prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007India pea- ja näomassaaži ICM koolitused

Trüki Saada link

Bookmark and Share

India pea- ja näomassaaži ICM koolitusi üle Eesti ja välismaal, mis põhinevad India peamassaažil Champil, viib taas läbi icm koolitus vicky juhendab.jpgindialane Inderjit Parwana (Vicky). Temalt saab tellida nii grupi- kui ka erakoolitusi!

Kontakti ja lisainfo leiad siit: india massaaži koolitus.

Iseõppijale ja praktiseerijale: india peamassaaži õppevideo.

Alati on soovituslik käia koolitusel, et õpetajalt õppida ja siis osta DVD, et kodus edasi harjutada.

 

Juhul, kui plaanid reisida Indiasse, Goasse, siis on Sinu õpetajaks seal ajurveda dr Sudhindra. Saada meil infoga, millel oled reisile minemas ja organiseerime Sulle võimaluse ajurveeda peamassaaži vt massaaži õpetes osalemise. Kontakt: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , Katrin Aedma

2010 aastal alustas India pea- ja näomassaaži ICM terapeut Inderjit Parwana icm koolitus1.jpgICM koolituste korraldamist, mis annab võimaluse huvilistel saada baasteadmised ICM olemusest, selle kasutamisoskuse pere ringis, teenuse pakkuja ja õpetajana. 2011 aasta alguses toimus esimene ICM edasijõudnute koolitus

Esimeste koolituste ülevaadet saad lugeda siit: Esimesed baaskoolitused tehtud! Toimusid era- ja grupikoolitused Indias.

 

Mis on ICM?

ICM on India pea- ja näomassaaž, mille algselt töötas välja India peamassaaži champi baasilt indialane Inderjit Parwana koos koolitaja Katrin Aedmaga. ICM puhul keskendutakse oluliseimale meie kehas, milleks on pea - mõtete kroon, kergesti pinget talletavad käsivarred, õlad ja kael.

Tegemist on iidsetest aegadest inimesele kasulikuks peetud liigutuste, ürtide ja õlide komplekse aruka annustamisega. ICM raviprotseduuride tulemuseks on säravad silmad, vähem valusid, suurem elurõõm ja tugevad juuksed. ICM mõjutab kogu keha tegevust. Protseduuri tegija kombineerib erinevaid liigutusi, mis parandavad pea verevarustust, vähendavad peavalusid sh migreeni, leevendavad kõrvakohinaid, parandavad silmanägemist ja juukse kasvu. ICM on energeetiline tugev ravi, mis aitab lahustada energeetilised blokid, parandab sooritusvõimet, aitab elujõul inimese kehas lendlema hakata, aitab lahti lasta haiget tegevatest mälestustest ja alla surutud valudest, mis põhjustavad haigusi. Vaata lühitutvustust slaidiesitlusena ICM ja ICM2 ja loe lisa siit: www.indiamassaaz.weebly.com

 

Kes seda õppida saab? icm_kadila_champi_ope.jpg

ICM lihtsaid võtteid võib kodus harrastada igaüks kas iseenda või pereliikmete peal. Baaskoolitustel õpitakse  esmaseid teadmisi ja praktilisi oskusi ICM protseduuri läbiviimiseks.

Soovitame õppima tulla kõigil emadel ja isadel, et aidata ennast ja kindlasti lapsi näiteks koolistressi puhul ja eksamiperioodil, juuksuritel, kosmeetikutel ja massööridel, et omandada uusi töövõtteid.

ICM praktiku, ICM meistri, ICM guru ja International guru tasme saavutamiseks tuleb läbida teooria koos praktiliste tundidega vastavalt ICM serifitseerimise korrale.

Hetkel saab läbida baaskoolituse, treenida praktikapäevadel ja omandada ICM silver sertifikaadi. Korraldame ka õppereise Indiasse, Goasse. Aprillis 2011 otoimus esimene koolitus edasijõudnutele. Edasijõudnute koolitusel antakse põhjalik ülevaade marmade töötlemisest, õpetakse esmaabi võtteid jms.

 

el_sotsiaalfond Koolitajad

ICM koolituse loojateks olid Inderjit Parwana ja Katrin Aedma. Mõned aastad koolitas ICM ainult ICM meister ja praktiseerija indialane Inderjit Parwana (Vicky). Kaaskoolitaja, tõlke ja korraldusega tegeles koolitaja Katrin Aedma. Alates 2014 on võimalik koolitust tellida ka Merike Karrolt, kes on Eestis ainus sertifitseeritud ICM koolitaja. Merikese info leiad siit: India peamassaaž ICM

 

Tänud koolitajate toetuse eest!

Grupikoolituste läbiviimise ja koolitaja Inderjit Parwana india peamassaazi täiendõpe 2010 aastal sai teoks tänu Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisele. OÜ KA Konsultatsoonid lisateenuste arendusprojekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.

