prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Numeroloogia - mida toob Sulle käesolev aasta?

Trüki Saada link

Bookmark and Share

ET TEADA SAADA, MILLINE ON SINU AASTA, LIIDA

SÜNNIPÄEV + SÜNNIKUU + JOOKSVA AASTA NUMBER

Oled sündinud näiteks 3.11.

Liida kokku oma sünnipäev ja sünnikuu 03 + 11 = 14.

Liida saadud arv käesoleva aasta arvule 2016 + 14 = 2030.

Nüüd liida kõik numbrid kokku 2 + 0 + 3 + 0 = 5.

(Kui said kahekohalise arvu, siis tee see omakorda ühekohaliseks ehk siis liida veelkord omavahel kõik numbrid).

Seega 3. novembril sündinud inimese isiklik aastanumber on 5. Nüüd loe number 5 alt, milliseks kujuneb sinu elu aastal 2016.

 

1. AASTA

Selle aasta kosmilised võnked on suurepärased. Said läbi eelmise aasta käsud ja keelud, mis kärpisid su liikumisvabadust. On alanud uus elutsükkel ning esimene tsükliaasta on just õige aeg võtta vastu otsuseid, mis võivad mõjutada tervet su elu.

Sul on võimalus oma elus midagi muuta või uuega alustada. Kui oled millestki juba tükk aega unistanud, midagi põnevat teha tahtnud, siis tee seda just nüüd, sest sind aitavad su enda tugevus ja tahtekindlus. Aasta algab jõuliselt ja sa tunned ennast vastuvõtlikuna kõigele uuele. Näita oma isikupära ja ainulaadsust ning kasuta oma loovaid andeid. Kõik, mida alustad nüüd, mõjutab tugevalt su tulevikku ja ka neid inimesi, keda sel ajajärgul kohtad.

See on aasta, mil sul tuleb maksimaalselt proovida, katsetada, riskida. Kõik muutused, mille algataja oled ise, toovad sulle kasu. Kooli vahetus, emigreerumine, abiellumine, uue ameti valik - kõike, mida oled planeerinud muuta, on nüüd tunduvalt kergem teostada. Teekond algab.

PERIOOD KUJUNEB POSITIIVSEKS, kui oled auahne, arenev, kindel ja tugev. Kui aga oled agressiivne, egoistlik, kärsitu, arg või alistuv, võib periood sulle pettumust valmistada.

ARMASTUS

Suhetes tuleb palju muutusi - kas siis abiellumine, lahkuminek, laste sünd vms. Ava ennast ja vaata julgelt tulevikku. Unusta kõik halvad kogemused, ebameeldivad mälestused. Kui sa ei suuda minevikku unustada, võib kogu positiivne energia, millega aasta algab, saada takistuseks su tundeelus.

Aeg soosib kindlale alusele rajatud suhteid. Sel aastal alanud suhted on erilised, pikaajalised, sest number üks on alguste arv.

Kui sul juba on paariline, siis ohjelda ennast. Sul on hetkel palju jõudu, tegutsemistahet ja muutumisiha, see võib sind aga kergesti muuta väljakannatamatuks. Ära loo tarbetuid pingeid ja ära muutu isekaks. Kõik ei jõua sinu rütmig kaasas käia. Parem kasuta oma energiat omavahelise suhte elustamiseks.

TÖÖ

Sel aastal iseloomustab sind tahtejõud, meisterlikkus, oraatorlikkus, loovus, valmidus riskida ning oma jõudu proovida. Tööalaselt on võimalus iseseisvamaks saada. Sul võib tekkida võimalus rajada päris oma äri või saada töökohas mõne grupi liidriks. Sel aastal saad hakkama kõigega ja ära unusta, et paned just nüüd aluskivid tervele järgnevale elutsüklile.

Pea aga silmas, et kõike vana pole tingimata muuta vaja, seega otsustamisel kaalu asja rahulikult. Samuti annab number üks väikse vihje selle kohta, et sa enne oma tegevuskavast ei räägiks, kui see sulle endale selge on.

