prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Koolitusreis Indiasse, Tenerifele või...

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Miks mitte kasutada puhkust aja maha võtmiseks aktiivsel moel ja spetsialisti abiga seada elusihte, leida iseennast päikese ja palmide all?

Majanduse kehvad ajad on koolitamiseks, mitte koondamiseks, teab iga majandusteadlik inimene! See on aeg laadimiseks ja hoovõtuks!

Tark.ee veebist võib lugeda: "80% küsitletutest leidis, et majanduslanguse ajal koolituse koha pealt kärbitud eelarve põhjustab rohkem probleeme kui lahendab. Samal ajal 83% tunnistavad et meeskonnakoolitus on sama tähtis nii majanduskriisi ajal, kui ka headel aegadel." Loe uurimusest lisa

Kasuta aega - mehita meeskond, süvenda meeskonnatunnet, investeeri meeskonna arendamisesse ja motiveerimisse õigel ajal, et olla valmis tõusuks - kasuta aega, mida majanduslangus pakub, et valmistuda uuteks töövõitudeks! Pakume koolitusi/ konsultatsioone eraisikutele ja gruppidele. Võimalik osta ka kinkekaarte! 

Frown Raha pole

Smile Taotle näiteks EAS-st teadmiste ja oskuste arendamise toetust.

Smile Info Goa koolitusreiside kohta leiad siit: Koolitusreisid Goasse

 

Motivatsioonireisid kolleegidega

Smile Raamatupidajatele

Smile Sekretäridele

Smile Õpetajatele

Smile Medistiinitöötajatele

Smile Ehitajatele

Smile Juhtidele/ jumalatele

Smile Teenindajatele

Smile Teenindusjuhtidele

Pane ise kokku koolitusgrupp, lepi kokku koolitajaga koolituse sisu, aeg, kestvus ja hind.

Projektijuhi tasu 10% koolituse maksumisest!

Kogu inimeste kontaktid (nimi, kontakt meil ja telefon, kui soovib arvet, siis ka arve saaja andmed) ja saada meili teel: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

Koolitusreisi Tenerifele saad telllida kasutades näiteks Estraveli abi.

Loovus, mängulisus, praktilisus ja tugevalt eesmärgistatud ja juhitud koolitust on võimalik ka päikese all läbi viia. Tule ja vaata, et see on võimalik!

Smile Koolitusreisi eelisteks on eelkõige koolitatavate välja viimine tavapärasest keskkonnast ja mugavustsoonist. Oskuslikult ülesehitatud eesmärgipärane reisi- ja koolitusprogramm annab võimaluse motiveerida, lainedada silmaringi ja luua soodus keskkond õpitu omandamiseks. Loe Eesti Päevalehe intervjuud Katrin Aedmaga.

Areng algab seal, kus lõpeb mugavustsoon! 


Koolitusreisi jaoks koostame reisiprogrammi, kus koolituse ülesehitus on nii põnevalt tehtud, et saate koolituse käigus päikest nautida, kultuurilisi vaatamisväärsusi uudistada, tutvuda uute inimestega, analüüsida enda olemust ja omandada praktilisi suhtlemisvõtteid.

Kui tellid ettevõtlusega seotud koolituse/ konsultatsiooni, siis saad kanda kulud ettevõtte kuludesse.  Külastame teid huvitavaid asutusi - vabrikuid, koole jt vastavalt telimusele.

Sisendkäibemaksu mahaarvamise eelduseks on soetatud teenuse suunatus ettevõtlusesse (maksustatava väljundi genereerimisse, vt KMS § 29 lg 1 üldalust). Tulumaksu maksukohustust ei teki, kui tegevus on seotud ettevõtlusega või töötaja-tööandja suhte korral on kulutus tehtud tööandja huvides. (TuMS § 48)

Sina telli just seda, mida vajad ja meie teeme oma parima, et seda Sulle pakkuda!


Undecided Miks just Katrin Aedma?
Katrin Aedma on tuntud kui interaktiivne, omapärane ja rõõmsameelne koolitaja, kes loovuse ja elukogemusega omandatud tarkuse oskab siduda praktiliseks ja eesmärgipäraseks tegevuseks. Tänu sellele, et Katrin elas 2oo8. aastal Tenerifel, on ta enam kursis kohalike tingimustega ja oskab pakkuda suures valikus võimalikult parimaid lahendeid. Sh ka firmadele, kes soovivad ise oma koolitused läbi viia või koolitajatele, kes otsivad parimaid koolitusruume, toitlustust, giidi teenust, transporti või soovivad tutvuda kohalike riiklike institutsioonide tegevustega. 

