prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-20072.7.2014 - Oslo elu

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Mõtlesin, et ei ole ammu kirjutanud. Et nagu peaks... Vikingite naised vihuvad Tallinnas tantsupeol, ilm on heitlik nagu naise tuju, olin nohus-köhas-ohatises, nagu seda ka enamus minu norra keele kursakaaslased, linn on ehitamisi täis ja transpordiliinid igapidi ümber suunatud, sain teada, et olen edasi saanud norra keele nn eliitgruppi - ei tea, kas sellest ka miski paremini külge hakkab...

No ja siis näiteks on läbi ju geiparaad ka Oslos ja täna olid maha võetud USA saatkonna ees ilutsenud vikerkaarevärvides postikleepsud... Huvitav... milline oli see saatkonna sõnum Norra rahvale? 

USA_saatkond

No ja Narvesen üllatab viineripirukatega. Siin on ju võileivakultuur ja pirukatest ei teata suurt midagi. Müügil on türklaste täidisega saiad, kuid selliseid pirukaid, mida meie Eestimaal sööma oleme harjunud - pärmi ja lehttaigna omasid, siin ei tunta. No näe, keegi on igatahes Narveseni putkaketile idee maha müünud ja sealt saab siis viineripirukat osta, mille nimeks on sissepakitud viiner :)

Ma ei ole julgenud maitsta. Kord sõbranna maitses ühes kohvikus nn viini saiu ja oli sügavalt traumeeritud mitmeks nädalaks ;)

viineripirukas

Ja nagu ikka, on veel miskit uut ja kunstilist siin teoksil. Äkki tekkisid puude peale meie elukoha läheduses suured plakatid, et puud võetakse maha ja selle asemel ehitatakse miski liikuv kunstiüllitis... No ei ole ma tänaseni aru saanud, mis jutt nende puudega oli, kuid miskid kahtlased peeglipostid pandi küll meie pisikesse parki üles ja siis... ühel päeval jäi töö pooleli... viimased 2 nädalat ei ole keegi midagi liigutanud... küllap siis läksid entusiastid suvepuhkusele...

Välja näeb see asi siis selline...

Peegli-projekt

Ega muud suurt olegi. Ilm on igatahes palju parem kui Eestis. Pea iga päev on päikest ja sooja, vahel ka natuke vihma, pilvi ja tuult.

Siinkohal kõik... Ma ju õpetan, et kui midagi öelda ei ole, siis ole vait. Peaks ise sama tegema... kui ikka midagi kirjutada ei ole, siis lihtsalt ei kirjuta ;)

Viimati uuendatud 13. september 2014