TERVIS

Tervis on hea, eelkõige seetõttu, et esimese aasta värelus toob sulle uut energiat. Tunnd ennast innuka, teotahtelise ja toimekana. Et su keha aga sinu rütmile vastu peaks, maga piisavalt ning söö tervislikult.


2. AASTA

Sel aastal võivad tekkida võimalused ameti või eluaseme vahetamiseks, ka reisimiseks. Tähtis aga on neid võimalusi mitte otsida, vaid kannatlikult oodata, kuni nad ise end sulle näitavad.

Sel aastal pead olema ettevaatlik ja arvestav. Nüüd on aeg elada vaikselt, olla erk, mõistev. Püüa hoida oma emotsioone tasakaalus, juhtugu siis mis tahes. Ole kannatlik ja ära oota enam muudatusi. Ära alusta midagi uut, tee koostööd teistega. Käes on aeg oodata, millal eelmise aasta uuendused tulemusi hakkavad tooma.

Number kahe värelus toob kõikidel elualadei viivitusi, hilinemisi. Ilmselt tegid eelmisel aastal muudatusi, alustasid projektidega, millest loodad nüüd tulemust näha, kuid arvatavasti neid ei tule. Teel on takistusi, probleeme, hilinemisi. Asjad ei suju nii kergelt ja lihtsalt kui möödunud aastal. Teisalt aga jätab elu stabiliseerumine rohkem aega oma lähedastega suhtlemiseks. Kui neist kellelgi on omavahel probleeme, siis just number kahe värelus aitab sul olla hea vahendaja ning kannatlik lepitaja.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled vaba, takti­tundeline, vastutustundlik ja teisi toetav. Kui aga oled ülitundlik, häbelik, apaatne ja osavõtmatu, võib see tuua pettumust.

­ARMASTUS

Sel aastal oled eriti tundeline, tunned end valestimõistetuna ja ärritud kergesti. Kardad vastutust ning soovid enda kõrvale kedagi, kes otsustaks sinu eest. Küsimus võib olla ka selles, kas uue väljavalituga sobite või mitte. See aasta annab sulle tugeva intuitsiooni. Tajud seda ning seepärast uurid kaua rada, mis sind edasi viib. Ära kiirusta, sul on aega. Otsid tasakaalu, harmooniat. On oluline, et selgitad endale oma tunnetemöllu, praegune periood on selleks soodne.

Kui sul on paariline juba olemas, püüa end jälgida ja hoida oma kujutlus­võimet vaos, sest armukadedushood võivad sageneda. Ole eriti tähelepanelik oma partneri vastu, siis saad topelt tagasi. Tänu sinu erilisele tundlikkusele sel aastal tunned oma armastatuga väga suurt hingelist ja füüsilist lähedust.

TÖÖ

Tõõ võib sel aasta pettumust valmistada, isegi igav tunduda, sest nüüd on rütm võrreldes eelmise aastaga palju rahulikum. Vaja on kannatlikkust ja taktitunnet. Aegamööda küpsevad viljad sellest tööst, mida sa omal ajal tegid. Seni aga uuri, õpi, kogu teadmisi. See aasta soosib jätkamist vanadel radadeI. Praegu ei ole sul endal erilist initsiatiivi, ent väga hästi laabub kollektiivne ja grupi­töö. Naudi rahulikku keskkonda töö juures ning lase oma kolleegidel end aidata.

TERVIS

See aasta on hea mitmesugusteks meditsiinilisteks toiminguteks: kui oled viivitanud operatsioonile minekuga, tee seda nüüd. Kontrolli tervist, võta ravikuure. Su tervislik ja psüühiline seisund vaheldub, madalseisule järgneb kõige hea lainehari. Ürita lõdvestuda ja hakka sportima.

 

3. AASTA

EIu naeratab sulle. Optimism ja elurõõm valitsevad seda aastat. Võivad aset leida ootamatud sündmused, nagu loterii- või konkursi­võit, stipendiumi saamine või ootamatu pärandus.

