prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-200714. päevane esinemiskoolitus GOAS

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Tere! Tule minuga Indiasse!

KA Konsultatsioonid koos Travel IN-iga pakub Sulle 7 kärbest ühe hoobiga - 14 päeva GOAS! Vali reis väljumisega 25.o1.2o1o. Tagasi 09.02. Koolituspäevade KAVA avaliku esinemise koolitus Goas. Kohtade arv piiratud! REGISTREERU 630 6527, 5626 2741 või E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud Parool: Katrin Aedma Goa

Pigem oota kohvrite pakkimisega, hoia natuke kokku ja tee üks korralik ja kasulik reis!

 

Koolituse teemaks: Meeskonnatööga suurepäraseks esinejaks. Avaliku esinemise nipid spetsialisti ja kaaskodanike abiga selgeks huvitavas keskkonnas ja põneval moel.

Kuidas koolituspäevad välja näevad? Vaata: avaliku esinemise koolitus Goas.   katrin aedma india plakat travel in.jpg

Smile Kui enne o1.o9.2oo9 broneerib ühes ettevõttest India koolitusreisile vähemalt 3 inimest, siis saab organisatsioon koolitusele lisaks meilietiketi koolituse TASUTA.

Smile Kui vajad siselehte või stendile harivat artiklit, siis küsi Katrinilt - 1 artikkel Sulle TASUTA!

Smile Osalejad saavad koolitusele lisaks e-maili toetuse ja prii kinkekaardi väärtuses 300 eek India pea- ja näomassaaži ICM protseduurile

Motivatsioonireisid raamatupidajatele, sekretäridele, õpetajatele, meditsiinitöötajatele, ehitajatele, juhtidele/ jumalatele, teenindajatele, teenindusjuhtidele!

Osta kinkekaart kohe ja lase kingisaajal teha valik!

Koolitajaks on omamoodi eriline karismaatiline koolitaja Katrin Aedma, kes kutsub hea meelega kõiki Indiasse, kus on imestamis- ja imetlusväärset. Indias on suurepärane osaleda koolitusel, mis tugevdab meeskonnatunnet, oskust suhelda ausalt enda ja teistega ning teiste abil arendada enese avaliku esinemise julgust ja oskusi. Imetleme imetlusväärset, vaatame templeid, käime India bazaaril ja Goa rannas palmide all suhtlemisbarjääre vähendamas, õpime erinevaid eneseusku sisendavaid füüsilisi ja vaimseid tehnikaid ning külastame tema kodus ajurveda arsti, kes ei ole mitte ainult suurepärane arst vaid ka oskuslik suhtleja ja esineja. Liida puhkus, töö ja ernesearendus - tule kohtu kolleegidega, leia uusi sõpru, avasta iseennast eriskummalises ja värviküllases Indias.

Koolitusel osalejale oluline lisainfo
Koolitaja jaoks on oluline, et kõik, kes osalevad, on teadlikud, et tulevad koolitusreisile. Võib juhtuda, et muutlikus keskkonnas muutuvad plaanid, kuid kindlasti on kohustus olla saadaval ja osaleda koolitusel. Koolitusreisil osalemise sertifikaat väljastatakse kõigile neile, kes on osalenud õppetöös vähemalt 80% ulatuses. Tavapärase turismireisi ees on koolitusreisi eelisteks uute teadmiste omandamine, kiire sõbrunemine reisikaaslastega ühistegevuste raames, võimalus kanda koolitus- ja reisikulu firma kuludesse ja koolituse summalt tulumaksu tagastamine eraisikule. Parim keskkond õppetööks ja arenguks on vaba õhkkond. Meil on aega kõigeks – nii omapäi ringi kõndimiseks, rannas lesimiseks kui ka koolitusel osalemiseks.  Koolitusreisil on igati põnevaid tegevusi, nagu näiteks igahommikused rituaalid, templite ja ajurveda arsti külastus, kusjuures kõik tegevused on mänguliselt haaratud aktiivsesse õppetegevusse. Kohapeal õpib kindlasti ka muud huvitavat.

Katrin Aedma seos avaliku esinemisega?
Koolitaja Katrin Aedma on tuntud kui interaktiivne esineja, kes paneb olenemata kuulajate arvust inimesed kaasa mõtlema, kaasa rääkima ja koos tegutsema. Tal on oskus panna saal särama, paista silma oma atraktiivse riietusstiiliga ja heasüdamliku naeruga. Tal on alati varuks mõni tore lugu elust enesest, oskus infot edasi anda moel, et see inimestele meelde jääb ja ise meelde jääda. 
Katrin ise ütleb, et esinejaks on võimalik sündida, kuid heaks esinejaks arenetakse - mida kõrgem on inimese vaimne tase, mida enam ta hoolib endast ja kaasinimestest, mida vähem on tal hirme ja mida suurepärasem on tema oskus olla see, kes ta on, seda parem esineja inimene on.
Katrin Aedma on esinemist õppinud lisaks mitmekülgsele praktikale näiteks Martin Veinmanni, Tõnis Rätsepa ja Mihkel Pärjamäe käe all. Lisaks oma ala suurepärastelt tegijatelt Leedus, Austrias, Šotimaal, Islandil, Hollandis ja Indias. Loe lisa avaliku esinemise koolitus ja Katrin Aedma.


Katrin Aedma seos Indiaga?
2oo7 aasta jõuluajal tutvus Katrin india verd sikhi usust mehe Inderjit Singh Banga Parwanaga Tenerife saarel Hispaanias.
2oo8 aastal jaanuarist 2oo9 aasta kevadeni elas Katrin enamuse ajast Tenerifel, kus muuhulgas aitas mehel pidada India poodi nimega SariFun.
2oo8 aasta lõpus toimus India pealinnas Delhis Rahvusvahelise noorte¬organisatsiooni JCI Maailmakonverents, kuhu Katrin oli kutsutud esinema koolitusega: "Busy but in Shape and Happy/ Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik. Kahenädalasel Indiareisil kirjutas Katrin mitu artiklit teemal India. Näiteks Eesti Naises ilmus artikkel ´Imeline India?
2oo9 aastast elab Katrini elukaaslane Eestis. Ta on ICM meister, kes pakub lõõgastuseks, mõistuse teravdamiseks ja juuste kasvu parendamiseks India pea- ja näomassaaži. Koos käiakse esinemas erinevatel üritustel, kus räägi¬takse näiteks India saridest, ehetest, pulmatraditsioonidest ja peamassaažist.

Kaugemalt näeme paremini, mis toimub! Astu välja stressitsoonist, tule õpi, arene ja pea plaani spetsialistiga, et uue energiaga korda saata uusi saavutusi.
Kohtade arv piiratud!

REGISTREERU 630 6527, 5626 2741 või E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Parool: Katrin Aedma Goa

Smile Info Travel IN lehel
Smile Hind ja koolituskalender
Seis o5.o1.2o1o => Paketi soodushind 15 990 kr (tavahind 17 990 kr)sisaldab otselendu Indiasse, transfeere, majutust hotellis Palm Resort 2*, hommikukohvi, eestikeelse esindaja teenuseid ja koolitust. NB! Sisaldab ka huvireisi sh templite ja ajurveda arsti kodu külastust!

 

 

Cool Huvitavat ja harivat lisalugemist leiad kogemuslikust reisi- ja käsiraamatust: "14 päeva Goas"

Viimati uuendatud 22. september 2013