prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Koolitusreis Goasse

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Elevant - koolitusreisid Toimub registeerumine Goa koolitusreisidele oktoober, november 2011, kui otsereisid Eestist Goasse ei ole veel alanud. Gruppidel võimaik tellida ka reise näiteks Keralasse.  Registeeru siin!

Saada eelbroneerimiseks aeg, nimi, kontaktid, isikukood ja soovitud koolitusteema. Saadame täpsustatud pakkumise. Kõik, kes tulevad omal käel või otsereisiga on teretulnud koolitustele!

Plaanis reisid Osho asharamisse, Kerala panchakarma puhatuse ja Goa koolituste reisid.

Hind alates 1400 EUR 17 päeva Goas (sisaldab edasi-tagasi lennupileteid,  transfeer lennujaama ja Põhja-Goa rannapiirkonna vahel, ööbimist rannapiirkonnas kaheses toas, koolitust). Vajadusel (juhul, kui kehtiv viisa puudub) lisandub viisa 70 eur koos selle vormistamisega.

Koolituste valik ja stiil

Valida saab järgmiste koolituste vahel

Loe lisa: Koolitused ja konsultatsioonid Goas.

 

Kohalikest tegemistest

Oleme omalt poolt abiks kõikvõimalku informatsiooniga, et teie koolitusreis oleks võimalikult huvitav ja meeldiv. Pileti tellimisel on vajalik saata meile nimi, kontakt (meil, telefon) ja isikukood. Lisaks anda teada, milline koolitus huvitab. Meie saadame pakkumise. 

Kohapealsed tegevused tuleb välja mõtelda reisijal endal ja kui pilet ostetud, toimub reisi täpsem kavandamine, milleks ka abi pakume. Olenevalt inimese koolituse ja igapäevategevuse huvist - kultuur, reisimine, lõbu, babad, merenaudingud, rannamõnud vms, sõltuvad ka tegevused, mida kohapeal pakume. 

Ekskursioonid jms ei kuulu koolitusreisi hinna sisse, küll aga võtame teid vastu lennujaamas, aitame majutuda, oleme abiks nii jõu kui nõuga. 

Iga reisi puhul on hinna sees on sissejuhatav kohtumisõhtu, kus anname ülevaate kohalikust elust-olust, räägime võimalustest ja ohtudest, vastame küsimustele. Üllatuseks on aga ehtsa India nägemine - kas kohaiike kodude, lähilinnade/ turgude või külade külastus kohaliku reisirongi või bussiga. Läheme sinna, kuhu tavaturistid ei satu...

 

Viisa taotlemine

Kui India viisa puudub, siis aitame selle saada. Palun vaata viisatingimusi siit: India viisa taotlemine

Taotluse arvutis täidetava vormi leiate siit: India viisa taotlus.

Näidise saadame neile, kes on reisile registeerunud, meili peale.

Viisa taotlemiseks vajame ümbrikus täidetud taotlust värske värvilise valgel põhjal passipildiga, teenustasu ja passi, mis kehtib vähemalt 6 kuud hiljemalt. Nüüd on vajalik viisa taotlemisel esitada ka kehtiv reisikindlustuse poliis.

Meie esindaja läheb Soome saatkonda ja toob dokumendid isiklikult Eestisse tagasi. Postiteenust ei kasuta.

Registeeru ja küsi julgelt lisa meili: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

 

Kes teid aitab, juhendab, toetab ja koolitab

Koolitused viivad läbi kas Katrin Aedma ja/ või tema elukaaslane Inderjit Parwana (Vicky) või kohalikud koolitajad, kes on välja valitud Katrini ja Vicky poolt. Koolitajate oskused, teadmised ja teenuse kvaliteet on kontrollitud.

Katrin Aedma on pidanud koolitaja ametit üle 10 aasta, koolitades nii Eestis kui välismaal. Alates 1994 on ta pea iga aasta reisinud Eestist välja mitte vähem kui 5 korda aastas, käinud piiri taga nii õppimas, töötamas kui õpetamas. Kogemustega reisikoolitajana oskab Katrin kombineerida koolitustegevusi nii, et inimeste jaoks on koolitusreis põnev ja hariv vaheldus. Katrinil on suurepärane oskus liita inimesi ja pakkuda neile tavapäratult huvitavaid tegemisi.