Number kolm on peaaegu alati õnnelik aasta. Edu ja laienemist tunned igal elualal: äris, töös, avalikus tegevuses, samuti eraelus ning materiaalselt. Su sõpruskond avardub ja uued tuttavad on sulle tulevikus kasulikud. Huvitud uuesti oma välimusest, tunned vajadust värskendada oma garderoobi ning kulutada iluteenustele. Nüüd on õige aeg mõnuleda. Veeda aega sõprade seltskonnas ja naudi elu. Lõbusta teisi ja ennast.

Terve selle aasta jooksul on pere, sõprade ja armastatuga suhtlemine eriti meeldiv ja rahuldust pakkuv. Ka muud kodused teemad ja inimestega suhtlemine on sulle nüüd lihtne ja tulus. Naudi seda lõbusat ja õnnelikku aastat, ent hoia silmad-kõrvad lahti, et sa mõnd võimalust lisa teenida mööda ei laseks.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled sõbralik, opti­mistlik, rõõmus ja fantaasiarikas. Aga kui oled kriitiline, muretsev,pillav ja ülbe, võib see saada sulle pettumuseks.

ARMASTUS

See aasta soosib eelkõige pinnapealsemat armastust, lõbustusi, lühiajalisi armusuhteid ja üheöötutvusi. Tunned end väga sensuaalsena ning võid kasutada tavalisest erinevaid rõivaid või soengustiili, et armukesi ligi meelitada. Sind ärritab rutiin ning seetõttu muutud eksperimenteerivaks ja üllatad oma seksuaaleluga iseennastki.

Kui sul juba on partner, siis tea, et soov elada täiuslikku elu tekitab sinus rahutust ja ärritust kõige siduva suhtes. Sel aastal oled sa väga viljakas - ideaalne aeg mõelda lastesaamisele.

TÖÖ

Sinu optimism, avatus ja vabameelsus teiste inimestega suheldes - loovad su ümber hea õhkkonna. Kasuta seda, sest sul on palju võimalusi saada uusi, meeldivaid tööülesandeid või lausa parem ametikoht. Loovatele isikutele on see aeg väga produktiivne. Number kolme võnked lubavad edu ja tunnustust igal alal.

Sinu suurim puudus sel aastal on, et sa justkui ei võta midagi tõsiselt, tegeled mitme asjaga korraga ning vajad pidevalt uusi stiimuleid. Seetõttu tegutsed muretult ja tüdined kiiresti, kuid sul on ka piisavalt õnne ja mingit saatusliku viga sa ei tee.

TERVIS

Tunned end tugeva ning lootusrikkana. Meeleoluga liitub ka tervis - see on hea. Võid sattuda hoogu söömise ja joomisega, ent need tujud mööduvad kiiresti. Ometi proovi neist hoiduda, sest liialdused kärbivad sinu muidu väga head energiat.


4. AASTA

Sel aastal ei saa sa jätkata möödunud aasta radu. Lõbutsemiste ja naudingute aeg on möödas ning oled astunud ajajärku, mis on tulvil praktilist tegevust ning rasket tööd. Varu kohe aasta algusest kannatust, sest kuigi töötad rohkem kui kunagi varem, tulemusi sa kohe ei näe. Neljas on külviaasta ja peab ootama, kuni lõikama saab hakata. Tee plaane ja suuna kogu oma jõud nende plaanide õnnelikule lõpuleviimisele.

Ka rahaliselt riskantseteks toiminguteks pole aasta hea. Kui sul juba on raha, siis investeeri see tulevikku - mine kursustele, osta töövahendeid või tee oma tööruumides väike imidžimuutus.

