Raamat "Saleduse saladused hõivatud inimesele"

Trüki

Bookmark and Share

Uus raamat Katrin Aedma sulest! Saleduse Saladused hõivatud inimesele

Raamat sarjast: "Lühikoolitused iseõppijale" nimetusega:

"Saleduse Saladused hõivatud inimesele. Lihtsad, efektiivsed ja praktilised näpunäited" on huvitav lugemine kõigile, kes on huvitatud tervislikust eluviisist.

Raamatus kirjeldatakse erinevaid enamtuntud toitumissuundi ja selgitatakse, kuidas ise end otsuse, mõtlemise, koputamistehnika ja muude lihtsate võtetega toetada.

Raamatus on mitmeid trikke, nippe, mida võiks enese vormis hoidmiseks teada just kiire eluviisiga inimesed. 

Täpsed juhised neile, kes ei tea, kuskohast ja kuidas alustada - mida osta, mida mitte, mida süüa ja mida mitte. Samas ülevaade nii aluselisest toitumisest, elus ja surnud toiduainetest, kui ka ajurveeda toitumispõhimõtetest. Ise saad valida, milline elustiil just Sulle sobib ja kasutada seda raamatut kas koos tervisetreeneri nõustamisega või ilma selleta.

Elustiil otsustab meie elukvaliteedi!

Meie otsustame oma elustiili!

Kõike tuleb teha regulaarselt, et saada tulemusi - nii neid, mida me ei soovi,

kui ka neid, millest unistame! 


Siin saab vaadata/ kuulata inglise keeles ja eestikeelsete subtiitritega professor Walter Veith loengut "Täisväärtuslik elu", mis toetab raamatus: "Saleduse saladused hõivatud inimestele" kirjutatut!

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Lühikokkuvõte raamatust "Saleduse saladused hõivatud inimesele"
Imedieete on tuhandeid! Me ei sunni Sind neid pidama vaid näitame teed tasakaalustatud elustiilile – juhendame, kuidas toituda, liikuda, hingata ja mõtelda nii, et saavutad soovitud füüsilise vormi ja hingelise tasakaalu.

Näitame, kuidas on lihtsate ja odavate vahenditega võimalik ka kiire eluviisi juures olla suurepärases vormis.
Ei mingeid ekstreemseid külmas vannis istumisi või häbemekarvade sikutamist. Viimast soovitab jaapanlane Shukan Josei, kes väidab, et häbemekarvade keerutamine ja sikutamine stimuleerib hormoonide tootlikus ja juba kaheminutiline sessioon päevas aitab liigsetest kilodest vabaneda. Siit raamatust leiad vaid lihtsad ja efektiivsed saleduse saladused nii naistele kui meestele – ei mingeid trikke!

Kui oled üks nendest, kes sooviks olla saledam ja kes armastab omandada lihtsaid ja efektiivseid nippe eesmärgi saavutamiseks, siis on see raamat just Sulle.

Autor Katrin Aedma on kokku koondanud parima info sadadest allikatest. Inspiratsiooni sai ta koolitusest: “Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik!” Saad lugeda, millisele järeldusele on tulnud peale aastakümneid katsetamisi pärmitaignaefektiga dieedimaaniat põdenud autor ja tema kolleeg, kogenud kehadisiner, spordisõltlane Ralph Eckhart.

 

"Kui Sa usud, et söök teeb Sind paksuks, siis see ka teeb. Kui Sa usud, et söök Sind pakuks ei tee, siis see ka ei tee! Kõik, mille vastu Sa võtled, selle Sa saad!" väidab selgeltnägija ja ravitseja Teal Swan. Kuula, mis tema asjast arvab:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Siiski soovitan ma vaadata hoolega, mis suust sisse paned, mõtlemisest üksi vähe kasu, sest väidetavalt sõltub söögist 80% meie kehakaalust.

Täna lugesin aga suurepärast soovitust FBst Tiina seinalt:

 

Kõige kiiremini langeb kaal siis, kui see aknast välja visata!

Kuhu Sirje lisas:

Ja mida kõrgemalt, seda suurem on langemiskiirus!

 

Kui oled otsustanud, siis alusta organismi puhastamisega ja leia sobivad abilised Biolatte valikust, mis meie lugejatele 15% soodsama hinnaga! Biolatte-tervis-15-soodsamalt

***

Lugejate kommentaarid

 Katkendid ja sisukord

Meediakajastused

***

 

Smile Katrin Aedma looming ja raamatute ost

Smile Loe ka seda: Kui sa oleksid paks...

Viimati uuendatud 10. jaanuar 2016