 

ICM Silver eksam

ICM Silver sertifikaadi saavad kõik, kes on läbinud ICM koolituse, osalenud praktika päevadel ja läbivad eksami, kus meister hindab nii teoreetilisi kui praktilisi teadmisi.

Hind sisaldab sertifikaadi maksumust ja summa tasutakse ainult siis, kui eksam läbitakse.

Õpetaja jaoks on kõige olulisem, et Silveri omanik teeb massaaži enesekindlalt, ei vaja materjalide abi ja tema liigutused on vähemalt 70% ulatuses õiged. Kasulik on kohe õppida kätte õiged liigutused, sest keha mälu on tugev ja valet liigutust hoolega praktiseerides, on hiljem väga tülikas õiget võtet kätte saada. Silvereksami läbinud võivad kasutada hea tava alusel ICM sümboolikat ja edasi müüa ICM tooteid.

Silveri omanikul on võimalik edasi arendada oma oskusi taseme tõstmiseks ja ICM koolitajaks saamiseks.

Silvereksami läbinute foto ja kontaktid lisatakse kodulehele: ICM tegijate kontaktid

 

India pea- ja näomassaaži õppevideo

Eksamile võib tulla ka ilma koolitust läbimata. Õppimiseks ja praktiseerimiseks oleme välja andnud DVD, mille abil on võimalik kõik võtted ise selgeks õppida. DVD on võimalik osta nii inglise keeles kui ka eesti keelse tõlkega. Alati on kasulik esmalt õppida koolitusel meistri käest ja siis õppevideo toetusel kodus edasi harjutada.

Loe lisa siit: india peamassaaži õppevideo.

 

ICM edasijõudnute koolitus

Edasijõudnute koolitusel õpime marmasid - nii näol kui ka peas asuvaid punkte, mis saavad mõjutatud massaaži ajal, kuid millele saab teadlikult eraldi tähelepanu pöörata, saame teada, millal ja milliseid õlisid ICM puhul kasutada, õpime esmaabivõtteid, mida peaks teadma kui kliendiga midagi juhtub ja praktiseerime meistri juhendamisel. Loe lisa: ICM edasijõudnute koolitus.

 

Kus ja millal?

Koolituste toimumise ajad on kirjas koolituskalendris.

1.- päevased koolitused toimuvad tavaliselt kell 10:00 - 20:00 või 11.00 - 19.00 (olenevalt grupi suurusest). Baaskoolituste maksumuseks on 100 EUR ja edasijõudnute koolitusel 120 EUR (sisaldab km).

Päevakava on orienteeruvalt järgmine:

9.45 kogunemine

10.00 algus

11.30 vitamiinipaus 15-20 min

13.30 lõuna 1 tund (ei kuulu koolitushinna sisse)

16.00 vitamiinipaus 15-20 min

18.00 vitamiinipaus 15-20 min

19.30-20.00 lõpetamine

Registeerumisel märgi kindlasti kontaktandmed, millisel päeval ja kus soovid koolitusel osaleda. Arve soovi korral, palun saada saaja andmed - nimetus, aadress. Tasuda saab ka sularahas kohapeal.

OÜ KA Konsultatsioonid omab koolitusluba H429HTM ja vastavalt kehtivale maksuseadusele on võimalik tööalase koolituse eest tasutud käibemaks tulu deklareerides tagasi küsida. Hoia arve alles.

Lisainfo ja registeerumine: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 

Korralda ise koolitus, osale tasuta või teeni projektijuhina

Kuidas? Loe siit: projektijuhi töö ja teenistus.

Osaleda saab nii grupi kui ka erakoolitusel.


ICM praktikapäevad

Praktikapäeval antakse tagasisidet kogemustest, küsitakse, vastatakse ja praktiseeritakse hoolega meistri juhendamisel.

Praktikapäevadel õpitakse ka uusi massaaživõtteid. Kuna baaskoolitusel tuleb selgeks saada eelkõige põhitõed, siis ei saa sinna nii palju erinevat infot panna. Praktikapäevad on jagamise, praktiseerimise ja enesetäiendamise päevad, kus on massaaži tegijal endal võimalik massaaži ka kogeda.

Kaasa joogivesi, vahetusjalatsid, põll, rätik vms õli kaitseks, peakate, pikal juuksel klamber, hea tuju, materjal ja pastakas. Hinnas koolituskoha rent, koolitus, õli, suupisted.

Koolituste ja praktikapäevade info kirjas koolituskalendris.

Kohtumisele koolitusel!

 

Smile India peamassaaži õppevideo

Smile Soovin lisa teada ja koolitusest osa saada

Smile Esimesed ICM baaskoolitused tehtud

Smile India teemaõhtud - fotonopped

Smile Idamaa info portaal - idamaa.com

Smile Koolitusreis Goasse

Viimati uuendatud 03. juuni 2016
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]