Ära muuda oma elus eriti midagi ning ära alusta uute asjadega, Ole kannatlik, sest hädavajalikud muutused tulevad üsna pea. Praegu kontrolli end ja tea, et üllatuslikke tulemusi ei maksa oodata. Pole veel õige aeg. Käes on aga sinu ideede ning plaanide üle arutlemise ja nende kinnitamise aeg. Oled tõsine, asjalik, seetõttu organiseeri ja korralda. Teravalt lööb välja sinu püüe õiglusele ja korraarmastusele - nii töös kui ka isiklikes suhetes. Sel aastal valitseb mõistus tunnete üle.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled tugev, konst­ruktiivne, iseteadev ja kindel. Aga kui oled laisk, põikpaine, järsk ja hoolimatu, siis võid selles aastas pettuda.

­ARMASTUS

Stabiilsuse ja asjalikkuse pitser laieneb ka tundeelule. Eelmise aasta segadus ärritab sind ja sa tahad oma ellu leida midagi kindlamat. Tahad veeta palju aega kodus, olla rahulikult, ent mitte üksi. Neli on vundamendi number. Tahad ehitada midagi suuremat ja paremat kui teistel.

Otsid armastust päris tõsimeeli. Üksiolek võib sulle olla nii piinav, et teed otsuseid, mida hiljem kahetseda võid. Lase end vabaks, kuula oma sisemist häält ja ära kiirusta. Kui aga oled kellegi erilise. leidnud, siis tea, et nüüd on õige aeg sõlmida abielu või alustada tõsimeelset kooselu.

Kui sul on püsiv suhe juba olemas, siis tunned end tasakaaluka ja rahulolevana. Kooselu sujub rahulikult ja turvaliselt.

TÖÖ

Käes on töö aasta. Tunned vajadust rajada midagi püsivat, olla praktiline. Naudid rutiini, stabiilsust. Sisseharjunud tegevused, kätteõpitud oskused loovad sulle turvatunde. Mõtled rohkem kui varem rahale ja kokkuhoiule. Viimane ka õnnestub, sest avastad endas tugeva distsipliinitunde ning vastupanuvõime.

Neljanda aasta võnked on juba kord sellised, et aeg-ajalt tundub, et liiga raske koorem on tassida - edasiminek on küllalt vaevaline. Kuid ole kannatlik ning ära unusta, et praegu külvad seemneid, ehitades tugevat alust tulevikule.

TERVIS

Sind võib tabada nii psüühiline kui ka kehaline väsimus. See tuleneb ülekoormusest ja ülepingutusest. Vähene uni toob tihtilugu vanad haigused ja vaevused uuesti esile, seega hoolitse selle eest. et nädalalõppudel suudaksid korralikult ja hästi lõõgastuda.

 

5. AASTA

Selle aasta võnked on väga soodsad ning inspireerivad, kuigi mõnevõrra ebastabiilsed. Nüüd võib juhtuda kõiksugu ootamatusi, suuremaid ja väiksemaid muudatusi ning üllatusi. Seepärast ole kogu aeg valmis kinni haarama võimalustest, mis su teele tulevad. Need pakuvad sulle muutumis­võimalusi kõiges, mis sulle enam rahuldust ei valmista. Aasta tuleb pingeline. Võib tuua ka neid muutusi, mida sa pole soovinud, kuid sel juhul tuleb tingimustega kohaneda. Riskeeri, vali tundmatuid teid!

Nüüd on õige aeg ka silmaringi laiendada. Sõlmi tutvusi uute inimestega, käi uutes kohtades, otsi põnevust ja seiklusi. On suur tõenäosus, et käesolev, viies aasta toob tähtsaid muutusi.

Kui suudad selle aasta peadpööritavate tõusude ja langustega kaasa minna ning meeled avatud hoida, kujuneb aasta väga soodsaks. Üldiselt on huvitav aeg, mil vajad vaprust, initsiatiivi ja tasakaalu, et oma otsuseid edukalt täide viia.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled seiklushimuline, loov ja fantaasiarikas. Aga kui oled mõtlematu, pelglik või ebakindel, võib see aeg sulle pettumust valmistada.

