prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Katrin Aedma looming

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Katrin Aedma on IFJ - International Federation of Journalists liige.

Tema vabakutselise kirjaniku ja ajakirjaniku portfelli kuuluvad erinevad reisikirjeldused ja persoonilood näiteks ajakirjades Eesti Naine ja Kodukiri ning elektrooniliselt www.KaKonsultatsioonid.ee artiklite kogus.
Samuti erinevad teenindus- ja suhtlemisalased artiklid näiteks veebiportaalides www.sekretar.ee, www.jci.ee, www.rmp.ee, www.secretar.ee, CV-Online jt. Erinevates väljaannetes: JCI Teataja, ajalehed Äripäev, Päevaleht, Postimees, Eesti Ekspress, ajakiri Naised ja Director, Elioni poolt loodud IT- ja digitehnoloogiateemalises nõuandeblogis www.Digitark.ee

Tema luuletusi võib leida raamatutest ja luulekogust: Katrin Aedma luulekogu.

 

OSTA saab raamatuid siit: Katrin Aedma loomingu ost internetist - soodsamalt ja koju kätte - kliki siia: Aedma raamatute ost

 

Koolitus-DVD ehk India pea ja näomassaazi ICM õppevideo, 2 tundi ja 20 minutit indialase Inderjit Parwana õpetusi eesti keeles ja inglise keeles. India peamassaazi video

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

Vabandust! Ladu on tühjaks müüdud. Poodides viimased DVD! 

 

RAAMATUD

2011 novembrist ilmub uus raamatutesari esinejatele - õppuritele, juhtidele, õpetajatele jt, kel avalikult esineda tuleb... Vaata siia: Uus raamatute sari avalikult esinejatele.

Kirjutamisel on omapärane ja huvitav raamat: "APPI! Ma olin rase!", "Mina ja Mehed 3", raamat paranormaalsetest nähtustest... tõestisündinud lood Eesti inimestega, kes suhtlevad või on suhelnud teispoolsusega, ehk ka india pea-ja näomassaaži ICM käsiraamat ja praktiline kogemuslik käsiraamat: "Kerala - Jumala enese maa".

 

Katrin Aedma on olnud koolitaja üle 10 aasta ja õpetanud suhtlemist, avalikku esinemist ja koolitamisoskusi nii Eestis kui välismaal. Kvaliteetse Õppe Keskuse Kirjastuse põhiline suund just nimelt selliste raamatute kirjastamisel, mis on praktlilised ja õpetlikud, huvitavad ja uudseid trende arvestavad, lihtsasti loetavad ja mõistetavad.

Kirjastustunnus 978-9949-9198

 

TÄNAMISE RAAMAT

Miniraamat_tanamise_raamat_2015-kaaned Tänamise raamat on raamat tänutunde avaldamiseks, millesse võib lisada ka isikliku sõnumi ja tähenduslikud pildid.

Tellida saab ka eritellimuse, kus kaanel näiteks tänaja näopilt.

Suurepärane kasutada tänukaardi asemel ja lisada kingituse juurde.

Suurus L10.5cm x K15cm

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

SALEDUSE SALADUSED HÕIVATUD INIMESELE. Lihtsad, efektiivsed ja praktilised näpunäited

  Saleduse-Saladused_hoivatud_inimesele

Huvitav lugemine kõigile, kes on huvitatud tervislikust eluviisist.

Näitame, kuidas on lihtsate ja odavate vahenditega võimalik ka kiire eluviisi juures olla suurepärases vormis.
Kui oled üks nendest, kes sooviks olla saledam ja kes armastab omandada lihtsaid ja efektiivseid nippe eesmärgi saavutamiseks, siis on see raamat just Sulle.

 

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

AVALIK ESINEMINE. LUGUDE JÕUD JA KASTUTAMINE. Soovitusi esinejale, kuidas kasutada lugusid – isiklikke lugusid, mõistulugusid, müüte, naljalugusid, luuletusi ja metafoore sõnumi väestamiseks.

Avalik_esinemine_3_Mõistulugude kasutamine

Katrin Aedma, olles ise praktik, kes on esinemist õppinud ja praktiseerib seda koolitades ligi 20 aastat üle maailma, annab raamatus nõu, kuidas kõige õigemal moel kasutada lugusid esinemisel nii, et need esineja sõnumi jõuliselt kuulajateni viivad.

Paljud inimesed esinevad. Kindlasti saavad nad praktilise esinemisraamatu abil veelgi paremaks esinejaks. Raamatus on nii praktilised nõuanded, kuidas lugusid kasutada, kui ka hoiatused, millega esineja kindlasti eksida ei tohi. Raamat sisaldab kogumikku mõistulugudest ja metafooridest.

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

AVALIK ESINEMINE. AVALIK ESINEMINE HIRMUHIGITA. Kuidas ärevusest saab elevus? Nipid ja trikid esinemise nautimiseks ja hirmu ületamiseks.

Avalik_esinemine, esinemishirm, Katrin Aedma Alates aprill 2012 on poelettidel abimees neile, kes soovivad saada suurepäraseks esinejaks, kuid pelgavad esinemist.

