prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Mina ja Mehed 2 - katkendid

Trüki Saada link

Bookmark and Share

2o11 sain kettkirja ühelt Baba kummardajalt. Mina ise ei ole sugugi kindel avatari olemisest avatar... eriti peale seda, kui lugesin läbi raamatu: "Klouni maski taga" ja kohtusin 2o1o Indias ise ühe isehakanud Babaga, kes kindel, et tema on peale Satya Sai Babat kolmas olulisim baba... Siinkohal selgituseks, et avatariks nimetatakse indias sanskriri keelest tuletatuna väljavalitud inimest, kes on jumala kehastus maa peal.

Mina ja minu mees Inderjit Parwana (Vicky) olevat olnud temaga tema eelmises elus koos ja mina olevat talle väga oluline. Jah, loomulikult. Minust soovist ta teha oma äri osaniku ja reklaamiinimese väljaspool Indiat. Baba soovis, et ma temast raamatu kirjutaksin. Edasi saab lugeda raamatust...

***

Istume Kati Murutariga Maakri tänava Meediamaja kohvikus. Mina olin tulnud just Gonsiorist Eesti Ajakirjanike Liidu (EAL) koosolekult, kus mind liikmeks valiti, palju õnne mulle ja Katil oli linna päev. Just nii – see päev, kui ta oma Jausa talu, hobused ja papagoid ja lapsed laste hoolde jätab ja tihedaks tuubitud ajakva järgi Jassiga (auto) Tallinna tiiru ära teeb.

Rääkisime maast ja ilmas ja ikka ja jälle imetlesin kujundlikku mõtlemist ja oskust kujundlikult end väljendada, sõnade ja väljendite rohkust. Kena kohe kuulata. Kati ütles, et tema pildiline mõtlemine läks lahti eelkõige Lille Lindmäe juures, kus ta intervjuud tegemas käis. Lille pani samal ajal mobiiliga kohtumiste aegu kinni ja tegeles mitme asjaga, kui ta kätt Kati peal hoidis – ta suutis kõike kontrollida, kõikjal kohal olla... siis tulid pildid, igavesti naljakad. Edasi saab lugeda raamatust...

***

Olen igasuguseid vahvaid lugusid kuulnud abiellumistest ja lahutamistest. Aivi mees näiteks ütles, et tema ei taha koos elada naisega, kes kannab teise mehe nime. Aivi küll vastu, et mis vahet, kuid ära tuli abielluda. Siuh, pidi saarlastel ära tehtama. Lillekimp kilekotti ja kahekesi Saksi poole. Aivi sõbranna tuleb vastu, küsib, mis kotis. Lilled. Lähen mehele, oli vastus. Teine sõbranna nägi kuidas nad Saksi ukses sisse läkisid ja oli lilledega kohal. Tuttav fotograaf imestas, et mis nüüd. Aivi vastu, et me abiellume, tee siis paar sahmakat ka ära.

No ja lahutus käis samamoodi kiirel moel. Eks me ikka riidlesime ka enne natuke, naerab Aivi ja jätkab oma saarlaslikult mahlakat lugu sellest, kuidas nad siis lahutuse ära teinud ja pärast koos kohvikusse istuma läinud. Edasi saab lugeda raamatust...

***

MÜÜT: elu muutub õnnelikuks siis kui abiellutakse õige inimesega.

Tegelikkus: kahjuks aga ei seisne abieluõnn mitte teineteisega sobimises ja horoskoobid ning maagia siin ei aita. Nii jääbki see "õige" enamusel leidmata, või siis otsitakse ja unistatakse sellest vallaspõlve raugaeani. Vaevalt julgeks ka ükski psühholoog kellelegi seda "õiget" soovitada või otsida aidata, ja kas ta siis olekski psühholoog...

 

MÜÜT: abielu päästab ja säästab meid üksindusest ja hüljatusest.

Tegelikkus: ka abielus ja just abielus võib üks abikaasadest, sagedamini naine, tunda end üksildasemana kui abielueelsel perioodil. Kui puuduvad ühised huvid ja hobid, tekkivad peagi probleemid mõlemat poolt rahuldava vaba aja sisustamise üle. Nii hakataks peagi teineteisest mööda elama ja kumbki abielupool tegeleb ainult oma asjadega, võib-olla küll suure ühiskondliku aktiivsusega, teine aga igavleb kodus, võib ta tunda end seal nagu ühiskonnast isoleeritud indiviid. Ei peeta ju sobivaks, et abieluinimesed, eriti naised, käiksid üksinda teatris, kontserdil, perekondlikel koosviibimistel, restoranist ja tantsuõhtutest rääkimata.

