Raamat - uus ja kasulik teemal esinemishirm

Trüki

Bookmark and Share

Avalik_esinemine. Esinemishirm 2012 aprillis ilmus praktiline avaliku esinemise raamat, pealkirjaga: "Avalik esinemine hirmuhigita! Kuidas ärevusest saab elevus? Nipid ja trikid esinemise nautimiseks ja hirmu ületamiseks. Parim valik praktilisi näpunäiteid!"

See on teine raamat sarjast "Avalik esinemine."

 

Avalik esinemine on oma olemuselt lihtsamast lihtsam, see on midagi, mida me teeme kogu aeg, päevast, päeva. Ometi on uurimuste alusel kindlaks tehtud, et avalikku esinemist kardetakse rohkem kui surma.

 

Raamatute sarjas: „Avalik esinemine" pakub raamatu autor Katrin Aedma lugejale valiku parimaid praktilisi näpunäiteid erinevatel esinemist puudutavatel teemadel. Et raamatud oleksid kiiresti loetavad ja lihtsasti mõistetavad, on tekst liigendatud, lisatud joonised ja kasutatud võimalikult lihtsat eesti keelt.

Raamatus "Avalik esinemine hirmuhigita! Kuidas ärevusest saab elevus? Nipid ja trikid esinemise nautimiseks ja hirmu ületamiseks. Parim valik praktilisi näpunäiteid!" selgitab autor enamlevinud esinemishirmu põhjuseid ja aitab samm-sammult inimesel leida enesele sobivad meetodid esinemishirmu minetamiseks. Autor toob raamatus välja erinevad tehnikad, millega ravitakse esinemishirmu ja õpetab, kuidas hoida motivatsiooni muutuste tegemisel.

 

Raamatu sihtgrupiks on kõik täiskasvanud, kes mingilgi moel puutuvad kokku avaliku esinemisega ja kes teavad, mida tähendab sõna esinemishirm. Eelkõige on raamat sobilik neile, kes on võtnud vastu otsuse, et nad soovivad saada julgeks ja suurepäraseks esinejaks. Samuti need inimesed, kes soovivad teisi nende arengus toetada.

 

Katrin Aedma on õppejõuna, koolitaja ja konsultandina töötanud üle 10ne aasta. Avaliku esinemise loenguid andis ta edukalt aastaid Mainori Kõrgkoolis ja teeb viimastel aastatel aktiivset koostööd näiteks Tallinna ja Tartu Rahvaülikooliga olles avaliku esinemise lektor. Tema esinemisõpetajate hulgas on nimekaid tegelasi Eestist ja üle maailma. Näiteks näitleja Martin Veinmann ning jõulise esinemisstiili ja haarde poolest tuntud ärimees ja koolitaja T.Harv Eker.

Katrin Aedma on oma sära ja aktiivse, veenva ja meeldejääva esinemisstiili tõttu olnud oodatud esineja paljudele konverentsidele. Teda tuntakse kui interaktiivset esinejat, kes paneb olenemata kuulajate arvust inimesed kaasa mõtlema, kaasa rääkima ja koos tegutsema. Tal on oskus panna saal särama, paista silma oma atraktiivse riietusstiili ja heasüdamliku naeruga. Tal on alati varuks mõni tore lugu elust enesest, oskus infot edasi anda moel, et see inimestele meelde jääb ja ise meelde jääda.

Raamatu maht: 175 lk

Raamatu suurus: A5

Kirjastaja: Ka Konsultatsioonid/ Katrin Aedma (978-9949-9198)

ISBN: 978-9949-9198-1-9 (Avalik esinemine; 2)

Osta raamat internetist - soodsamalt ja koju kätte - kliki siia: Katrin Aedma raamatute ost

***

Lugeja kommentaarid

Katkendid

Meediakajastused

***

Smile Raamat: "Avalik esinemine. Osalejate kaasamine."

Smile Raamatute sari: "Avalik esinemine"

Smile Avaliku esinemise koolitus

Smile Julget esinemist toetavate ja piiravate uskumuste test

Viimati uuendatud 27. september 2014