prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Valutu vallandamine (outplacement) ja toimetulek muutustega

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Hoolimata sellest, milline on hetke seis - kas on majaduslangus või vastupidi rahvas õnnelik, sest äri õitseb, on kasulik oskus olla valmis muutusteks, arendada ennast eraisikuna ja toetada muutustega harjumist ettevõttes.

 

Sa ei ole rahul oma praeguse ametiga?

Pakume koolitusi neile, kes hetkel rahulikult oma tööpostil ja neile, kellel ärevus hinges. Samuti inimestele, kes ei tea, mis võiks olla see järgmine samm ja kuhu poole liikuda. Ettevõtetele pakume valutu vallandamise e outpacement´i koolitusi (sh sisekoolitajate väljaõpet), millega ettevõte saab toetada töölt lahkunuid ja allesjääjaid, et nad emotsionaalselt tuleksid paremini toime edasise eluga. See ei ole mitte ainult lahkuva töötaja emotsionaalne küsimus vaid ettevõtte imago jaoks oluline tegevus.   

support.jpg

Koolitust ja/või konsultatsiooni saab tellida nii üksikisikule kui grupile. Koolituspõhimõtete ülevaate leiab siit

Koolituse ja konsultatsiooni teemade rõhuasetus sõltub tellija vajadustest ja iga juhtum on rätsepatöö, mis valmib koostöös tellija ja koolitaja/ konsultandiga. Hind sõltub koolituse kestvusest, raskusastmest ja ajakulust.

 

Toimetulek muutustega (* Muutuse olemus * Psühholoogiline enese ja teiste ettevalmistus * Testime, milline on inimese loomupärane toimetulek muutustega * Harjutused muutumiseks * Isikliku arenguplaani koostamine *)

Valutu vallandamine e outplacement (* Psühholoogiline löök ja sellest välja tulemine * Kuidas edastada ja kuidas vastu võtta vallandamise või koondamise teadet * Teate vormistuslik külg * Ettevõtte poolne toetuse pakkumine sh valutu vallandamise protseduuri koostamine koostöös konsultandi, koolitajaga * Lähedaste toetuse olulisus ja õige käitumisviis * Hetke olukorra analüüs * Isiklike tugevuste ja nõrkuste analüüs * Eesmärkide püstitamine ja arenguplaani loomine * CV ja motivatsioonikirja koostamine * Töövestlus e tööintervjuu *) Üldjuhul on valutu vallandamise koolitus ja konsultatsioon ettevõte poolt tellitud ja finantseeritud ning kuulub valutu vallandamise sh koondamise protsessi juurde. 

 

Karjääri planeerimine (* Hetke olukorra analüüs * SWOT * Eesmärkide püstitamine * Karjääriplaani koostamine * CV, sooviavaldus ja motivatsioonikiri - mis, milleks ja kuidas *)

 

Kuidas saada unistuste töö? (* Soovide ja võimaluste analüüs * Temperamenditüübi test ja sellest lähtuvalt sobiva ameti leidmine * Tööturu mehhanismide ülevaade * Müüva CV ja motivatsioonikirja koostamine * Iseendaks jäämine töövestlusel *)

Directori vahendusel saab lisainfot valutust vallandamisest artiklite kogust

 

Koolitajad ja konsultandid on oma ala spetsialistid. Koolitaja saab tellida kõigis maailma keeltes. Koolitus on võimalik osaliselt läbi viia elektrooniliselt suheldes. Peale koolitust tagatakse osalenute toetus e-maili teel. 

koolitus metsas.jpg

Lisainfo ja tellimine:

E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile Koolitusteemad

Smile Raamatud

Smile Harivad artiklid

Smile Testid

Viimati uuendatud 07. aprill 2015