Meil on levinud tava, et asutuste-firmade peoõhtutele, töökaaslaste juubelipidudele, saunaõhtutele jne. kutsutakse abieluinimesi üksinda, ilma abikaasata. Samas on ka tõesti pidusid, kus soovitakse olla koos ainult omavahel (klassi ja kursuse kokkutulekud, kitsamad huviringid, saunaõhtud-nõupidamised jne). Siiski tuleks rohkem organiseerida ka selliseid koosviibimisi kuhu abikaasad, aga miks mitte ka kogu pere, tuleksid koos (pereklubid-kohviõhtud, nädalavahetuse üritused, suvelaagrid jne). Ainult üksildusest ja hüljatusest pääseda soovijaid aitaks ühe korraliku krantsi muretsemine ning abielumõtted visake juba eos peast välja.

 

MÜÜT: kui oled naisele tite teinud, siis pead ta ka ära võtma.

Tegelikkus: vaevalt ükski titetegu tänapäeval ja tänapäeva võimalusi ning kooliharidust arvestades ainult ühepoolselt aset leiab (neitsisünnitus on aga senini, ka teoloogilistes vaidlustes-väitlustes, üks segane ja seletamatu probleem). Vägistamise eest aga ootavad kõrged karistused. Samas toimib "valel ajal" (viimast saladust teab eelkõige ainult naine) ja ilma kaitsevahenditeta toimunud suguakt "salajase lapse" saamise eesmärgil pigem mehe teadliku vägistamisena, mida kahjuks kohtupraktika veel ei arvesta – kus on nüüd võrdõiguslikkus... Vägivaldne abielu aga lämmatab juhulast hiljem rohkem ja piinarikkamalt kui õigeaegselt tehtud abort.

MÜÜT: laste heaks on konfliktse abielu kooshoidmine eelistatavam lahutusest. Edasi saab lugeda raamatust...

***

KUUES ÕPPETUND – loo oma imeja imago

Ülalkirjeldatud tehnika pakub veel ühe suurepärase võimaluse mehe orgasmi tugevdamiseks – vajutate pöidlaga tugevalt otse peenise juure alla sulgedes kusejuha, nii et ejakuleerimine on orgasmi ajal takistatud. Seemnevedelik lihtsalt ei pääse välja. Kui te samal ajal imete tugevalt peenise pead, pikeneb orgasmielamus tunduvalt. Kui te lõpuks spermale tee vabastate, tuleb teda hoopis rohkem ja konvulsioonide tugevus on samavõrd intensiivsem. Piisab isegi mõne sekundilisest takistusest, et ülalkirjeldatus veenduda.

NB! Meest rahuldades ei tohi unustada ka ennast. Pange tähele, mis teile endale enim meeldib, imemise võib teha sama äratuntavaks nagu käekirja. Lõppudelõpuks meeldiks ju teile, kui teie mees oskaks pimedast peast teie imemist teiste kaagade imemisest eristada. Edasi saab lugeda raamatust...

***

2oo8. Rita võtab laualt pool lefset e norrakate õhukest leiva moodi asja, mis on tehtud kartulist ja jahust. Ise naerab: "Ma võin lõputult süüa. Praegu võtan küll pool, varsti aga teise poole ka." Naerame. Naistel on suhteliselt raske endale "stopp" ütelda ka siis, kui kõht on täis. Kui neilt küsida, kas soovid midagi juurde ja seda vähemasti kolm korda teha, siis võib enamasti kindel olla, et naine võtab juurde. Seetõttu, on naisel raske mõista, et kui mees ütleb, et tal on kõht täis või, et ta pakutud toitu ei soovi, siis ta ka mõtleb seda ja ei muuda meelt vaid pigem ärritub.

Mehe EI = EI. Naine ikka topib ja vägisi, sest varsti peaks ju eeldatavalt tulema JAH, kuid ei tule. Riid võib aga küll tulla.

Räägin Ritale loo sellest, kuidas mehed ja naised tavaliselt koos söömas käivad. Naine tellib endale tervisliku salatikese, mees aga korraliku prae, millest naine süüdimatult pärast pool ära sööb. Süües kasvab isu... Tark mees teab, et naised just nii käituvad ja tellivad endale kaks portsu. Edasi saab lugeda raamatust...

***

Kirjutasin selle luuletuse o2.11.2oo6. Mitu päeva on mõtted laiali. Nukker olen. Ei tea, kellele neist mõtelda. Igaühes on midagi ilusat, midagi koledat ja kõik on nad mu hinges – kõik ühe korraga.

