Teenindushoiaku treening

Trüki

Bookmark and Share

(firmasisene meeskonnatöö koolitus)
Treening on mõeldud teenindusettevõtete töötajatele, kelle igapäevatööks on klienditeenindus. Neile, kes soovivad treenida teenindushoiakut olgu siis tegemist uue meeskonnaga ja avatava teenindusettevõttega või juba olemasoleva ettevõtte arendamisega.

Treeningu põhirõhk on osalejate suhtlemise arendamisel olemaks hea teenindaja ja hea klient. Õpime nippe, kuidas kasutada inimestevahelist kommunikatsiooni enese ja ettevõtte arendamiseks. Teemadeks on enesekehtestamine eelkõige teenindussituatsioonis, pretensioonide tulemuslik käsitlemine nii kirjalikus kui suulises vormis, emotsioonide juhtimine, tagasiside andmine, kiitus ja kriitika, eeskuju mõju kaaslastele. Viime läbi reaalsed teenindussituatsioonid, teeme analüüsid ja treenime käitumistehnikaid.   
Eesmärk:
Osalejad on treeninud ja omandanud põhiteadmised oskuslikust käitumisest teenindussituatsioonis ning info kasutamises enese ja ettevõtte protsesside arendamiseks.  Eelkõige treenime oskust õppida kogemustest ja tagasisidest, tulla toime erinevate teenindussituatsioonidega ja jõuda võit-võit lahenduseni.

Metoodika: Treening on interaktiivne ja üles ehitatud praktilise töö vormis – arutelud vahelduvad rühmatööde, esinemiste, väitluste, rollimängude ja praktiliste harjutustega. Rollimängud toimuvad enamasti reaalsituatsioonides erinevates teenindusasutustes.
Grupis maksimaalselt 12 osalejat, kestvus minimaalselt 2+1 päeva

Image

"Ei loe mitte see, milline sa oled, vaid see, kuidas sa välja paistad!"

~Katrin Aedma~

 

~Katrin Aedma~

Lisainfo ja tellimine:

E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile Koolitusteemad

Smile Raamatud

Smile Harivad artiklid

Smile Testid

Viimati uuendatud 07. aprill 2015