Kuidas raha teenida

Trüki

Bookmark and Share

Autor: Katrin Aedma/ 27.09.2008

Vaatan ja mõtlen, kui palju raha tegelikult maas vedeleb - lihtsalt korja üles ja haara kinni võimalustest, mis elu pakub. 2001 aastal ei olnud mul kuskil võtta raha poja jalgratta jaoks. Ratas maksis 4 000 krooni ja see oli maailmatuma suur raha. Mõtlesin vaid, et mul oleks vaja 4 000 krooni, et poja saaks jalgratta ja olin kindel, et see võimalus tuleb. 

Muretsemisega ma ei tegelenud, sest olin õppinud, et saad selle, millest loobud. Lihtsalt saatsin nö universumisse oma soovi ning hoidsin silmad, kõrvad lahti, et mitte maha magada märguannet. 

Ja see tuli. Sain teada, et Silva meetodi koolituse korraldaja saab organiseerimise töö eest projektijuhi tasu, mis on 10% koolituse maksumusest.

Korraldasin koolituse ja sain 4 000 krooni! Mõistin seda alles siis, kui raha reaalselt oma kontol nägin, et oi, see ongi ju poja ratta raha, mida palusin. Tänan Reigo! Igaüks leiab võimalusi, kui ta vaid tahab! 

Silva meetodi koolitust soovitan muuseas ka Sulle hea lugeja, sest see on koolitus, mis on teiste koolituste vundamendiks. Vaata siit Silva meetodi koolitusi ja muud põnevat.

Tahad minu koolitusi korraldada? Ole lahke! Tingimustest loe siit: Soovita ja teeni. 

Igaüks leiab tee, kui ta vaid tõesti tahab. Vaata, kus on raha ripakil ja korja ära. Kuula, mida inimesed vajavad ja paku lahendus. Nii näiteks panid tublid sõbrad linnas välja kuulutused, et X päeval kell X - Y toimub TASUTA vanaraua äravedu. Korjasid vanaraua kokku, viisid kokkuostu. Inimesed rõõmsad ja tegijad ka.

Päikest põue ja rõõmu südamesse!

Katrin

Viimati uuendatud 18. aprill 2011