prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Praktilisi näpunäiteid Norras töö otsijale

Trüki Saada link

Bookmark and Share

cvKoolitus eestlastele teemal, kuidas Norras tööd leida - arukas planeerimine ja täpne sihtimine.

Ei ole ime, et Norras, nii nagu kogu maailmas, pakutakse arvukalt tööotsingu koolitusi, CV ja motivatsioonikirjade koostamise teenust. Ei olegi nii lihtne leida üles isiklikud kompetentsid, tugevused, millele rõhuda ja selekteerida oluline ebaolulisest. Tihti tundub, et on nii palju kirjutada, kuid siis selgub, et tegelikult tööandjat huvitab vaid 10% kogu sellest infost, mis tööotsija kirja pani. Või siis vastupidi - ei olegi midagi kirjutada. Meil kõigil on kogemused ja oskused, mis alles õigesti sõnastades saavad tähenduse ja jõu ning aitavad eesmärke saavutada. Spetsialisti abiga on võimalik kirjutada selline CV ja motivatsioonikiri, milleni üksi jõudmine on keeruline. Norra tööturukoolitus on valminud Eesti Selts Norras tellimusel ja mõeldes just eestlastele, kes Norras soovivad tööd leida või vahetada. Kes ei saa osaleda grupikoolitusel, võib julgesti koolitajaga otse ühendust võtta. Oluline on teada, et töövahendusega ei tegele ei koolitaja ega ka Eesti Selts Norras. Küll aga on koolitusel osalejal võimalik saada soovitusi, kuskohast tööd Norras leida.

 

Sihtgrupp: kõik, kes soovivad teada, kuidas Norra tööturg töötab ja kuidas tööd leida. Ka need, kes juba Norras tööl, kuid sooviks teist tööd ning seega vajavad CV-d ja motivatsioonikirja (søknad), mis Norras töötaks.

 

Koht, aeg ja hind:

Vastavalt korraldaja teatele. Koolitusi ja õppepäevasid Norra tööturu, norra keele, maksude ja tuludeklaratsioonide teemadel korraldab Eesti Selts Norras. Lisainfo: Eesti Selts Norras ESN

 

Tulemus: osalejal on arusaam oma tugevustest ja arengukohtadest, Norra töövõimalustest ja töö otsimise protsessist. Kõigil osalejatel on teada, kuidas näeb välja Norra tööandja nõuetele vastav CV ja motivatsioonikiri.

Mida teeme?
Räägime tööleidmise protsessist ja võtame aja iga protsessi osa lahti harutada.
Oluliseks teemaks on isiklikuomaduste ja soovitud töökoha analüüs ning kompetentside kaardistamine. Jagame ja kuulame ja vaatame, kuidas ja miks peaks kirjutama CV ja motivatsioonikirja just nii nagu Norras nõutud.

Peamised teemad:

  • Kuidas ja kuskohast tööd leida?
  • Kuidas töökulutust analüüsida? Milline CV ja motivastioonikiri on Norra mõistes korrektne?
  • Kuidas kontakteeruda potentsiaalse tööandjaga?

     - õigete kontaktide leidmine

     - tööandja külastus
     - telefonikõne reeglid Norras.


Koolituse teemaks on olulisimad asjad, sh ka see, mida peaks teadma töövestlusest, katseajast ja töökultuurist Norras.

Kindlasti saab koolitus olema kasulik, praktiline, interaktiivne ja lõbus. Kõik on teretulnud jagama mõtteid ja kirjeldama isiklikke kogemusi.

Eraldi teenusena on võimalik saada personaalset abi vastavalt soovitud töökohale CV ja motivatsioonikirja koostamiseks.

 

Mida kaasa võtta?

Kirjapulk ja paberit märkmete tegemiseks, reaalsed olemasolevad CV-d ja motivatsioonikirjad, leitud huvipakkuvad töökuulutused. Mida enam on osalejatel küsimusi, seda praktilisem saab koolitus iga osaleja jaoks olema.

Rõõmus tuju ja uudishimu on kohustuslikud :)

 

Kes koolitab?

Koolitajaks on professionaalne koolitaja ja kirjanik, Katrin Aedma, kes on Norraga seotud aastast 2002. Viimase kahe ja poole aasta jooksul on Katrin Aedma analüüsinud Norra tööturu võimalusi, läbinud täiendkoolitusi ja õppinud lisaks Eesti tööturule sisenemise metoodikatele ka Norra tööturu nõudeid. Katrin Aedma on teinud koostööd Eesti Töötukassaga ja Norras läbinud koolitused rahvusvahelisele sihtgrupile nii kesk- kui kõrghariduse baasil, mis sisaldavad erineva taseme lähenemisi.

Katrin Aedmal on koolitaja kogemust sh tööotsijate koolitamiskogemust üle 15ne aasta ja rahvusvahelist koolitamiskogemust üle 10ne aasta. Lisainfo: Katrin Aedma

Jobb_CV

Lisainfo ja tellimine:

E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile Koolituspõhimõtted

Smile Koolitusteemad

Smile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Smile Raamatud

Smile Harivad artiklid

Viimati uuendatud 07. aprill 2015