Raamat "Mina ja Mehed"

Trüki

Bookmark and Share

Kauaoodatud esimene raamat sarjast: "Mina ja Mehed" on omapärane uue ajastu psühholoogia õpik, mille autoriteks on karismaatiline koolitaja ja kirjanik Katrin Aedma ja psühholoog, koolitaja ja kirjanik Toivo Niiberg

Raamat on teadaolevalt esimene sellises "värvilises" stiilis kirjutatud teos.

Mina ja Mehed, sugupoolte erinevus 2012 aasalguses ilmus "Mina ja Mehed 2" (ISBN 978-9949-9198-4-0 (kogu teos), ISBN 978-9949-9198-5-7 (2. osa).

Tänapäeval ei tööta enam käsud ja keelud. Narratiivne psühholoogia õpetab lugude kaudu ja raamatu autoritel on õpetav ja hariv tagamõte, mida lugeja ei pruugi tajuda - ka see on taotuslik.

Osta raamat internetist - soodsamalt ja koju kätte - kliki siia: Katrin Aedma raamatute ost


Raamat räägib mitmekülgse ja värvika isiksuse - koolitaja ja vabakutselise kirjaniku ja ajakirjaniku Katrin Aedma eluloost - erinevatest maadest, kogemistest ja tegemistest, sisaldades lõbu, lusti, kurbust, nalja, seksi jms.

Huvitav, luhtne lugeda, intrigeeriv, hariv...

Dim lights Embed Embed this video on your site

Raamat: "Mina ja Mehed," on vürtsitatud koolitaja elufilosoofia ja tuntud psühholoogi ja kirjaniku Toivo Niibergi teadmistega sh huvitavate testidega. Tekst on kujundatud kasutades aktikunstniku Lembit Michelsoni fototöötlusi ja emotsiooniks on lisatud eelkõige autori enda luulet. 

Mina ja Mehed Läbivaks teemaks on noore Eesti naise hingevalu, mille põhjuseks lubamatu armusuhe 13. aastat vanema Norra härrasmehega. Samm, sammult näidatakse enesega võitlust pidava koolitaja arenguteed, eneseanalüüsi, heitlusi ja põiklemisi maalt maale, ühest suhtest teise...  mina ja mehed.jpg

Sari: "Mina ja Mehed" keskendub naiste ja meeste erinevustele, suhetele, elu hoiakutele suuremas plaanis. Raamat on kroonikalaadne, nii mõnigi võib seal ära tunda iseennast või mõne Eesti avaliku elu tegelase... Enamus inimeste nimed on muudetud.

Raamat sisaldab pilte, nalja, teste, seksuaalunistusi, naiste ja meeste arutelusid peenise pikkuse, suguelundite soengute jms üle, tõsist arutelu nii suuhügieeni, suitsetamise ja kehakaalu teemadel kui ka lõike Katrin Aedma salapäevikutest. 

Raamatut on raske liigitada tavapäraste õpikute, eluloo ja memuaaride, vaimsuse või hoopis reisikirjelduste või eneseabi õpikute alla. Raamatute sari: "Mina ja Mehed" on esimene omalaadne - lihtne lugeda, julge, intrigeeriv, huvitav, eluline, humoorikas, hariv, vahelduv ja kiire... Raamat nr 2 ilmub aastal 2o11/ 2o12. 

2011 valiti raamat: Mina ja Mehed uuenduslikkuse ja trendikuse poolest teisele kohale! Vaata uudist siit: Raamat "Mina ja Mehed" sai pärjatud! Elagu mustad lambad ja valged varesed!

Dim lights Embed Embed this video on your site

Põnev ja intrigeeriv lugemisvara, eluline õpperaamat ja huvitav, praktiline kingitus ka neile, kellele lugeda ei meeldi! 

Sobib samahästi nii meestele kui ka naistele. Alla 18 ei soovita, kuid lubatud.

***

Lugejate kommentaarid

Katkendeid raamatust

  Meediakasjastused

***

Smile Lisainfo www.MinajaMehed.weebly.com

Smile Telli raamatu esitlus või huvitav koolitus sugupoolte erinevusest. Näiteks Õnneliku suhte 10 käsku

Smile Vt pilte - Mina ja Mehed - esitlused ja koolitused

mina ja mehed, Toivo Niiberg, Katrin Aedma

Viimati uuendatud 10. november 2014