prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007



Raamat "Olin õpetaja laps!"

Trüki Saada link

Bookmark and Share

"Olin õpetaja laps!" pressis ta hammaste vahelt vaikselt välja ja tema nägu muutus veelgi punasemaks. Ja mis siis, mõtles vestluskaaslane, me rääkisime ju perfekstionismist...

On palju inimesi, kes ikka ja jälle satuvad minu juurde suhtlemiskoolitustele/ erakonsultatsioonile sarnase jutuga... minu ema oli õpetaja... ma tohtisin rääkida ainult seda, mis oli ilus, ma ei julgenudki midagi rääkida, sest ei teadnud, millal võin taas midagi valesti ütelda... Olin õpetaja laps

Kas tõesti võib see tõsi olla? 

Kas on raske olla õpetaja, kelle laps õpib samas koolis, ehk isegi oma ema, isa on tema klassijuhatajaks?

Kas on keeruline olla õpetaja laps?

Kuidas siis hakkama saada selle olukorraga, kus mina olen laps ja minu lapsevanem või lausa mõlemad on õpetajad, mina olen õpetaja ja minu laps või lapsed on õpilased?

Täiskasvanu mõjust lapsele võib läheneda erineva nurga all. Fakt on see, et inimese olemuse määravad enamasti tema sünnipärased eeldused ja keskkond.

Raamatus: "Olin õpetaja laps!" keskenduvad autorid just õpetaja ja ema/ isa rolli ning õpetaja lapse rolli lahkamisele. Selgitame, kuidas eelkõige väiksemates maapiirkondades kerkib ülesse rollikonflikt, millised on selle tagajärjed ning kuidas saab negatiivseid tagajärgi võimalikult leebeks muuta ja toimunud mõista.

Ei, me ei eelda, et seda raamatut hakkaksid lugema lapsed, kes täna alg- ja keskkoolis, et õppida, milliste hoiakute ja käitumisega on võimalik säilitada identiteet.

Me loodame, et selles raamatust saavad lugeda huvitavaid tõsielulugusid inimesed, kellel on teemaga seos, huvi inimpsühholoogia vastu.

Siit leiavad ideid emotsioonide kustutamiseks ja juhtimiseks inimesed, kellel on lapsepõlvetraumad, mis põhjustatud just nimelt õpetaja lapseks olemisest ja leiavad mõtteid edasi mõtlemiseks õpetajad, kes praegu oma vastutusrikkal ametipostil - kuidas oma last kaitsta ja hoida nii, et lambad terved, hundid söödud.

Kui raamat ilmub, anname teada. Kui oled õpetaja laps, siis võta julgelt ühendust. Äkki on ka Sinul oma lugu, mida sooviksid teistega jagada.

Smile Millised õpetajad lastele meeldivad?

Viimati uuendatud 31. juuli 2014