prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Minikoolitus - avalik esinemine

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Katrin Aedma"Avalik esinemine - enese, enese ideede, toodete ja teenuste müük professionaalse avaliku esinejana."

 

Möödas on aeg, kus personaalne müük omas suurt tähtsust, sest uksest ja aknast tuleb "personaalseid" pakkumisi, info tulva all ägavad nii noored kui mitte enam nii noored inimesed, tooteid on palju, teenuseid on palju... ja pakkujaid on veel rohkem. Lihtsam personaalseks müügiks inimesi ette valmistada on neid koolitustele ja seminaridele, tootetutvustustele ja üritustele kutsuda, kuid kas meil on selleks piisavaid oskusi, et üks korralik avalik kõne maha pidada? Tekitada huvi enda tegemiste vastu?

 

Esinemisoskus on oluline tööriist! Oskus avalikult esineda ei ole kasulik mitte ainult koolis lõputööd kaitstes vaid iseennast või oma ideed, oma tooteid ja teenuseid müües. Iga juht on rõõmus, kui mitte ainult tema vaid ka tema töötajad oskavad suurepäraselt esineda ning selleläbi kasumit tõsta, ettevõttele tuntust võita.

 

Katrin Aedma 1,5 tunnise minikoolituse jooksul:

  • kogete hea esineja oskuslikku teemaarendust;
  • testite oma valitsevat meelesüsteemi;
  • saate teada, millised on peamised vead, mida esinejad teevad;
  • saate teada, mis on esinemise juures see üks KÕIGE OLULISEM ja kaks vähem olulist asja, millega arvestada ning
  • milliste võtetega avalikku esinemist igapäevaselt harjutada.

Katrin Aedma on mitmekesise kogemusega koolitaja, kes tegeleb aktiivse enesearendusega ja omab töökogemust eri valdkondadest (põllumajandus, looma- ja linnukasvatus, käsitöö, toitlustus, kaubandus, pangandus, energeetika, haridus). Juhtimiskogemus ja sellega kaasnev töötajate väljaõppekogemus aastast 1994. Treeneri ja konsultandi tööd alustanud aastal 2001. Alates 2002 koolitus- ja konsultatsioonifirma KA Konsultatsioonid (www.KaKonsultatsioonid.ee) tegevjuht, kirjanik ja ajakirjanik. Ühiskondlikult aktiivne. Rahvusvahelise noortekoja JCI auliige, esimene Eesti JCI kõrgeima koolitajate rahvusvahelise koolitaja tasemega – ITF#134 (134.-s maailmas).

Peamised koolitusteemad seotud suhtlemisega – motivatsioonikoolitused, meilietiketi koolitused, teeninduskvaliteedi koolitused, koolitajate sh sisekoolitajate väljaõpe, avaliku esinemise treeningud.

Katrin Aedma sulest on ilmunud mitmed raamatud sh alates aastat 2011 sari "Avalik esinemine". Trükivalgust on juba näinud kaks raamatut: "Kuidas osalejaid kaasata? Igav loeng, koosolek või muu üritus kaasamise abil atraktiivseks ja interaktiivseks! Parim valik praktilisi näpunäiteid!" ja "Avalik esinemine. Avalik esinemine hirmuhigita – nipid ja trikid esinemise nautimiseks ja hirmu ületamiseks. Kuidas teha ärevusest elevus."

 

Koolitust saab tellida ka meeskonnatöö koolituse vormis. Arvestame alati tellija nägemuse ja soovidega, sihtgrupi ootuste ja vajadustega. 

 

Smile Avaliku esinemise raamatud

Smile Vajalik raamat igale ettevõtte töötajale - meilietikett

Viimati uuendatud 08. juuni 2016