Avalik esinemine ja Koolitus2013 eripakkumine

Trüki

Bookmark and Share

Teema: Avalik esinemine - 3 eksimust, mida esineja ise ei märka.Katrin Aedma. Foto: Maris Ojasuu/ Äripäev

Koht: Konverents "Koolitus 2013", Viru hotelli konverentsikeskus, saal Grande 1+2 (max.240 kohta)

Aeg: 29.01.2013, kell 15.45.

 

Avalik esinemine on teema, mis on vajalik kõigile, olenemata ametikohast. Avalik esinemine hõlmab endas nii sünnipäevatervituse oskuslikku edastamist kui esinemist koosolekul, nii koolitamist kui üles astumist konverentsil. Ka see inimene, kes on saalis kuulaja rollis, on koheselt esineja rollis, kui tõuseb püsti ja küsib küsimuse. Millised on need võtted, millega tähelepanu võita?

Millised on need kolm peamist eksimust, mida esineja tavaliselt ise ei märka? Kuidas saame teadlikuks enese pimedast minast?

Konverentsi eripakkumine parooliga "Koolitus2013"

  • Telli koolitus ja vii see läbi enne 16.02 - soodustus 50%
  • Telli koolitus 1 kuu jooksul - soodustus 30%.

Lisainfo ja kontakt:

E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

513 2444, 0047 4178 6999

Katrin Aedma on interaktiivse stiiliga koolitaja, kes juhtival positioonil töötanud üle 18. aasta ja koolitajana enam kui 10 aastat.

Avalik esinemine on üks tema lemmikteemasid klienditeeninduse ja muude isiksusearengu teemade kõrval. Katrin õpetas aastaid avaliku esinemise nippe ja trikke Mainori Kõrgkoolis, lähiajal koolitused tulemas rahvaülikoolis ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias. Ta on esinenud erinevates riikides ning õppinud esinemist ja koolitamist põhjalikult ka rahvusvahelise noortekoja JCI koolitajate arendusprogrammis.

Katrin Aedma on värviline ja huvitav isiksus, kes on koolitajana tuntud kaasamisoskuse ja hästi planeeritud omapäraste lahenduste poolest.

Tema sulest ilmub raamatute sari edukale esinejale.

Koolitusel on võimalik soodushinnaga saada kahe raamatu omanikuks: "Avalik esinemine. Osalejate kaasamine" ja "Avalik esinemine. Avalik esinemine ilma hirmuhigita."

Smile Koolitusteemad

Smile Huvitavad artiklid

Viimati uuendatud 04. veebruar 2013