prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Teemaõhtud

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Meilt saab tellida teemaõhtuid Katrin Aedmaga ja teiste oma ala spetsialistidega.

 

Koolitaja, kirjanik, teenindusspetsialist, vabakutseline kirjanik, marketingi ja ehtefanaatik Katrin Aedma on palju õppinud, palju rännanud, kogenud ja näinud.

Tema sulest on ilmunud mitmed huvitavad raamatud. Teemaõhtuid saab tellida nii koolituste, raamatute kui India teemalisi - tõsiseid, lõbusaid, informatiivseid, eksootilisi - formaadi annab ette tellja.

 

Ideid teemaõhtuteks minikoolituse vormis, saab siit: Katrin Aedma koolitusteemad. Alati võib julgelt küsida ka muid teemasid, sest meil on pakkuda teile väga erinevaid oma ala professionaale. Näiteks ühed populaarsed seltskonnakoolitused, mida tihti sünnipäevadeks tellitakse, on veinikoolitus ja konjakikoolitus.

 

Teemaõhtutel raamatutega võib jutuks võtta nii raamatu sünniloo - kuidas üldse üks raamat sünnib ja kuidas salaja sahtlisse kirjutatu võiks ühel päeval trükituna turule jõuda, kui ka eraldi raamatu teemade kaupa, kuidas üks või teine raamat tekkis ja miks, mida sealt õppida on ja mida huvitavat sealt lugeda on.

Katrin Aedma poolt kirjutatud raamatute ülevaade on siin: Katrin Aedma raamatud

Alati on võimalik kokku leppida, milliseid raamatuid võiks laost ka kohapeale autorihinnaga müügiks pakkuda. Kohalolijatel on võimalik raamatutesse küsida autoripoolne personaalne pühendus ja autogramm.

Näiteks teemaõhtud raamatuga "Mina ja Mehed" on toimunud mitmetes Eestimaa paikades. Vaata lisa: MinajaMehed.weebly.com. Raamatut saab osta siit: Raamat "Mina ja Mehed". Seda, mida arvavad lugejad raamatust? Loe siit.

Mina-ja-mehed-05

 

India õhtu on üks igati põnev õhtu... Räägime Indiast, eelkõige elust Goas, erinevatest usunditest, toitumistavadest, igapäevaelust. Katrin Aedma, kes on olnud abielus India kodanikuga, elanud ja reisinud Indias, vastab huviliste küsimustele. Katrini sulest on ilmunud ka populaarne eluline ja praktiline käsiraamat "14 päeva Goas" - raamat kõigile, kes on käinud Goas või plaanivad sinna kunagi reisida.

Teemaõhtule on võimalik tellida Indiale omaseid jooke (näiteks masala teed) ja sööke. Kus, kes ja kuidas need valmistab - kas need tellitakse spetsiaalselt india köögist või valmistatakse kohapeal - kõike seda saab tellijaga kokku leppida.

Võimalikud on kõikvõimalikud lisaatraktsioonid - läbi viia puja (loe puudza) - palvusrituaal näiteks jumalus Laksmile, et ligi meelitada küllust või näiteks õppida India sari sidumist või India tantsu. Samuti võib tellida kohapeale mendimaalija - ehk siis hennatatoveeringute tegija, kes võib teha nii minikoolituse mendi maalimise kunstist kui ka kohapeal mendisid maalida. Ka käejoontelugeja või kaardipanija saab tellida - kõik oleneb ürituse formaadist.

Võimalik on kohapeale tellida ka idamaa.com rändkauplus, kuskohast saab osta igasugust põnevat india kaupa - ehteid jms.

Fotonoppeid india õhtutelt saab vaadata siit: India teemaõhtud

idamaa

Teemaõhtute tellimiseks saada soov: katrin.aedma @ gmail.com. Vastame üldjuhul 24 tunni jooksul. Kui vastust ei ole, palun korda meili.

Viimati uuendatud 17. märts 2015