prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

T.Harv Ekeri saladused edu saavutamiseks

Trüki Saada link

Bookmark and Share

T.Harv Eker on raamatu „Miljonäri mõtteviisi saladused“ autor. Siit saad lugeda, millised on tema kõige olulisemad saladused edu saavutamiseks. 

1. saladus - number 1 põhjus, miks paljud inimesed edu ei saavuta
 
Minu (T.H.E) kogemuse  põhjal peamine põhjus, miks inimesed edukaks ei saa, on see, et nad ei vii lõpuni, mida on alustanud. Selline käitumine muutub HARJUMUSEKS – ja väga püsivaks harjumuseks, mida ei ole mugav muuta.  Sinu juhtivaks mõtteks saab midagi sellist: „Mulle ei meeldi see tegevus enam, sest nagunii ei ole sel mingisugust mõtet...“
 
Absoluutselt iga kord, kui sa sel viisil mõtled, lood sa üha rohkem seisundit leida kerge viis valitud teelt kõrvale astumiseks ja harjumuse MITTE viia asju lõpuni.... see aga viib kokkuvõttes läbikukkumiseni.
 
Siin on sulle üks lihtne ülesanne:  alusta millegi tegemist,  mida oled kogu aeg tahtnud teha, kuid edasi lükanud ja pühendu ning keskendu sellele vähemalt 2 x nädalas (4 x, kui vähegi võimalik).
 
Pole vahet, mis see on: hommikuti kõndimas käimine, võimlemine, lugemine, millegi uue ja huvitava õppimine,  lihtsalt aja veetmine nö kasutult – misiganes. Lihtsalt tee seda, kuni see muutub sinu jaoks ruiinseks ja elu rütmi osaks. Mida rohkem sa seda ted, seda rohkem muutub see osaks sinust.
 
Seega, õppimine alustatut ka lõpuni viima on absoluutselt HÄDAVAJALIK, kui sa soovid  „mida iganes selleks vaja on“ et saavutada püsivat finantsilist vabadust.
 
 
2. saladus - harjumus, mis on kõikidele miljonäridele omane
 
Kõik kõige edukamad miljonärid, keda tean, omavad absoluutset AUSAMEELSUST. Ausameelsus lihtsalt öeldes tähendab, et sa tegelikult ka teed ära, mida sa ütled, et sa teed.
Kui teed endaga kokkuleppeid ning võtad kohustusi, annad lubadusi ja ei pea neid, siis sellega treenid sa oma meelt mitte tegema seda, mida sa ütled ning sellega programmeerid end MITTE saavutama edu.
 
Lõpuks, kohusetunde puudumine laieneb ka teistes suundadades, aga sa ju EI SOOVI  saavutada inimese reputatsiooni, kes ei pea oma sõna. See kehtib nii ärisuhete kui ka isiklike suhete kohta.
 
Teel jõukuse poole sinu ausameelsus mõjub kindlasti potensiaalsetele liitlastele, mentoritele, klientidele ja teistele, kes saavad sind aidata.  Mis kõige tähtsam – sinu sõnapidamise tugevus avaldab mõju eelkõige sulle endale.
 
Mõtle tagasi mõnele korrale oma elus, kui sa käisid välja lubaduse teha midagi – võib-olla olid sa selle eesmärgi seadmise ajal isegi väga innustunud seda tehes- kuid sa ei järginud seda ning ei viinud täide. Kuidas sa end tundsid....? Nagu oleksid ennast reetnud ja alt vedanud? Ja kui kerge on saavutada oma eesmärke, kui oled endas kahtlev? Ei ole ju eriti kerge, eksole?
 
Nii et – kui sa midagi ütled, siis tee seda. Kui sa millegagi alustad, siis ka vii see lõpuni. Või teisel juhul – ära anna lubadusi endale ega teistele ning ära alusta üldse. Jää oma sõnadele kindlaks ja loo sellega endale ausameelsuse ja kindlameelsuse maine.
 

3. saladus - kuus püha reeglit oma eesmärkide saavutamiseks
 
1. Tea oma eesmärki
Enne, kui sa hakkad tegutsema, võta veidi aega, et  panna väga selgelt paika, mis on sinu kõige olulisem eesmärk. Selgus viib sisemise jõu leidmiseni.
 