Inderjit Parwana (Vicky) on sihki usust New Delhist pärit ja Eestis elav indialane, kelle tööks on OÜ KA Konsultatsioonid juhatuse liikmena firma marketing, india pea- ja näomassaazi ICM teraapia pakkumine ja koolituste korraldamine. Tema paneb kokku reisimarzuute Eestist Indiasse ja sisemaal. Vickylt on alati võimalik kuulda huvitavaid lugusid India kultuurist, tema abil saate teada, miks midagi toimib sellel maal just nii nagu toimib. Vicky oskab teid juhatada ka parimatesse kohalikke söögikohtadesse, anda nõu kuskohast mida osta parima hinna ja kvaliteediga. 

Muuhulgas pakume võimalust külastada templeid, mediteerida, osaleda jooga tundides jms.

 

Koti pakkimise soovitusi ja muud praktilist Goast saate lugeda raamatust: "14 päeva Goas". Hetkel kirjutamisel raamat Keralast.

 

Pakkume teile ka huvireise

NB! Hinnad 2011 kevadest. 2011 sügisest uued hinnad!

• DUDHSAGARI kose ja vürtsifarmi külastus - 38 EUR inimene

• Hampi imelised varemed ja suurepärane päikeseloojang - sõltub pikkusest ja transpordi valikust

• UDUPI TIGER TUSKERS e tiigrite reservuaar - 125 EUR inimene (2 ööd)

• Vana-Goa kirkijud ja templid, muuseumid, päikeseloojangu laevareis pealinnas Panjim Mandovi jõel 25 EUR inimese kohta

• Mapusa, Anjuna ja Arpora turu külastus – hind oleneb osalejate arvust

• Morjimi, Ashwemi, Colva ja teiste imeliste palmirandade külastamist – hind oleneb oslejate arvust

Pakume ajurveeda kogemisi:

• Komplekset ajurveeda päeva (jooga, meditatsioon, ajurveeda loeng, diagnoos sh kehatüübi määramine, vürtside- ja kokanduskursus sh hommiku ja lõunsöök, transport. Täispaketil lisaks ülevaatlik kombineeritud keha puhastav Keralala ajurveeda massaaz 2 tundi) – 3000 Rs/ 5000 Rs inimene

• Ajurveeda loengut ja isikliku kehatüübi määramist 1000 Rs inimene

• Ajurveeda massaaze (hind oleneb massaazist 700 – 2000 Rs kord

• Joogatunde (hind 500 Rs kord, ette registeerumisel, kui on teada, mitu korda soovitakse, on võimalik pakkuda soodsamat hinda)

• Kokandus-, purialaua jm kohalikke koolitusi.

Info: www.KaKonsultatsioonid.ee

Soovitav eelnevalt registeeruda nii koolitustele, kui teraapiatele!

Lisalugemist

Reisikoolituse plussidest saab ülevaate siin: Reisikoolitusest ja Katrin Aedma Intervjuud Eesti Ekspressile saab lugeda siit: Majanduslanguse aeg ei ole mitte koondamiseks vaid koolitamiseks.

Smile Avastus- ja koolitusreisid Goasse

Smile Koolitusresid Indiasse, Tenerifele vm

Smile 2010 alguses Goa koolitusel toimunust saab lugeda lühidalt siit ja raamatust "14 päeva Goas"

Smile Koolitused ja konsultatsioonid Goas - peamassaaž, juuste hooldus, ravi, idamaised juukseõlid jms

Smile Kuhu minna Goas?

Smile Käisime ajurveeda õppepäeval!

Smile Huvitava raadiosaate hindusimist ja muud lugemist leiate siit: idamaa.com ja Goa blogist ja Kerala blogist

Smile Hetke ilm indias Goas

Smile Siin aga saate vaadata eesti grupiga Goas toimunud koolituse fotonoppeid...

Viimati uuendatud 01. november 2011
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]