam... eks näis, millal Kerala raamat - "Kerala - Jumala enese maa" valmis saab...

 

Rõõmustage end ka kastist väljas raamatuga: Mina ja Mehed Wink

Smile Goa raamatut saab osta internetist - raamatute ost

Smile Lugejate kommentaarid

Smile Katkendeid raamatust

Smile Meediakajastused

***

Meil on ka teisi toredaid raamatuid!

Kvaliteetse Õppe Keskuse raamatud

Avalik_esinemine. Osalejate kaasamine Avalik_esinemine_Esinemishirm Avalik_esinemine_Lugude jõud ja kasutamine

Mina_mehed_1_kaanefoto1 Mina-ja-Mehed-2 Mina-ja-mehed-3

Smile Vaata Goas tehtud koolituse tagasisidet

Smile Käisime ajurveeda õppepäeval

Smile Goa koolitus 2o1o

Smile Goa blogi

Smile Koolituskalender

Smile Goa raamatust inglise keeles

Smile Kerala raamatust inglise keeles

Viimati uuendatud 19. veebruar 2014