prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

India pea- ja näomassaaž ICM toob tasakaalu

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Artikkel ilumus laupäeval 23.juuli 2011 www.valgamaalane.ee

Valgalanna Tiina Saarmann on mõnda aega pakkunud india näo- ja peamassaaži ICM, mis toob inimese hinge tasakaalu.

Autor: Marge Väikenurm

 

India pea- ja näomassaaži saab õppida ka kodus ja õppevideo abil. Video müügil raamatupoes. Loe lisa: 

India pea- ja näomassaaži ICM õppevideo.

 

India peamassaaž maandab pingeid ja lõdvestab, isegi suhted saavat korda. Saarmann ütles, et mõju on tunda juba esimesel korral. Eriti kehtib see laste puhul. „Neil pole enesekontrolli nagu täiskasvanutel," selgitas Saarmann. „Isegi kallistus aitab last. Massaažiga saab last aidata näiteks siis, kui on rasked õppeperioodid ja pime talveaeg ning vanemad nõuavad pidevalt midagi."

Tänu massaažile kiireneb mõtlemiskiirus ja keskendumisvõime. Samuti parandab massaaž nägemist, vereringet, juustekasvu ning annab emotsionaalse tasakaalu, samuti ravib migreeni.

 

„Kui pole tasakaalu, siis olemegi närvilised ja haakume igasuguste murede külge," ütles Saarmann. "Käid koolitusel ja võid hakata seda massaaži kohe tegema. Igas peres peaks olema inimene, kes seda oskab."

Heaks näiteks ongi hindud, kus igas peres on massaaž loomulik osa nagu magamine ja söömine. Teadmised antakse edasi põlvest põlve. Saarmann õppiski india näo- ja peamassaaži maaletooja Inderjit Parwana (Vicky) käe all, kes on pärit Indiast.

Saarmann rõhutas, et enne ja pärast massaaži tuleb palju teed või vett juua, et mürgid kehast väljuda saaksid. Vähemalt viis tundi enne seanssi ei tohi tarbida alkoholi. Pärast massaaži tuleks vältida ujuma minekut ja pesemist.

 

Massaaž kestab umbes pool tundi. Klient ei pea lamama, vaid istub. India pea- ja näomassaažis ICM ei piirduta vaid näo ja pea masseerimisega, vaid oma osa saavad veel kael ja õlavööde. Ta kasutab massaaži tegemisel õli. Kuigi tuntum on kookoseõli, on tema otsustanud oliiviõli kasuks. Õpetuse järgi on soovitav õli juustest välja pesta alles kaks tundi pärast massaaži, Saarmann lisas, et kui kauem seda peas hoida, muutuvad juuksed väga pehmeks ja terveks.

 

„Kogu elukoorem pannakse meile ju turjale," sõnas ta. „Hästi huvitav on vaadata, kuidas kliendi keha muutub järjest lõdvemaks, õppides niimoodi lõdvestumist."

„Täiskasvanud on stressi, viha ja kadedust täis, võetakse kõike väljastpoolt enda sisse, ei elata paljusid emotsioone välja. Seepärast oleme „kinni" ja kontrollime ennast," rääkis ta. „On tulnud massaažile inimesi, kes istuvad nagu kivi, ei lähegi pehmemaks. Alles massaaži lõpus hakkab ta sulama. Mõni sulab aga kohe."

 

„Hästi huvitavaid juhtumeid on olnud, näiteks inimene ütleb, et konnasilm teeb talla all valu, kuid pärast massaaži ta ei tunne seda enam," lausus Saarmann. Et konnasilmaprobleem täiesti kaoks, tuleb pikemat aega seansse võtta.

 

Peamassaaži ei tohi teha neile, kel vererõhuprobleemid, epilepsia, vähk, ateroskleroos, põletikud või ajuvereringe häireid. Osteoporoosi ja psoriaasi korral tuleb nõu pidada arstiga. „Massaaž on väga tugeva mõjuga," selgitas Saarmann.

Rasedatele india peamassaaži ei tehta, kuid pärast sünnitust võiks seda teha jõuvarude taastamiseks. Indias tehakse ka beebidele põnevat ja kasulikku massaaži.

Smile Iseõppijale abiks: India pea- ja näomassaaži ICM õppevideo

Smile india pea- ja näomassaaži ICM koduleht

Tiina Saarmann telefon: 343 2799

Viimati uuendatud 12. veebruar 2014
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]