prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Koolitus Goas

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Elevant - koolitusreisid Juba mitmed aastaid pakume soovijatele grupi- ja erakoolitusi Goas.

Teretulnud on Kõik, kes tulevad Goasse omal käel või otsereisiga!

13-17. päevase koolituse hind on jäänud 1100 - 1400 EUR piiresse (sisaldab edasi-tagasi lennupileteid,  transfeer lennujaama ja Põhja-Goa rannapiirkonna vahel, ööbimist rannapiirkonnas kaheses toas, koolitust, osaliselt ekskursioone). Vajadusel (juhul, kui kehtiv viisa puudub) lisandub viisa hind umbes 90 EUR koos selle vormistamisega.

 

Koolituste valik ja stiil

Meie koolituste valik on lai - alates purilaua koolitustest ajurveeda massaaži õpinguteni. Kui huvitud millestki konkreetsest, siis küsi. Hetkel on põhikoolitused Katrin Aedma korraldatavad ja seotud suhtlemisega - meeskonnatöövaimu tugevdamine, avalik esinemine - esinemisoskuste arendamine, emotsioonide juhtimine - suhtlemisjulguse kasvatamine ja enese tundma õppimine jms. 

Valik teemasid siin: Katrin Aedma koolitusteemad

Loe lisa: Koolitused ja konsultatsioonid Goas.

 

Lisaks on võimalik kasutada kohalikku konsultatsiooniteenust.

Londiste-kalli-2.14 "Saan korraldada ajurveeda sissejuhatavad koolitused ja raviprotseduuride registeerimise, olla abiks kohapeal arsti tõlkimisel. Saan anda nõu, kuidas Mapusa turule minna ning mida seal vaadata ja kogeda. Aitan kangaste ostmisel ja kvaliteetse õmbleja leidmisel. Saan juhatada Sikhi templi külastust, korraldada kašmiiri õhtu minikoolituse ja õhtusöögiga, hindu või Goa õhtusöögi koos sellele eelneva ühise toidutegemisega.

 

Saan korraldada ehtekunstniku juures huviõhtu, kus saate näha näiteks seda, kuidas tehakse roosat kulda, kuidas hoida pool- ja vääriskive nii, et nad teineteist ei kriimustaks ja kaua säiliks. Saate osta ehtsaid ehteid ja õppida, kuidas teha vahet päris ja võltskivil. NB! Väga tihti müüakse Goas hõbeda asemel metalli ning pool- ja vääriskivide asemel võltsinguid. Koos saab teha palju muud põnevat, mis kohapealne elu pakub."

 

Saame kokku leppida, millises osas ja millise hinna eest saan teenust pakkuda, kui saadad oma ootused E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

 

Natuke veel kohalikest tegemistest, kui tulete koolitusreisile

Aitame omalt poolt igati kaasa, et teie koolitusreis oleks huvitav ja meeldiv.

Reisi on lihtsam planeerida, kui reisijal on kindlad soovid selle osas, mida ta soovib Goas näha ja kogeda. Kui pilet ostetud, toimub reisi täpsem kavandamine, milleks me oma kogemustega igati abiks oleme. Olenevalt inimese koolituse ja igapäevategevuse huvist - kultuur, reisimine, lõbu, babad, merenaudingud, rannamõnud vms, sõltuvad ka tegevused, mida kohapeal pakume.

Iga reisi korral on hinna sees sissejuhatav kohtumisõhtu, kus anname ülevaate kohalikust elust-olust, räägime võimalustest ja ohtudest, vastame küsimustele. Üllatuseks on aga ehtsa India nägemine - kas kohaiike kodude, lähilinnade/ turgude või külade külastus kohaliku reisirongi või bussiga. Läheme sinna, kuhu tavaturistid ei satu...

 

Viisa taotlemine

Kui India viisa puudub, siis aitame selle saada. Palun vaata viisatingimusi siit: India viisa taotlemine

Arvutis täidetava taotlusvormi leiate siit: India viisa taotlus.

Neile, kes on registreerunud koolitusreisile, saadame näidise meilile.