ARMASTUS

Tunned ahvatlust uute seikluste järele, naudid neid täiel rinnal, elu pakub jälle põnevust. Ka suhted välismaa ja välismaalastega tihenevad. Sind valdab idee näha maailma ja võimalikult paljusid inimesi, enne kui püsiv suhteni jõuad. Pea aga meeles, et sa oma partnereid mitte kuidagi ei kahjusta.

Teistele tehtud vaimne kahju tasutakse meile tsükli seitsmendal aastal õnnetuste ja üksildusega. Seega Proovi olla mõistev ja tundlik. Vali enda kõrvale samade ootuste ja lootustega inimesi.

Kui aga oled püsivas suhtes, siis tea, et aasta iseloom ei jäta sind külmaks. Tunned huvi suhete vastu väljaspool. Oled naudingutele aldis ning keelatud vili tõmbab sind lausa magnetilise jõuga. Millegipärast kipud unustama; et ka püsipartner võib sulle pakkuda põnevust ja seiklusi, anna talle ainult võimalus!

TÖÖ

Soositud on töökohavahetus, tööreisid ja ka välismaale tööle minek. Vajad muutusi, uusi stiimuleid. Sind võib tabada seletamatu vabaduseiha - sa ei soovi kellelegi alluda. Elu on sinu jaoks väljakutse. Tunnete ja energia möll tuleneb eelmise aasta üksluisest tööst. Ainult, et siis oli vara midagi muuta, nüüd on paras aeg. Keegi ei eita, et oled andekas, loov ja stiilne. Samas ei õigusta see mõtlematut tegutsemist.

TERVIS

Hoia oma meeleolumuutustel silm peal. Oled närviline ja samas väga tundlik ning sinu reaktsioonid stressile võivad väljenduda väga äkiliselt. Rahune ja hoidu mõnestki kiusatusest.

 

6. AASTA

Harmoonia ja õnne aasta. Eriliselt toovad rahuldust suhted perekonnas ja sõprade vahel. Kuues aasta on soodus ka vahemaade või mõne arusaamatuse tõttu lahku läinud suhete taas­ühendamiseks. Eelmise aasta erutavad ja ootamatud sündmused on läbi. Koduga seotud ettevõtmised ja muutused hakkavad sel aastal eriti hästi korda minema.

Nüüd hakkab rolli mängima ka eelmistel aastatel õpitu. Kui oled elanud positiivselt, siis on sul küllalt raha, et plaanitud muutused rahulikult lõpule viia ning majanduslikke kitsaskohti vältida. Kui aga oled elanud negatiivseit, siis on kuues aasta keeruline, tuues kaasa probleeme.

Kui oled püsisuhtes, lood enda ümber harmooniat, naudid abielu, lapsi ja sõpru. Ka tekib sul suurem huvi kunsti, muusika ja kirjanduse vastu. Kui lõpetad nüüd pikaajalise suhte, siis on see vajalik kaotatud tasakaalu ja harmoonia taastamiseks endas ja oma ümber. Ilmselt ei pakkunud too suhe sulle juba ammu seda, mida vajad, ning lõpetamine on parim lahendus.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled armastav, helde ja mõistev.

ARMASTUS

Sel aastal meeldid sa paljudele, sest oled õrn, veetlev ja justkui armastuseks loodud. Väga paljud vallalised leiavad sel aastal endale partneri ja tekkinud suhe on tasakaalukas ja harmooniline. Sisendad rahulikkust ja sensuaalsust. Sul on soov kodu ja perekonda luua. Kandidaate on sel aastal väga palju ja nende seas on ka Keegi, kes heas mõttes täiendab sind.

Kui oled juba püsivas suhtes, siis nüüd leiad lõpuks puhkuse ja hingamise armastuses. Paned tähele iga oma partneri meelemuutust ning aitad teda ta muredes rohkem ja põhjalikumalt kui varem. Õpid teda palju lähemalt tundma, ja su enda hädad teevad sulle vähem muret kui tema omad.

