prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-20074.07.2014 Oslo - mis on moes

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Istusin täna T-barnes ja vaatlesin minu ees istuva neiu Delotte plastikkaarti, mis tal paelaga kaelas rippus ja mõtlesin sellele, mis siin Oslos siis moes on. No midagi sellist, mida meil ei ole.

 

Smile Snys põses. Põsktubakas on siin tavalise suitsetamise kõrval igati moes. Eile käisime prillipoes ja neiu asjalikult seletas, aitas mu meest, kuid minu silmad kleepusid tema ülahuulele - selline punnis ülahuul. Mäletan, et alguses arvasin, et norrakatel miski ühine geneetiline viga... Siis selgus, et huule all on peidus tubakapadjake ja see ringikujuline kulunud jälg püksitaskutel on snysikarbi jälg... Ei saa ütelda, et see midagi kaunist oleks, kuid nii on kombeks...

 

Smile Plastikkaart kaelas. Ja nii nad siis lähevad hommikul tööle ja tulevad töölt - ikka korralikult nummerdatud, identiteet ja kuuluvus olemas, milline turavtunne. Mäletan, et kui mu kallis koerake sai autolt löögi olles ilma rihmata, siis peale seda ei olnud ta nõus mitu kuud kodust väljuma enne, kui olin talle rihma kaela pannud... Turvatunne... Eestis on igasugu nimekaardid esimene asi, mis peale selle aktuaalset kasutusaega küljest ära võetakse...

 

Smile Pärlikõrvakad. Ilusad on, kuigi kahjuks nii võltsid kui olla saavad. Eelistan ika pärispärleid ja lendlen nendega ringi. Lasin Goas kullassepp Alil endale hulga ilusaid pärliehteid teha. Kuid kui siin ikka H&M-st läbi astud, siis saad alede ajal enesele nii palju Hiinas toodetud võltsi plekki ja plastmassi osta, et kogu keha võid ära katta... hinnad siis isegi suurte ehete puhul alates 20 NOK (ca 3 eur).

 

Smile Neoontossud ja ükskõik, mis seljas. Näiteks on väga huvitav (püüan viisakas olla) kombinatsioon kontoririietus - pluus ja nats üle põlve seelik, sukapüksid - kõik mustas, hallis toonis ja siis hurraaaaa, hurraaaa - neoonroosad tossud! Loodetavasti ei nakata see mind. Püüan kauge kaarega sellistest eksemparidest mööda hiilida.

 

Smile Osaline siilikas. Vaat see ka midagi huvitavat. Kui eelmisel aastal olid erilised soengud, punupatsid ja kaunistused moes, siis sel aastal olen juba palju naisi näinud, kellel muidu ikka üle õlgade pikad juuksed, kuid siis kas 1/3 ühest küljest või kaks pea külge siiliks pügatud.

 

Ma ei hakka siinkohal rääkima sellest, et tööl peaks koeraga käima jms...

Viimati uuendatud 04. juuli 2014