Katrin koolitab erinevatel suhtlemis- ja loovusteemadel, eneseanalüüsi ja elu planeerimise teemadel.
Leia koolitusteema KA Konsultatsioonide kodulehelt või sõnasta ise ja rätsepatööna valmib just Sinu ootustele vastav koolitusprogramm.

Indiaga on Katrinil sügavamad suhted. Goa koolitusreisist 2010 sügisel saad lugeda artiklist: 14 päevane koolitusreis Goasse. Lisaks soovitan lugeda 2009 aasta jaanuarsit poelettidele jõudnud raamatut: "14 päeva Goas."

 

Undecided Aga miks just Tenerife?

Tenerife on Kanaari saarestiku suurim saar Atlandi ookeanis ja vaid umbes 6. tunnise lennutee kaugusel Eestist. Oktoobrist aprillini toimuvad otselennud, kuid ka ühe vahemaandumisega lend võib pakkuda silmaringi laiendava huvitava kogemuse. Õhutemperatuur on soe aastaringselt ja sademeid on vähe. Puuduvad mürgised elukad ja putukad, lõunamaale omaseid tarakane leidub, kuid õnneks vähe. Aktiivne kerjamine ja väga pealetükkiv kaubitsemine, mustus ja vargused, mis nii mõneski lõunamaa riigis eestlasele ebameeldivad on, eksisteerivad siin äärmiselt tagasihoidlikult. Tegemist on ikkagi euroopaliku maaga, kuskohas leiab harjumuspärase keskkonna ja toidu ning lisaks soojamaa eksootikat - palme, kaktuseid, basseinid ja ookeni. Kanaari saartest ja eestlastest Tenerifel saad lugeda enam Tenerife MindMapi alt, kus on põnevat ja toredasti kirjutatud reisikirjad: Kanaari saared unustatud ja Kaamose eest päikese ja palmide alla, artikkel: Teekond unistustest tegudeni. Eestlased  Tenerifel. jm. Lisaks loe EUREsest ja Olavi poolt spetsiaalselt eesti turistile koostatud Tenerife infoveebist.

Ja veelgi parem, tule ise kohale, sest oma silm on kuningas. Saada eelinfo, kus on kirjas Sinu ootused. Spikri leiad kodulehelt: KA Konsultatsioonid koolituspõhimõtted.
Eelkõige toimuvad koolitused lõunarannikul Playa de Las Americas ja/ või Los Cristianoes.

Tenerife koolituse korralduse tellimustele vastab rõõmsasti kohalik eestlane E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud . Piletid ja majutuse saad tellida endale sobivast reisibüroost. * Seisuga 2009 korraldavad otsereise korraldavad liinil Tallinn – Tenerife NovaTours, Horizon Travel ja Tez Tours * Pileteid müüvad edasimüüjad e mitmed turismifirmad ja viimase hetke pakkumiste ülevaadet pakub Reisiekspert.

 

Cool Aga miks mitte India ja näiteks Goa?!

India on omapärane kontrastide maa. Siin elavad kõige rikkamad ja kõige vaesemad, siin võib näha kõige ilusamat ja kõige koledamat. India on suur maa, lausa manner ja iga osariik on kui riik riigis - erinev kultuur, erinevad toitumisharjumused, erinev keel... Indiast kirjutas Katrin Aedma raamatu: 14 päeva Goas.

Temperatuur soodustab igati oktoobrist märtsi lõpuni Goas nii puhkamist, kui ka koolitamist. Koolitusi saab edukalt korraldada välisruumides, iga päev on tõeline suhtlemiskoolitus, kui uksest välja astud... alustad hotellipersonaliga, kelle arusaamine puhtast toast või puhtast voodipesust on tihti hoopis erinev meie omast...

Katrin Aedma on kogenud reisikoolitaja, kes on ise elanud Eestile lisaks Tenerifel, Goas ja Norras.

 

Smile Tule koolitusele Goasse!

Smile India MindMap - huvitavat Indiast

Smile Infoportaal: www.idamaa.com

 

Tenrife

Viimati uuendatud 03. jaanuar 2015