TÖÖ

See aasta on soodus su tööelus. Sind usaldatakse ning hinnatakse kui head ja tarka nõuandjat. Oled vastutustundlik, usaldusväärne ning armastatud. Stabiilsus ongi selle aasta märksõna. Sinu viga seisneb selles, et püüad oma vaateid teistele peale suruda. Ära ole nii väiklane ja pealetükkiv, eriti neile, kes su abi pole palunud.

Teine nõuanne on seotud rahaasjadega. Oled pillav ja ohjeldamatu, tundub, et homne päev sind ei huvita. Võta oma väljaminekud karmi kontrolli alla ja võimaluse korral suurenda sissetulekuid. Ka kipud sel aastal just sõpradega äri ajama. Üldiselt läheb kõik soodsalt, ent hoia siiski silmad lahti.

TERVIS

Näed kõiki oma pisihädasid suuremana, kui nad tegelikult on, hamba­- või peavalu võib tunduda talumatu ning arstid on sinu meelest väga olulised tegelased. Kui võtad asja rahulikumalt, on su meeleolugi palju parem.

 

7. AASTA

Käesolev aasta on hea kõigeks vaimseks - õppimine, kirjutamine, meditatsioon, filosofeerimine, õpetamine. Tunned vajadust uurida, kui kaugele oled jõudnud. Püüad olla üksi ja oma asjadele põhjalikult mõelda. Vaatad minevikku ning planeerid tulevikku. Hea aasta reisimiseks või muudmoodi välismaailmaga suhtlemiseks.

Nüüd on aeg uurida elu mõtet ja eesmärki. Anna oma hingele tema osa. On alanud eneseanalüüsimise, hingelise kasvamise periood. Tunned vajadust lugeda, end täiendada. Ka vajad eemaldumist oma tavapärasest keskkonnast tunduvalt enam. Number seitse aitab sul tugevneda isiklikul tasandil, täiustada prestiiži teiste silmis.

Kuigi see aasta pole hea materiaalsete teemadega tegelemiseks, võid saada ootamatuid sissetulekuid. Igasuguste allkirjade andmisega ole aga ettevaatlik. Kui tsükli eelmised aastad on elatud positiivselt, siis toob seitsmes aasta hingerahu, kui aga negatiivseit, siis ohustab sind üksindus ja kitsikus.

PERIOOD KUJUNEB POSITIIVSEKS, kui sa oled rahulik, tasakaalukas ja mõtisklev. Aga kui oled kriitiline, ülianalüüsiv või paindumatu, võib see aeg saada sulle pettumuseks.

ARMASTUS

Sel aastal võid kergesti sattuda fantaasiamaailma ning pidada suhteid millekski, mida nad pole. Selletõttu võid sõprus- ja armusuhetes läbi elada tõelisi katsumusi. Soovid, et su sõbrad või kaaslased saaksid aru su vajadusest olla eemal ja tõmbuda kõrvale. Tahad olla palju iseenesega. Kui sinu lähedased on samal lainepikkusel, saavutate hingelise ühtekuuluvuse.

Sinu psüühilised võimed on palju edasi arenenud ning näed paljut, mida enne ei osanud märgata. Kuula oma sisehäält ja mõistad, mis tõeliselt on sinu jaoks siin elus oluline. Hindad pikki vestlusi, sest see loob sinu jaoks intiimsuse.

Seitsmes aasta võib kaasa tuua armastatud inimeste kaotamise, tegu võib olla lahkuminekuga vahemaa tõttu või abielulahutusega.

TÖÖ

Ürita kõige uuega oma valdkonnas kursis olla ja teha kõike, mida varem ei julgenud või usaldanud proovida. Eelkõige on eelistatud kõik ise­seisvad tööd. Sel aastal on sul imepärane oskus ühendada teooria praktikaga, kuid see on iseseisva töö tulemus. Ära kaitse oma seisukohta iga hinna eest, vaid lase ka teistel särada ning sind aidata. Ennekõike väldi tülisid, sest need kahjustavad tõsiselt su tasakaalu. Ka rahaasjad võivad sulle raskusi valmistada.

