prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Igasugust Oslos

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Elu liigub nii kiiresti, et  mina küll enam järele joosta ei jõua! Ei mäleta enam, mis millalgi toimus... Eile oli hullumaja st 20.9.2014 - Danske Banga jooks, midagi SEB jooksu sarnast - rahvas kimas mööda linna, liiklus oli osades kohtades suletud ja niigi kitsad parkimise võimalused kesklinnas veel enam raskendatud. Õnneks leidis mees mul autole koha ja ega me sealt seda enne homset ei liiguta ka :)

Ilm oli eile ja mitu nädalet anne seda, päris võrratu, kuid täna sajab nats. Siiski, sel aastal on imeline sügis ja ei saa millegi üle kurta. Õhtud ja ööd on jahedad ja meie majas juba vaikselt köetakse.

Eile jalutasime Tjuvholmenis ja Aker Bryggel. Käisime kunstigaleriis ja hea oli vaadata, et kunst ei ole mitte ainult vaatamiseks. Inimesed seisid lausa järjekorras, et hunte osta. Ülemisel korrusel oli huntideteemalise kunsti näitusmüük, alumisel veel endiselt paigas Mare lemmiku kunstni Pushwagneri sügavamõttelised pildid.

PushWagner-mare-lemmik

PushWagner-Oslo-finart.no

Endiselt oli alumisel korrusel ka lahe köögimööblisse installeeritav kohviautomaat, mis igal moel annab valikud nii kohvi, piima, kui vee joomisel. Väga lahe ja igati lihtsalt seadistatav masin. Saab valida, kui palju soovid piima, millist kohvikangust eelistad jms. Kel huvi, siis kohvimehe saab kätte kas telefonitsi +47 9519 5665 või meilil: mfn ja siin on @ ja siis scanomat.no. Kohvi, mida kasutati, oli väga maitsev!

Best-coffee-scanomat.no

Piim oli kenasti kapi sees külmikus! Mare vaatas ka selle kohe järele, kui esimesel korral galeriis käisime.

Best-coffee-scanomat.no-1

Ühel ilusal päeval käisime Eesti filmi festivalil Oslo Cinematek-is. Huvitav kogemus. Sügisballi iial enam ei vaata. Midagi depressiivsemat annab luuga, kuid see-eest oli muud põnevat ja ootan huviga, millal algamas Balti filmi festival Oslos.

Tore, et on korraldajaid, tegijaid ja vaatajaid. Samal ajal astus ka Eesti president Ilves korra Oslost läbi, kaasas ligi 80 inimesest koosnev delegatsioon sh hulk ärimehi, keda Norra turg huvitab. Karl-Johansgate oli Eesti lippudega ehitud, kuningapere võttis presidendi uhkelt vastu ja kostitas õhtul delegatsiooni õhtusöögiga kuningalossis.

Foto tehtud Cinematek-i ees.

Mait-Laas-jt-filmifestival

Oo ja isiklik tähtpäev :) 2 aastat kohtumisest kalli elukaaslasega.

2-aastat