prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Telli omalaadne KMK ehk KatiMiniKoolitus!

Trüki Saada link

Bookmark and Share
Meeskonna koolitus/ Foto: Katrin Aedma

Telli omalaadne, huvitav ja põnev tegevus, kui organiseerimisel:

• infopäev või mõni muu tähtpäev
• suvepäev, talvepäev või sünnipäev
• ettevõtte konverents, seminar või kliendiüritus.


Konverentside ja kliendiüritustele ja eraüritustele pakume lõbusaid ja meeldejäävaid minikoolitusi - tarkus, koos tegemine ja lõbus mäng, kõik ühes orienteeruva kestvusega 1-2 tundi. Teema paku ise välja. Meestele koolitust tellides, saad ideid näiteks siit: Kursused meestele.

Meil on super vahvad koolitajad, kes oskavad leida loovaid lahendusi kõikvõimalike teemade käsitlemiseks.

 

Mõned näidisteemad:
Smile Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik!

Vahva interaktiivne ja praktiline koolitus, mille lisaboonuseks on individuaalnõustamised ja eriprogrammi väljatöötamine organisatsiooni tegevusala jm arvestades. Koolitust viiakse läbi lõbusa sportliku üritusena sh eriprogramm eakatele ja eriprogramm peredele, lastele.

Müügil on nüüd ka koolitusest inspireeritud raamat: "Saleduse saladused hõivatud inimesele"

Täispika koolituse kirjelduse: Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik

Smile Raske mõista, kerge hukka mõista?
Lõbusal ja elaval moel saab teada mõned lihtsad psühholoogilised tõed, mis on abiks inimloomuse mõistmisel. Paneb inimesed ennast ja teisi rohkem jälgima.


Smile Austus, mis loom see veel on?
Kuidas kliendisuhted teineteise mõistmisele ja austusele üles ehitada. Huvitavad ja elulised harjutused inimeste erinevate tajude demonstreerimiseks. Tulemuseks teadlikkus austuse võlujõust.

 

Smile Tagasiside, kas sõber või vaenlane?
Positiivse ja veelgi positiivsema tagasiside andmine ja saamine. Milleks ja kuidas üldse tagasisidet käsitleda. Kuidas teisele öelda, et sukasilm jookseb, suu sopane või tatikoll ninast välja rippumas? Kõike seda rõõmsal ja mängulisel moel harjutuste, tantsu ja tralliga. Tulemuseks teadlikkus tagasiside andmise ja vastu võtmise parematest meetoditest, tööriistad, millega töö tegemist edasi harjutada.


Smile Kiida lolli, loll rabab!
Kiituse ja laituse mõjust. Harjutame koos, kuidas kiitus mõjub ja mis imejõud sellel asjal siis on. Toredad ja lõbusad näited igapäevaelust. Tulemuseks taas kord teadlikkuse tõus ja oskus enda igapäevast suhtlemist kontrollida.


Smile Silmside sakib, meilisuhtlus rokib!
Teemaks rõõmsal moel tänapäeval aina süvenev haigus - SB - sündroom ehk siis Suhtlemise Barjäärid... Mis need on? Milleks ja kuidas murda? Kuidas vabalt suhelda? Igapäeva elu läbi huumoriprisma... SmallTalk. Tulemuseks arusaamine, et meil on veel palju areneda, ja võtted, kuidas igapäevaselt oma suhtlemisjulgust kasvatada.


Smile Kes, keda - mina ja meilid!

 Kuidas hoiduda sellest, et meilid ei hakkaks Sind ja Sinu aega juhtima? Millised nipid on abiks. Mis osalejaid meilisuhtluse juures marru ajab? Miks? Millised on siis lahendused? Tulemuseks teadlikkus meilietiketist, reeglite ühtlustamine osalejate vahel, oskus hoiduda sellest, et meilid Sind juhiks.

 

Smile Surra Murra ja Hookus Pookus

Minikoolitus võtab vaatluse alla teemad, mis nagu on olemas ja ei ole ka. Nagu elekter, mida me kasutame, kuigi ei näe... 1-2 tunni jooksul viib koolitaja osalejad energeetika maailma ja koos tehakse katseid, mis aitavad mõista, et me oleme energeetilised olevused. Koolitajad Surra Murra ja Hookus Pookus on alternatiivteaduste sh metafüüsika huvilised, kes on elu saladusi uurinud ja õppinud juba palju aastaid.

 

Smile Reis India kuurortisse Goasse - tugev päikene ja pisikesed kelmid!

Õpime koos natuke tundma India kultuuri erisusi - riietume end saridesse, saame teada, mis on dothid, mis on ikkagi kamasutra, miks lihatoite alati ingveri-küüslaugu pasta ja kurkumiga tehakse, kes on Kanesha ja milleks ta hea on, miks Goas palmi otsas pastalad ripuvad ja miks meres turistide ligi kahtlased tüübid tikuvad. Vaatame, kui osaad oleme me kandam pea peal käima jt muud huvitavat. Hariv ja vahva koolitus, mille läbiviija Katrin Aedma on ise Indias elanud ja kirjutanud raamatu: "14 päeva Goas".

 

Lisaks veinikoolitused ja konjakikoolitused ning minikoolitused: avalik esinemine, kirjaliku suhtluse nipid ja meilietikett, Raske mõista, kerge hukka mõista ja positiivse õhkkonna loomine.

Võid teema ka ise välja pakkuda, meie mureks jäta sellest koolituse meisterdamine. 

 

Koolitusi iseloomustab alati omapärane kiiks, praktiline lähenemine, huvitav lisainfo ja inspiratsioon. Kohtumiseni! 

Vaata ka idamaa.com poolt suvepäevadele pakutavaid massaaži töötubasid

Viimati uuendatud 26. juuli 2015
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]