 

Ma tahan olla armastatud ja armastada,

kuid keda ma armastan, seda ei tea

Mu elus on olnud abielus ja vallalisi,

neist ühtegi enese vääriliseks ei pea

 

Nad enamasti on supermehed

ilusad, pikad ja targad

Tööd teevad, spordis tipus,

igati kenad ja virgad

 

Kuid kas ilueedit ma vajan

kes näeb ainult ennast ja saavutab

Tema käes laguneb maja

tema muudkui teistega kaagutab

 

Mul meest on vaja, kes armastab kodu,

kes enesest hoolib, kuid näeb ka mind

Kes lastega mängib ja sexis on kuum

keda kuulates, vaadates puhkab mu hing

 

Seda pole ju palju, kui tahan, et meest

kes kõik meeste tööd teeb ära mu eest

Mina keedan, küpsetan, nunnutan

vallatlen voodis ja poputan

 

Sestap siiani istun ma Maciga

töötan ja suhtlen Netiga

Ootan oma printsi ja ei tea,

mil talle pannkooke tegema pean…

***

Tahaks nutta. Ei saa, olen külas. Hoian oma meeleolusid võimalikult kontrolli all. Olen kurb. Ma ju nii väga tahaks Trondiga koos olla. Ja nii on ju kõigil neil, kes armastavad "valet" inimest. Mul on neist st meist kahju. Ka mina kuulun sellesse kategooriasse. Ei, mitte nii valet kui ehk Pille Hanni raamatust: "Ma armastasin kiskjat" võib lugeda. Ei, ma ei pea siin silmas sarimõrvareid vms selliseid hälbeid, kuid end jaoks valet siiski. Ma soovin, et need inimesed leiaksid rahu enese sees, leiaksid uue kallima või siis saaksid võimaluse koosolemiseks inimesega, keda armastavad. Armastus on kuidagi nii ilus ja püha tunne, et inimesed peaksid olema õnnelikud puhtalt selle oskuse üle armastada ja olla õnnelikud võimaluse üle olla armastatud.

Mees kohtus naisega, kellel oli kolme aastane laps. Kuna naine oli meeldiv ja mehel polnud kuskil elada, seadis mees end kiiresti naise poole sisse.

Algul läks elu üsna tavapäraselt. Naist küll häirisid mehe räiged kommentaarid teatud isikute kohta või kellegi tuttava suunas, aga jutuks see kõik ka jäi. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkas mees rõhutama seksuaalsusega seonduvat, kogu tema sõnavara ja võrdlused olid allapoole vööd.

Naine jäi lapseootele. Edasi saab lugeda raamatust...

***

Mees sõitis oma mootorrattaga mööda Tallinna tänavaid. Järsku läks taevas pilviseks ning oli kuulda Jumala kõmisevat häält: „Kuna sa oled üritanud jääda mulle igati ustavaks, võin ma täita ühe Sinu soovi."

Mootorrattur jäi seisma ja ütles: "Ehita sild Tallinnast Stockholmi. Siis saan igal ajal Rootsi sõita."

Jumal ütles:" Su soov on liiga materialistlik ja raskesti teostatav. Mõtle milliseid silla toed peavad olema selleks, et need ulatuksid Läänemere põhja ning kui palju betooni ja terast selleks vaja on! See kasutaks pea-aegu täiesti ära mitmed looduslikud ressursid. Ma võin seda teha, kuid mul on raske leida õigustust Sinu soovidele maiste asjade järgi. Võta veidi mõtlemisaega ja proovi keskenduda sellistele soovidele, mis aitaksid inimsugu."

Mees mõtles selle üle pikalt. Lõpuks ta ütles: "Jumal, ma soovin, et mina ja kõik mehed maailmas saaksid naistest aru. Ma tahan teada kuidas naised ennast tunnevad; mida nad mõtlevad kui nad meid vaikusega karistavad; miks nad nutavad; mida nad tegelikult mõtlevad, kui väidavad, et midagi pole viga; ning kuidas on võimalik naisi tõeliselt õnnelikuks teha."

Jumal vastas:" Kas sa tahad sillale kahte või nelja sõidurada?" Edasi saab lugeda raamatust...

***

Eestis nii naiste kui meeste seas "salaja" populaarseks loetud raamatutesari: "Mina ja mehed" on huvitav ja praktiline reisi- ja rannaraamat. Mõnus öökapilugemine ja hea kaaslane. Tõsielulood vahelduvad naljade, psühholoogi kommentaaride, blogide ja luuletustega.

Viimati uuendatud 31. juuli 2014