Viisa taotlemiseks pane ümbrikusse täidetud taotlus, hiljuti tehtud värvilise valgel põhjal passipilt, teenustasu ja pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud peale reisi lõppkuupäeva ning kehtiv reisikindlustuse poliis.

Registeeru ja küsi julgelt lisa meilil: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 

Kes teid aitab, juhendab, toetab ja koolitab

Koolitused viivad läbi kas Katrin Aedma ja/või kohalikud koolitajad, kes on meie poolt aastatepikkuse koostöö tulemusena välja valitud. Koolitajate oskused, teadmised ja teenuse kvaliteet on kontrollitud. Samas on tegemist Indiaga, kus ei saa mitte midagi, mitte kunagi garanteerida ja 100% planeerida :) Siin on kõik pidevas voolamises ja kulgemises.

 

Katrin Aedma on professionaalne koolitaja, kes on õppinud ametit Eestis ja lisaks 7. aasta jooksul rahvusvahelisel tasemel olles Eesti ainuke ITF (International Training Fellow) taseme saavutanud koolitaja. Enam kui kõlav nimetus, on oluline rahvusvaheline kogemus ja vajadus vastata kõrgetele nõudmistele, mis nende aastate jooksul üle maailma õppimas ja õpetamas käimisel oli vaja täita. Seda diplomit on päris keerukas ja kulukas saada, kuid see tasub end ära. 

Katrin on  pidanud koolitaja ametit üle 15. aasta, koolitades nii Eestis kui välismaal. Alates 1994 on ta pea iga aasta reisinud Eestist välja mitte vähem kui 5 korda aastas, käinud piiri taga nii õppimas, töötamas kui õpetamas. Katrin on elanud üle 5 hooaja Goas, üle 3 aasta Norras, aasta Tenerifel... sellele kõigele lisanduvad tihedad tööreisid enamasti Eesti-Norra ja Goa vahel. 

 

Kogemustega reisikoolitajana oskab Katrin kombineerida koolitustegevusi nii, et inimeste jaoks on koolitusreis põnev ja hariv vaheldus. Katrinil on suurepärane oskus liita inimesi ja pakkuda neile tavapäratult huvitavaid tegemisi.

Temalt on alati võimalik kuulda põnevaid lugusid India kultuurist ning tema abil saate teada, miks midagi toimib sellel maal just nii nagu toimib. Ta oskab teid juhatada ka parimatesse kohalikesse söögikohtadesse, anda nõu kuskohast ja mida osta parima hinna ja kvaliteediga.

Muuhulgas pakume võimalust külastada templeid, mediteerida, osaleda jooga tundides jms.

 

Koti pakkimise soovitusi ja muud praktilist Goast saate lugeda raamatust: "14 päeva Goas". Raamatu uuendatud versioon peaks ilmuma 2015/ 2016 ja sedapuhku ka inglise ja vene keeles. Kunagi saab kindlasti valmis ka raamat Keralast.

 

 

Lisalugemist

Reisikoolituse plussidest saab ülevaate siin: Reisikoolitusest ja Katrin Aedma intervjuud Eesti Ekspressile saab lugeda siit: Majanduslanguse aeg ei ole mitte koondamiseks vaid koolitamiseks.

Smile Avastus- ja koolitusreisid Goasse

Smile Koolitusresid Indiasse, Tenerifele vm

Smile 2010 alguses Goa koolitusel toimunust saab lugeda lühidalt siit ja raamatust "14 päeva Goas"

Smile Koolitused ja konsultatsioonid Goas - peamassaaž, juuste hooldus, ravi, idamaised juukseõlid jms

Smile Kuhu minna Goas?

Smile Käisime ajurveeda õppepäeval!

Smile Huvitava raadiosaate hindusimist ja muud lugemist leiate siit: idamaa.com ja Goa blogist ja Kerala blogist

Smile Hetke ilm indias Goas

Smile Siin aga saate vaadata eesti grupiga Goas toimunud koolituse fotonoppeid...

Viimati uuendatud 01. september 2015