2. Koosta plaan
Sa ei pea kõiki detaile teadma, et asja toimima panna, kuid sul peab olema teadmine ja tunne, kus on sinu energiafookus. Tee korralik plaan ja sinu eduvõimalus kasvab tohutult
 

3. Teadvusta takistusi, mis võivad ilmneda
Kui sa ei mõtle läbi takistusi, mis võivad ette tulla ja kuidas nendega toime tulla – ja usu mind, need tulevad nagunii – siis just need on täpselt need asjad, mis võivad sind rajalt eemale viia.
 

4. Alusta väikestest asjadest
Alusta väikestest võitudest ja juuruta väikesed kasulikud harjumused oma ellu. Sinu head harjumused on nii  põhjapanevad ja fundamentaalsed, et sa lahendad oma suuremad eesmärgid palju lihtsamalt.
 

5. Astu mängu ja tee otsus
Võid olla alguses ka veidi segaduses ja ebakindel, kuid korrigeerid oma tegevust teel olles. Mitte kunagi ei ole eesmärkide saavutamisel otseteed. Ära võta tehtud vigasid liiga raskelt ega  liiga isiklikult ja ära karda võtta riske.
 

6. Ära anna alla
Võta enda ees kohustus mitte anda alla oma unistuste täitumise teel. Mõnikord võib edasiminemine osutuda  konarlikuks, aga püsivus  viib lõpuks sind ikkagi sinu eesmärgini.

 

Ülesanne: Mõtle eesmärgile, mida Sa soovid saavutada ühe kuu jooksul – midagi, mis on väga oluline sinu jaoks, kuid samas on see midagi, mis on absoluutselt saavutatav  selle aja jooksul.
Kasuta  Saladuses 3 käsitletud  reegleid selle eesmärgiga seotult ning vaata, mis juhtub. Tee nendest reeglitest endale harjumused ja sellega on sisuliselt garanteeritud sinu edu mis iganes alal.
 
Kui sa seda ülesannet täitma hakkad, pea meeles mõnda asja:
Smile Niisama lihtne, nagu on astuda soovitud rajale, on ka sealt maha kukkumine. Väga paljud inimesed on nii hõivatud ringijooksmisega, et nad on täielikult kaotanud  kursi, kuhu nad liiguvad või MIKS nad teevad seda, mida nad teevad. Kuula oma sisehäält ja arvesta sellega, mis on kõige tähtsam sinu jaoks.


Smile Küsi abi millal ja milles iganes sa seda vajad. Mõnikord, kui tekib küsimus „kuidas“, ei ole sellele üksinda kerge vastust leida. Vahel tuleb ette, et sa suudad luua palju parema plaani, kasutades ka teiste inimeste teadmisi, oskusi ja kogemusi, kui ainult enda omasid kasutades.


Smile Siin on aga enesemotivatsiooniks üks küsimus mida alati küsi endalt: „Kui ma ei suuda hakkama saada väikeste asjadega, siis kuidas ma saaksin hakkama saada suurte asjadega?“ Kui sa hakkad tegema asju, mis tunduvad rasked, tundub elu kergena. Aga kui sa ainult tegeled asjadega, mis on kerged, osutub elu väga, väga raskeks.
 
Inimesed, kes annavad alla või ei pühendu – need inimesed ei jõua iialgi sihtpunkti. Ära anna alla. Tee seda, mis tundub ka raskena, kohandu ja sa saad sellega hakkama.


Vaata videod sellest, kuidas saavutada eesmärke:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Lisalugemist:

Smile Jaatamistehnika

Smile Aja juhtimise 13 põhimõtet

Smile Kuidas olla õnnelik

Smile Unistused tegudeks

Smile Tahan olla enda boss!  

 

 

Smile Artiklid

***

Kui artikkel meeldis ja tahad lisa lugeda, siis igasuguseid huvitavaid nõuandeid leiab järgnevatest raamatutest.

Mina_mehed_1_kaanefoto1 Mina-ja-Mehed-2 Mina-ja-mehed-3

Avalik_esinemine. Osalejate kaasamine Avalik_esinemine_Esinemishirm Avalik_esinemine_Lugude jõud ja kasutamine

Huvitavad ja arendavad raamatud!

Viimati uuendatud 14. veebruar 2014
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]