Raamatust leiab igaüks 5 kasulikku soovitust misiganes muudatuse elluviimiseks ja uue oskuse omandamiseks.

 

Raamatu abil saab analüüsida enda hirme ja õppida, kuidas neid kõige paremal moel taltsutada.

Kindlasti on sellest raamatust abi kõigile, kes soovivad end enam tunda õppida ja saada suurepäraseks esinejaks.

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

MINA JA MEHED 3

Mina-ja-mehed-3 Raamatus "Mina ja Mehed 3" jätkub naiste ja meeste erineva mõtlemise ja käitumise teema – uuritakse raseduse katkestamise tagamaid; analüüsitakse kohtumisi ja lahku minekuid; naiste ja meeste kehakeelt; astroloogiat; seksi stimuleerivaid toiduaineid. 

Saab nippe konfliktide ja peretülide lahendamiseks, noorkuu ja vana kuu kasutamiseks soovide soovimisel ning haiguste ja murede kuu peale saatmiseks. Ka seekord pakub raamat huvitavaid temaatilisi naljalugusid, mis raamatule vürtsi lisavad. Psühholoog, kirjanik, õpetaja ja koolitaja Toivo Niibergi sulest on ka selles raamatus nii psühholoogi kommentaarid kui testid, mis aitavad lugejal end veidi enam tundma õppida.

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

  

MINA JA MEHED 2

Mina-ja-Mehed-2 Alates 2012 märts on poelettidel raamat: "Mina ja Mehed 2"! Ikka samasugune - trendikas ja uudse lähenemisega, lihtne, praktiline, eluline, naljaks, valus, mõnus, hariv, toetav...

Kui 2011 aastal valiti esimene raamat "Mina ja Mehed" ETV Ringvaate saates disaini trendikuse ja uudsuse poolest 2010 aastal ilmunud raamatutest teisele kohale, siis miks peaks seekord raamat kehvem olema?!

Pildikvaliteet on parem, vigu vähem. Naudi!

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

AVALIK ESINEMINE. KUIDAS OSALEJAID KAASATA?

Igav loeng, koosolek või mõni muu üritus kaasamise abil aktiivseks ja interaktiivseks.

Avalik_esinemine. Kuidas osalejaid kaasata 2011 novembris ilmus esimene raamat raamatute sarjast avalikult esinejatele.

Paljud inimesed oskavad väga suurepäraselt esineda, kuid just niisama paljude jaoks, kui mitte suurema hulga inimeste jaoks ei ole esinemine just lemmiktegevus. Samas on neid, kes esinevad ise arvates, et nad on suurepärased, paraku ei kinnita seada aga kliendite, töötajate ja õpilaste tagasiside.

Hirm avaliku esinemise ees pidi olema uuringute järgi suurem surmahirmust.

Kaasamisoskus aitab nii hirmu taltsutada, kui ka muuta oma esinemine huvitavaks ja meeldejäävaks.

Head enesearendamist!

Vaatan hinda ja ostan SIIT.


14 PÄEVA GOAS

14_paeva_goas, Gao raamatud, Katrin Aedma raamatud, India

2010 ilmus praktiline kogemuslik käsiraamat: "14 päeva Goas," mis sai inspiratsiooni koolitusreisist Goasse 2010 aasta jaanuar/ veebruar

Tegemist on huvitava kogemusliku käsiraamatuga, reisikirja ja reisijuhi vahepealse uut laadi raamatuga, kuskohast saab lugeda seda, milleks võiks valmis olla Goasse reisija - seal on natuke kultuurist ja usunditest, kohalikust floorast ja faunast, ajaloost ja kommetest, ohtudest ja rõõmudest, soovitusi, kuhu minna ja kuhu mitte minna. Raamatus on retsepte, nalju jm huvitavat.

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

 

MINA JA MEHED

mina_ja_mehed_lugeja_Autor: Andor Ilisson 2009 jõuluks ilmus koostöös psühholoog Toivo Niibergiga esimene omalaadne kroonika stiilis eelkõige suhteid käsitlev uue ajastu psühholoogiaraamat, narratiivse psühholoogia raamat, sarjas: "Mina ja Mehed." Järge on oodata 2012 märtsis!

Tänapäeval ei tööta enam käsud ja keelud. Narratiivne psühholoogia õpetab lugude kaudu ja raamatu: "Mina ja Mehed" autoritel on õpetav ja hariv tagamõte, mida lugeja ei pruugi tajuda - ka see on taotuslik.

Raamat räägib mitmekülgse ja värvika isiksuse - koolitaja ja vabakutselise kirjaniku ja ajakirjaniku Katrin Aedma eluloost - erinevatest maadest, kogemistest ja tegemistest, sisaldades lõbu, lusti, kurbust, nalja, seksi jms. 

Vaatan hinda ja ostan SIIT.

KOOLITUS- ja ARENDUSKÄSIRAAMAT ja TEENINDUSKÄSIRAAMAT

Äripäeva TeenindusKäsiraamat 2007 Äripäeva Kirjastus "Koolitus- ja arendusKäsiraamat" (toimetaja ja põhiautor kuni sügis 2oo8). Ilmub alates 12.09.2007.

