prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Super Stiilsed Jürka Kiiktoolid, kiikhobused jm

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Uskumatu, milliseid meistrimehi on maailm täis!

Jüri elab Jõgevamaal, kus oma töökojas nikerdab ta teha põnevat puutööd. Tema armastuseks on näiteks erinevate kiiktoolimudelite väljatöötamine. Alates 2011 ka kiikhobuste meisterdamine :)

KONTAKT:

FIE Jüri Aunpuu
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
+372 516 5353

Temalt on võimalik tellida igasugust, meistrilt mõttetööd ja käteosavust nõudvat, puidust kraami.

Laatadel võtavad tema mudelitelt snitti paljud käsitöömeistrid nii Eestist kui Lätist, Leedust ja teistest naaberriikidest.

2016 aasta Luigelaada jaoks meisterdas Jüri puukorvi "Lepatriinu" 

Puukorv-lepatriinu-Aunpuu

Tema toode on näiteks universaalne saapasulane "Madonna" - taasavastatud vana ehk unustatud vana... saapasulane oli pea iga eestlase esikus, et, peale tööpäeva koju jõudes, saapad ilma kummardamata ja käsi mustaks tegemata, jalast muretult ära võtta.

Saapasulane_ketas_Madonna_autor: Jüri Aunpuu

 

Ka koolitussõbraliku ettevõtte auhind siin fotol on Jüri kätetöö

Jyri_kasitoo_koolitussbraliku-ettevtte-auhind

Koolitaja Katrin Aedma palvel, kel valest tööasendist sülearvutiga selgrooprobleemid, valmis sülearvuti alus. Väga suurepärane toode! Kuidas ja miks seda kasutada, sellest saad lugeda siit: sülearvuti hoidik ja muud põnevad asjad.

 

Ka praktilised ukse peale pandav rippuv uksenagi - paigaldamiseks ei ole vaja ei trellpuuri, kruvisid ega teipi. Tõsta ümber, võta kolides kaasa - väga praktiline leiutis, mille metallist sugulasi võib leida eelkõige välisriikides ja näiteks IKEAs.

 

Jõgeva Jüri on välja töötanud ka sõrmusealused, mis abiks näiteks neile, kes sõrmuseid müüvad. Sõrmusealused on 1, 2, 3 sõrme jaoks ja ühe puust sõrme peale läheb soovi korral ka mitu sõrmust. Sõrmusealused seisavad hästi laual püsti ja on kiirelt lahtimonteeritavad - vajadusel pakid need vaid mõne minutiga kokku.

Sõrmuse alus

 

Kui meeldib vana aja hõng - vankrirattad jms, siis ka selliste asjadega saab Jüri hakkama. Telli rattad ja neist tehtud praktilisi vahendeid - lilleriiuleid, rippuvaid lillealuseid vms.

 

Kiikhobused on tehtud hinge ja armastusega kandes seda energiat edasi ka kiikujale.

kiikhobu, kiikhobune

Kiiktoolid on enamasti nö vana aja stiilis ja neid iseloomustab:

Smile tehniliselt hea lahendus - pikali ei kuku ja kiikuda saab mõnusalt

Smile ilus disain - värvi ja stiili saab tellija valida just nii, et see tema suurepärase interjööriga täpselt sobiks. Kui Sinu koju ei sobi vanaaegne ja maalähedane mudel, siis telli Jürilt just selline kiiktool, mis Sinu kodu disainiga sobib. 

Smile mugavus - on mudeleid, millel jalatugi, pehme seljatagune, naturaalne ja mugav padi ja võimalus transportida tool detailidena - suur asi, kuid väike pakend! 

Smile ja loomulikult originaalsus - tooli saab osta disaineri ja meitsrimehe enda käest. Ära siis unusta toolile autogrammi võtta!

Olemas on ka kokkupandav kiiktool, mida võib pakiga saata just sinna, kuhu soovi on!

Kui soovid edasimüügiga tegeleda või kiiktooli endale, tuttavatele rõõmuks osta, siis võta julgelt ühendust!

USA-s on kiiktool pensionile mineku sümbol, Eestis ostavad mehed kiiktooli oma rasedale naisele ja sünnitusmajad sünnitusvalude leevendamiseks. 

kiiktoolid_price list jyri2008.jpg

Hinnad kodunt ostes, s.t. ilma transpordita (without transport):

WHEELS from 310 EUR
CLASSIC from 192 EUR
SIMPLE from 141 EUR
ROPE from 141 EUR

Imeline köögimööbel vastavalt tellija soovile!

Koogimoobel-Jyri_Aunpuu-ylemised

Koogimoobel-Jyri_Aunpuu-alumised

Kontakt

FIE Jüri Aunpuu
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
+372 516 5353

Viimati uuendatud 28. aprill 2016
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]