Omamoodi Eriline Karismaatiline Katrin Aedma

Trüki

Bookmark and Share

Katrin Aedma on positiivse eluhoiaku, sügava sisemise vaimsuse ja huvitavate lähenemiste ja interaktiivse koolitusstiiliga. Tutvustuse lõpus on lisatud lingid intervjuudest, mis on ilmunud Eesti meedias.


Katrin Aedmat võib julgesti kutsuda esinema konverentsidele, seminaridele ja infopäevadele, kus ta oma teadmiste, inimesearmastuse, karismaatilisuse, loovuse, üllatuslikkuse ja kaasamisoskusega paneb massid elama. katrin aedma punane.jpg

Smile Laialdased teadmised erinevatest valdkondadest,  mis põhinevad pideval enesearendusel, värvikal ja mitmekesisel elukoolil, 3.-l korral kõrgkoolis õppurina omandatud teadmistel, reisi- ja raamatusõltuvusel

Smile Koolitab, juhendab üliõpilasi, kirjutab suhtlemis- ja teenindusalaseid artikleid ja raamatuid. Näiteks koostöös Äripäeva Kirjastusega pandi alus mahukatele käsiraamatutele:

TeenindusKäsiraamat” teenindajale ja teenindusettevõttele, “Koolitus- ja arendusKäsiraamat” kõigile ettevõtetele personali arukast arendamisest. 2008 aastal ilmus uuendatud eesti & inglise keelne koolitusraamat iseõppijale: “Virtuaalse suhtlemise kultuur. Mida ma peaksin teadma meilietiketist?” ja 2009 põnev kiuksuga esimene psühholoogiaraamat sarjast “Mina ja Mehed” autori isikliku arengu valust ja mõnust… 2012 ilmus Mina ja Mehed 2. Aastal 2010 ilmus  Indiat tutvustav praktiline kogemuslik reisiraamat "14 päeva Goas." 2011 hakkasid ilmuma raamatud sarjast: "Avalik esinemine."

Koolitaja loomingu ülevaadet näed siit: Katrin Aedma looming

 

Smile Aktiivne ühiskondlikul tasemel olles noorte juhtide arenguorganisatsiooni JCI, Eesti Kvaliteediühingu liige kuni 2011 ja EAL - Eesti Ajakirjanike Liidu liige nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil.  

Smile Lihtne keelekasutus, paindlikkus, huvitavad ja innovaatilised ideed, loominguline ja lahendustele orienteeritud mõtteviis, põhjalikult läbimõeldud ja struktureeritud tegevused, emotsionaalne esinemine ja kaasamisoskus.

Katrin Aedma on Eesti esimene sertifitseeritud rahvusvaheline koolitaja (IG - International Graduate) ja alates 2010 (ITF - International Training Fellow),NLP ja Silva meetodi praktiseerija.

 

Intervjuud: Tark.ee, Päevalehes, Äripäevas, Postimehes, www.JCI.ee, Buduaar, JCI Treeninginstituut - VIDEO - kuidas saada koolitajaks, Osalemine TV 3 seriaalis: "Piirideta armastus."

 

Smile Katrin Aedmast veel

Smile Katrin Aedma looming

Smile Osaline ülevaade Katrin Aedma sulest ilmunud artiklitest: Eesti Artiklite Andmebaas

Viimati uuendatud 24. aprill 2016