 

2005 Äripäeva Kirjastus "TeenindusKäsiraamat" (toimetaja ja põhiautor kuni sügis 2oo8). Ilmub alates 30.11.2005.

 

VIRTUAALSE SUHTLEMISE KULTUUR.

Mida ma peaksin teadma meilietiketist. meilietikett_virtuaalse_suhtlemise_kultuur

2005 Koolitusraamat sarjast "Lühikoolitused iseõppijale". "Virtuaalse suhtlemise kultuur. Mida ma peaksin teadma meilietiketist." Uuendatud versioon ja inglise keelne raamat "Virtual Communication. What Does a Good Letter Look Like" ilmusid aastal 2008.

Sellest pisikesest ja värvikirevast raamatust saab lühidalt teada kõik, mida on vaja teada suheldes meilidega ja teisi virtuaalseid kanaleid kasutades (msn, facebook jt). Lihtsad tõed ajaga arukalt ringi käimiseks, selgitused viisakast suhtlusest ja meilietiketist. Eluaegse tarkuse saab vaid 15 minutiga - investeeri see aeg selle raamatu lugemisse ja kaasa mõtlemisele.

Vaatan hinda ja ostan SIIT.


MÕNED NÄITED ARTIKLITEST
17.11.2009 seisuga on siin 63. artikli pealkirjad/ lingid. Ilmunud on mitmed Norra, Tenerife ja India artiklid, hulk artikleid on kirjutatud india peamassaažist ja selle mõjust. 

Siin on osaline ülevaade Katrin Aedma sulest ilmunud artiklitest: Eesti Artiklite Andmebaas

2009 aprill Eesti Naine Palverännak ehk kõndides iseendaga
2009 märts Eesti Naine Imeline India?
2009 august Eesti Naine Vabatahtlikuna Kolumbia lastekodus 
2009 www.sekretar.ee Mis on virtuaalse suhtlemise kultuur? Kuidas mina seda muuta saan?  Milleks meilietikett?

24.07.2009 www.rmp.ee Miks ma siis ikkagi kardan esinemist?

2009 november Kodukiri Vanast kampsunist kotid ja karud

10.2008 Kodukiri Norrast eestlanna pilgu läbi 

21.01.2009 CV Online Vasta tööotsijale 

2009 suvi Eesti Ekspress - Tenerife uudised

27.11.2008 Eesti Ekspress Õhtusöök Pepe juures

28.08.2008 - Eesti Kirjastuste Liidu ajaleht Raamat nr 31 Iseõppimise ja õpetamise raamat

08.03.2008 Eesti Päevaleht On-Line Ekspert: Uppuja päästmine on uppuja enese asi ehk kuidas karastub teras Eesti koolides

2008 aasta kevad Äripäev Teekond unistustest tegudeni. Eestlased Tenerifel

2007 Äripäev Automaatteated teeninduses

2007 Äripäev Koolitus - kulu või investeering

20.10.2008 www.DELFI.ee Statistikaamet raiskab aega ja raha

2004 Kareda vallaleht (koos Terje Truskaga/ jaanuar 2004 01/128) Töötute koolitus aitab kohaneda

www.jci.ee
2008.11.16 Maailmakonverentsil koolitamine kui lõbus väljakutse

2008 juuni Eestlased Soomes välismaalastele meilietiketti õpetamas

2007 juuli Koolituseks vajalik eelhäälestus

29.03.2006 Milline inimene oled Sina?

Juhtimisajakiri Director
2007 september Director Lojaalsed kliendid ja suhete loomine

2007 juuni Director Parimate teenindusraamatute otsingul. Kliendid on sõbrad, mitte vaenlased

2007 mai Director Kliendid kui viljad

2007 märts Director Parimate teenindusraamatute otsingul

2004 oktoober Director Säilita intelligentne mulje ka e-kirja saates

2001 aprill Director/ Tuleviku juht Kas ainult palk paneb tööle?

Digitark: artiklite sari teemal virtuaalne suhtlemiskultuur
24.01.2009 Kas ja kuidas on internetis suhtlemine sarnane silmast silma suhtlemisega igapäevaelus?
10.04.2009 Mida teha, et Sinu e-kirjale vastataks?

07.03.2007 Miks, kuidas, millal ja millisele e-kirjale vastata?

28.03.2007 Katrin Aedma lingid: netiketist ja positiivsest suhtlemisest
03.05.2007 Kuidas käia internetis ümber teiste inimeste andmete ning nende loodud materjalidega?
23.05.2007 Kuidas teiste loodud materjale kasutades neile õigesti viidata?
12.06.2007 Kuidas reageerida internetis Sinu kohta levitatud isiklikele- või valeandmetele ja solvamisele?
11.07.2007 Kuidas näeb välja korrektne e-kiri?
15.08.2007 Neti-EQ ehk emotsionaalselt intelligentse meilikasutaja 10 peamist põhitõde

Viimati uuendatud 24. aprill 2016
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]