TERVIS

Tunned end sageli kurnatuna ja vähem toimekana kui varem. Püüa olla kannatlik ja luba endale tänavu rohkem puhkehetki ja lõbustusi. Tervis on sul üsna delikaatses seisundis ning melanhoolia tõttu, mis sind terve aasta saadab, võib tekkida pjkemaid masendushoogusid. Hoia meeled värsked!


8. AASTA

Käes on õigluse aeg. Eelmiste aasatate jõupingutused näitavad nüüd tulemusi. Kaheksas aasta on karma-aasta. Kui väärid, siis eluolu paraneb: palgatõus, tänuavaldused, meeldivama ameti saamine, pärandus, loteriivõit jne. Edasiminek, raha, võim, menu on seitse aastat kestnud külvi saak. Jaga oma õnne teistega!

See aasta on ka aeg elavaks tegutsemiseks, eriti rahaasjades, mis sujuvad nüüd imelise kergusega. Aasta on soodne investeeringuteks ja vanade võlgade tasumiseks. Käitu realistlikuit, praktiliselt ja ennastusaldavalt, siis pälvid ka tunnustust.

Hakkad lähenema numeroloogilise elutsükli lõpule ja käes on arvete klaarimise aeg. Kasuta oma võimu, magnetismi ning õnne, mis sind sel perioodil materiaalses eluvaldkonnas saadab ja püüa pooleliolevad tegevused lõpetada. Oma rahul­olu ja peaaegu täiuslikult rõõmsat meeleolu jagad lahkelt ka oma lähedastega ning aitad neid igal võimalikul viisil.

PERIOOD KUJUNEB POSITIIVSEKS, kui oled realistlik, tegev ja praktilise meelega. Kui aga oled kärsitu, ahne või hoolimatu, võib see aasta tuua sulle pettumusi.

ARMASTUS

Sel aastal võid saavutada täiuslikkuse armastuses. Eriti kui püüad valitseda oma isekust. Samas võid intiimsetel hetkedel teistele tunduda jaheda ja liiga mõistlikuna.

Kui oled püsivas suhtes, siis tea, et sinuga on sel perioodil päris raske koos elada, sest oled tujukas ja kapriisne. Ühel hetkeloled tõeline nõiamoor ning järgmisel kõige õrnem kuningatütar. Selline ebastabiilsus aga väsitab partnerit Kompenseeri talle see oma võluvusega, mida sa tegelikult väga hästi oskad.

Ära unusta, et armastus tähendab ka andmist ja mitte ainult võtmist, isegi siis, kui arvad, et sa ei saa palju tagasi. Ole rohkem saadaval Ja vähem kalkuleeriv.

TÖÖ

Sel aastal tead täpselt, mida sa elult tahad ja kuidas seda saavutada. Enesekindlus on sinu selle aasta märksõna. On õige aeg taotleda kõrgemat kohta või palgakõrgendust. Just nüüd hinnatakse sind väga ja peetakse sinust lugu. Saad lõpuks kätte tänu selle eest, mida oled eelnevatel aastatel teinud või korda saatnud, On aeg korjata saak, mille suurus sõltub eelkõige sellest, kui palju oled külvanud.

Kuid tea, et sinu iha maise vara järele võib sind ka pimestada. Proovi oma rahaasjus olla realistlik ning tegutsedes mõtle järele,

TERVIS

Su tervis on suurepärane. Elutahe teeb sind tugevaks. Kui sul esineb kroonilisi vaevusi ja valusid, siis nüüd need vähenevad. Tunned enam huvi liikumise ja oma keha hoidmise vastu. Oled endaga rahul.


