prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Raamat "Kerala - Jumala enese maa"

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Kerala_raamat_-_kaas_jumalate Raamat: “Kerala – Jumala enese maa” on rikkaliku infoga uut laadi reisikiri, mis on mõnus lugemine nii reisihuvilisele kui ka neile, kes soovivad reisida kiiktoolis kiikudes.

 

Raamatu autor, vabakutseline ajakirjanik, kirjanik ja koolitaja Katrin Aedma, toob lugejani huvitavaid kogemisi Keralas, selgitab, miks mingid asjad toimivad siin nagu toimivad, kuhu minna, kuhu parem mitte minna, kuidas näha võimalikult palju selle maa imelisest metsikust loodusest, kuidas läheneda Kerala inimestele ja nende kultuurile, kuidas leida templifestivale ja neist osa saada. Autor kirjeldab Kerala kunsti – kathakali tantsu ja teyyamit, kaleri võitluskuntse, madupaatide võistlusi ja elevandirituaale, ajurveeda pühimõtteid ja põlvest-põlve ravioskused omandanud tervendajate tegevust.

 

Raamatus on kirjutatud kohalikust imelisest floorast ja faunast, kohvi- ja tee istandustest, hõimurahvaste tänapäevaellu integreerimisest, plastikuvastasest sõjast, erinevate usundite vahelisest harmooniast, metsikutest elevantidest, sündimisest, sünnitamisest, kooliharidusest, matmisrituaalidest ja babandusest.

Tekst on vürtsitatud müütide, retseptide ja naljadega.

 

Lisaks huvitavale reisijutule leiab soovitused reisiteekonna koostamiseks ja iga 14 Kerala piirkonna kirjelduse, hotellide, suhteliselt peidetud ajurveeda kliinikute, templite, tekstiili- ja ehtekaupluste jt oluliste vaatamisväärsuste teejuhised. Raamatu lisades on kohaliku malayalami keele lihtsad sõnad, Kerala toidu selgitused, kohaliku rahaühiku India rupia ja ajaarvestuse selgitused, abimaterjal palverännaku huvilisele.

 

Raamatu koostamisel on väga suureks abiks rahvusvahelise noortekoja India JCI (Junior Chamber International) liikmed, tänu kellele autor Katrin Aedma on saanud piiluda kohtadsse, kuhu tavaturist ei satu, käinud perest peresse ja õppinud tundma seda mitmepalgelist kultuuri.

 

2009 aasta lõpus ilmus Eesti suurematesse raamatupoodides müügile Katrin Aedma raamat: “14 päeva Goas”, mis ei kirjelda mitte ainult 14 päeva tegemisi Goas vaid on suurepäraseks ja sisukaks lugemisvaraks. Lugejad kiidavad autori oskust lihtsal viisil edasi anda Goa elu-olu, hinnangute ja seisukohavõttude puuduimist, põneva lisainfo küllust ja raamatus leiduvaid huvitavaid retsepte.

NB! 2015/2016, peale seda, kui autor on elanud aastaid hooajad Goas ja veelgi enam seda piirkonda tundma õppinud, on ilmumas täiendatud versioon, mis ka inglise ja vene keelde tõlgitakse.

 

Raamat: “Kerala – jumala enese maa”, ilmub eesti keeles loodetavasti 2016 aastal.

Siin on kirjas Kvaliteetse Õppe Kekuse alt välja antud ja antavad raamatud: huvitavad ja õpetlikud raamatud

Viimati uuendatud 03. september 2015