prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Koolitaja Katrin Aedma

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Katrin Aedma on koolitaja, konsultant, kirjanik ja vabakutseline ajakirjanik. Tema suurimaks kireks on koolitamine ja kirjutamine psühholoogilistel teemadel. Teda huvitab kõik, mis puudutab nii inimese teadlikku kui alateadlikku käitumist. Ta on õppinud, kuidas inimestele parimal moel - lihtsalt, lõbusalt ja efektiivselt õpetada uusi teadmisi ja teadvustada nendega toimuvaid protsesse.Katrin Aedma

Katrin Aedma on värviline ja särav isiksus, loov, kaasav ja abivalmis, samas süsteemne, juhtiv ja sihikindel. Tema uudishimu ning analüüsiv ja uuriv meel on andnud talle võimaluse kogeda palju nii naise, ema, juhi, koolitaja kui vabatahtlikuna. Läbivalt on Katrin igas rollis huvitavate metoodiliste lähenemistega, vabameelselt konservatiivne ja demokraatlikult autoritaarne.

Haridus
Katrinil on kahekordne majandusharidus, bakalaureuse graad rahvusvahelistes majandussuhetes ja ärijuhtimises, mis on rahvusvahelisel tasemel võrdsustatud magistrigraadiga (5 aastat/ 300ainepunkti). Lisaks 3 aastat EPAs. Ta on õppinud põhjalikult nii organisatsiooni- ja personalijuhtimist, müüki kui teenindust, esinemis- ja koolitamisoskusi, andragoogikat ehk täiskasvanute koolitamist. 2010 aastal omandas Katrin Aedma peale 7. aastat kestnud põhjaliku koolitusprogrammi läbimist rahvusvahelise noorte juhtimisorganisatsiooni JCI Treeninginstituudi kõrgeima koolitaja taseme - ITF#134 (International Training Fellow, maailmas 134.-s ja Eestis esimene). Vaata, kuula intervjuud Katrin Aedmaga teemal koolitajaks saamine.

 

Katrin Aedma on tegev vabatahtlikes organisatsioonides ja aktiivne enesearenduses osaledes igal aastal mitmel rahvusvahelisel konverentsil, et laiendada silmaringi ja täiendada professionaalseid oskusi. Alates 2012 täiendab Katrin Aedma end Norras, on Eesti Selts Norras (ESN) juhatuse liige ja Norra Punase Risti liige olles abiks külastusteenistuses ja koolitades norra keeles uusi Punase Risti liikmeid.

Koolitusteemad
Katrini poole pöördu erakonsultatsiooniks, telli koolitus organisatsioonile või osale avalikul koolitusel, kui Sind huvitavad järgmised tulemused:

  • suurepärane esinemis- ja/ või koolitamisoskus
  • õppeprogrammide ja -materjalide disainimine (koostamine ja kujundamine)
  • teadlik elamine - arusaamine elus toimuvatest protsessidest
  • teadlik suhtlemine iseenese ja teistega - rahuldust pakkuvad suhted nii kodus, tööl kui sõprade ringis, edukas karjäär, märkimisväärsed tulemused
  • kvaliteetse teenuse pakkumine
  • tulemuslik müük
  • efektiivne enese juhtimine (ajajuhtimine, stressijuhtimine, emotsioonide juhtimine jm).

Koolitusmetoodika
Märksõnadeks on uudus ja loomingulisus. Katrin Aedma on saanud spetsiaalse väljaõppe koolitusprogrammide disainimiseks vastavalt etteantud tingimustele ja ettevõtte strateegilistest plaanidest lähtuvalt. Töötades ise juhina, on tal selge arusaamine sellest, kuidas organisatsioonid toimivad, tal on professionaalne arusaamine nii koolituse efektiivsusnäitajajatest, erinevatest mõõdikutest kui ka vajadusepõhisest koolitamisest.

Katrin Aedma kasutab julgelt rahvusvahelist praktikat, mille ta on kohandanud eesti õppijast lähtuvalt. Ta kasutab peegeldusefekti, shokiteraapiat jt võtteid, olles eelkõige tuntud interaktiivsuse poolest ja positiivse energia loojana. Oluliseks peab ta koostööd tellija ja koolitaja vahel, põhjalikku eel- ja järeltööd ning tulemuslikkust. Katrin Aedma on seisukohal, et koolitamine ei tohi olla ettevõttele kulu vaid peab olema investeering.

Katrin Aedma on teinud tänuväärset tööd jagades teadmisi teenindusettevõtte toimimisest ja arendamisest ning koolitamisoskustest Äripäeva Kirjastuse kahes käsiraamatus, olles nii Teeninduskäsiraamatu kui ka Arendus- ja koolituskäsiraamatu põhiautor ja autoritepoolne toimetaja.

 

Katrin Aedma on veendunud, et ei ole olemas ühtegi igavat teemat,

on ainult ebaprofessionaalsed esinejad!

 

Talle on hingelähedane kooliõpetajate, lektorite ja koolitajate toetamine nende vastutusrikkas töös, sest nemad on ühiskonna ühed suuremad mõjutajad.

Töökogemus
Katrin Aedma on töötanud 20 aastat juhina nii suur- kui väikeettevõtetes sh ka SEB Grupp ja Eesti Energia. Loonud ehitus- ja konsultatsioonifirmad, mitmed internetiportaalid (näiteks www.idamaa.com).
Koolitaja ja projektijuhina on Katrin Aedma töötanud üle 13. aasta. Ta on koolitanud seisuga veebruar 2015 enam kui 15 000 inimest ja läbi viinud üle  1000 koolituse nii Eestis kui ka seitsmes välisriigis (näiteks Norras ja Indias. Vt: koolitusi Indias: www.KaTraining.weebly.com)

Lektorina on Katrin Aedma jaganud oma teadmisi ja kogemusi Mainori Ettevõtluskoolis ja Tallinna Ülikoolis, aastaid teeb ta koostööd Rahvaülikooli, Marketingi Instituudi, AIESECi ja JCI-ga.
Katrin on koolitanud sellistes ettevõtetes nagu näiteks Eesti Loto, Haapsalu ja Rapla linnavalitsus, Lääne-Tallinna Keskhaigla, SEB grupp, Baltika Group, Indias Kerala ja Goa noorteorganisatsioonis JCI, Kannuri vanglas ja Norra ühes suurimas õlifirmas nimega Aker Solution.

 

Smile Katrin Aedma lisainfo kõrgkooli ja koolitaja dipomitega

Smile Vaata infot inglise keeles  ITF trainer Katrin Aedma

Viimati uuendatud 09. oktoober 2015
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]