9. AASTA

Elutsükkel sulgub ohumärgiga. Kuigi sina ei provotseeri, suureneb murede arv. Probleemid tööl, isiklikus elus, raha või tervisega võivad ilmneda tihedamalt ja hoopis dramaatilisemait kui seni. Võid olla närviline, nõrk ja pidevas stressis ning sellisena ei näe sa ka valjapääsu tekkinud olukorrast. Praegu pole aeg impulsiivsete käikude tegemiseks.

Käes on kokkuvõtete aasta. Nüüd lõpeta oma varasemad tegemised. Katkesta kõik ebameeldivad suhted, olukorrad, lepingud just sel aastal. Kõik inimesed või asjad, mis on oma ülesande täitnud, kaovad sinu elust nüüd. Võta seda kui puhastamise perioodi, et järgmist elutsüklit minevikutaagast vabana alustada, kus ootavad juba uued suhted ja ülesanded.

Väldi kõige uue alustamist. Dokumentide allkirjastamine, pikaajaliste projektide ülesvõtmine, abiellumine jms lükka järgmise aastanumbri sisse, sest sel aastal alustatu ei kesta kaua. Alustada võid vaid ettevõtmistega, mille selsamal aastal ka lõpule jõuad viia.

PERIOOD TULEB POSITIIVNE, kui oled vaba, osavõtlik, helde ja salliv. Kui aga oled sallimatu, ülitundlik või isekas, võid oodata pettumusi.

ARMASTUS

Armastuse poolest on see tasakaalukas aasta. Isegi vahekorra lõppemine sujub haavadeta ja raskusteta, nii et järele jääb sõprus. Oskad inimestel lasta minna, kui tunned, et nii on mõlemale parem. Armukadedust või kättemaksuiha sinu hingest nüüd ei leia. Oled eelmistel aastatel läbielatud õppetunnid selgeks saanud ning oskad hinnata ennast ja teisi palju paremini.

Sel aastal võid kergesti oma armastatu poolt petetud saada. Valiku­võimalusi sul on, seega otsusta rahulikult, südant kuulates, kellega sa uuele elutsüklile vastu tahad minna. Siis vajad palju toetust ja abi, sest juba järgmisel aastal keed energiast ja elujõust üle.

TÖÖ

Väga huvitav ja loovajajärk, millesse mahub kindlasti tulemusi, kas siis selle aasta tööst või eelmistel aastatel tehtust. Kuigi see aasta on veidi problemaatiline ja ootamatusi täis, proovi seda võtta rahulikult. Ole kannatlik ja tugev, siis ei muuda sinu stabiilsust tööl ükski löök. Püüa ka kaastöötajaid aidata tasakaalu leida. Sinu abist on neile kasu.

Vaata lootusrikkalt tulevikku, planeeri tulevikku ning räägi neist oma kolleegidega. Sinu asjalikkust ja loovust hinnatakse kõrgelt.

TERVIS

Kuna mõnedel on sel aastal suuri elumuutusi, siis tuleks silm peal hoida oma närvisüsteemil ning võimalikult palju magada ning lõõgastuda. Sportimine on hea abivahend, et seesmisi pingeid maandada.

Loe siit lähemalt sellest, kuidas arvutada oma elutee numbrit ning millised on nende elutee numbrite positiivsed ja negatiivsed põhiomadused ja vaata millist karma õppetundi näitab sinu nimenumber.

Allikas ja lisainfo: Delfi.ee

 

Smile Telli isiklik sünnihoroskoop või astroloogiline sobivus, mis ei ole tehtud arvutil!

Smile Numeroloogia - üldine arvutustabel ilma sünniajate neile, kelle sünniaasta enne 2000

Smile Astroloogiline kalkulaator

Smile Astroloogiline sobivus

Smile Suur numbrimaagia - millist mõju avaldab Sulle Sinu NIMI?

Smile Sünnikuupäeva ja nime numeroloogiast

Smile 777, 888, 999 jt korduvad numbrikombinatsioonid - inglite sõnumid

Smile Telefoni numbri tähendus - kalkulaator

Smile Uudised

Viimati uuendatud 03. aprill 2016
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]