prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Enne kui mehe koju tood

Trüki Saada link

Bookmark and Share

ENNE KUI MEHE KOJU TOOD, MÕTLE!
1. Enne kui hangid mehe, pead palju järgi mõtlema, kas jaksad tema eest hoolitseda mitmeid aastaid, sest mehed ei pea ilma omanikuta looduses vastu.

2. Räägi oma perega. Kuigi mehed on armsad, ei meeldi nad siiski kõigile ja mõned võivad nende vastu lausa allergilised olla.

3. Enne mehe hankimist mõtle järele, millist tõugu meest tahad. Karva pikkusel, värvil ja iseloomul on vägagi suuri erinevusi erinevate tõugude vahel. Üldjuhul on eesti maatõugu meest lihtsaim hankida, kuid neid on veidi raskem koolitada, kui Euroopast pärit tõugusid.

4. Mõtle ka sellele, mis eesmärgil sa meest tahad. Kui tahad tavalist kodumeest, kes su diivanil lamaks, süüa nuruks ja külaliste peale hauguks, sobib selleks ka tavaline eesti maatõug. Kui tahad näitamis- (näituse)kõlbulikku, pead rõhku panema ka välimusele. Kõige edukamad on turskemad, pruunid ja suht lühikarvalised mehed. Seda tüüpi meeste peamiseks probleemiks on eelkõige suurem põgenemisvõimalus. Ka teisteks harrastusteks leidub sobivaid erinevaid mehi. Jahipidamiseks mõeldud mehed vajavad palju liikumist ja jalutamist, õnneks on nende hulgas ka veidi vähemnõudlikke mehi, keda võib treenida ka siseruumides.

5. Kui oled otsuse langetanud, pead uurima, kust sulle sobivat meest leida. Võta ühendust peredega, kus teadolevat vabu mehi ning broneeri endale üks. Käi ja tutvu pere ja mehega enne lõpliku otsuse tegemist, kuna mehe senine eluolu mõjutab hilisemat koolitamist.

6. Kontrolli, et mees oleks oma emast võõrutatud.

7. Küsi mehe kasvatajalt söögijuhendit ja teisi seiku, mis sind huvitavad.

8. Võid hankida ka hüljatud mehe, kuid tal võib olla eelmiste omanike poolt õpetatud halbu kombeid.

9. Kui oled sobiva mehe leidnud, vii ta arstlikku kontrolli ja lase vaktsineerida.

10. Vii mees oma koju. Kontrolli, et tal on piisavalt sööki ja jooki, et ta oleks rahul.

11. Enamus laseb mehel magada samas voodis iseendaga ja see on päris meeldiv. Kontrolli siiski, et mehel ei ole parasiite, kes sind kimbutama võivad hakata.

12. Koolitamist on kasulik alustada lihtsatest asjadest, nagu puhtuse hoidmine. Kahjuks ei suuda kõik mehed seda oskust siiski omandada. Ühed raskeimate hulgast on ukse avamine ja lillede toomine, see õnnestub selgeks õpetada vaid eliitmeestele.

13. Kuigi tundub, et mehed sind kuulavad, ei saa nad sinust aru.

14. Kui mees põgeneb, proovi piirata aed taraga või kasuta jalutusrihma. Enamus neist ei lepi selle viimasega kahjuks. Kui mees jätkab põgenemist, on aeg otsida endale uus mees.

15. Kõiki mehi ei tasu aretuses kasutada, selleks sobivad vaid registreeritud mehed. Kui siiski tahad järelkasvu ja mees ei ole registreeritud, valmistu probleemideks.

MEHE KOOLITUSNIPPE
Mehe koolitamisel on oluline koht järjepidevusel. Mis on lubatud nüüd, on lubatud alati (erandiks on öösel väljas käimine, mida võib hiljem lihtsa keelamisega piirata) ja mis on keelatud, peaks alati olema keelatud.

Mehed proovivad reegleid rikkuda ning tihtipeale ka unustavad, mis on lubatud ja mis mitte. Korralik jutuajamine aitab sel puhul.
Väljend 'vana mees uusi trikke ei õpi' ei vasta päriselt tõele. Vanemad isendid õpivad küll, aga peab meeles pidama, et motivatsioon, mida nooremaga kasutada, ei pruugi olla vanemale piisav. Varu koolitustunni jaoks külmkappi hulgaliselt õlut ja vorstikesi.

Teised meheomanikud on väga kasulikud andmepangad. Kuid ära võta kõike, mida soovitatakse tõe pähe, sest sina tunned oma meest kõige paremini.

Uute kohtadega tutvusta meest algusest peale. Võta mees endaga poodi kaasa ja tee selgeks, et sealt ei lahkuta ükskõik kui suure vingumise peale.
Raske ostlemissessiooni järel võid meest premeerida ühe õllega.

Osad mehed võivad sama sugupoole vastu olla agressiivsed. Õpeta oma mees mööduma teistest meestest rahulikult ilma solvamise ja nina alla pobisemiseta. Tasub vältida kohti, kus on palju napsi võtnud mehi (näit Lapi Kulla retriivereid võib tihti kohata baaride ja pubide lähedal) ja pidage meeles, et õlu võib tekitada kõvahäälsust. Soovitav on juba enne kodus testida, kas õlu sobib sinu mehele preemiaks.

Mehe koolitamisel on vaja tublisti kannatlikust. Mõnede asjade õppimine on tõeliselt raske, nii et pea meeles, et mees ei tea alati, mida temalt oodatakse.

Jälgi algusest peale oma mehe kehakeelt. Vetsuminemisvajaduse, nälja ja vale TV-kanali võib üldjuhul tuvastada mehe näoilmest.

Ära lase oma mehel nuruda, pea meeles, et sina otsustad, millal süüakse ja millal väljas käiakse.


Allikas Internet. Autor teadmata.

 

Wink Temaatilised koolitused naistele ja meestele

Wink Mehe teaduslik koolitamine. Käsklus: "Siia!"

Viimati uuendatud 29. august 2015
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]