prev
next

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Lihtne võte kolmanda silma avamiseks

Trüki Saada link

Bookmark and Share

17.11.2012 kolmas-silm

Õde saatis täna harjutuse kolmanda silma avamiseks. Kuna kõik, mis ei tundu mulle väga rumal või siis tundub põnev ja ei võta minu ajast (st elust) suurt osa, tasub minu arust katsetamist, otsustasin katsetada. 

Kuidas mõjus? Ma veel ei tea. Täna alustasin, kuid kui saan teada, siis annan teada.

Väga vahva oleks kui ka Sina katsetad ja teada annad, kuidas Sinule mõjus. Hea meelega panen mõned kommentaarid tulemustest siia lehele artikli lõppu. Tänan ja soovin head katsetamist!

Üks esimesi muutusi, mida võid tajuda, on peavalu või surve lauba keskel, kulmude kohal. Võib tunduda, et see aisting tuleb seestpoolt, tavaliselt umbes tolli kauguselt lauba tagant. See näitab, et käbinääre aktiveerub taas ja hakkab korralikult toimima. Inimesed, kelle käbinääre on täielikult atrofeerunud, võivad kogeda migreenihoogu, mis kestab mitu tundi. Niisugused vaevused võivad ilmneda mõne päeva või nädala jooksul pärast kolmanda silma harjutuse lõpetamist. Enamasti on surve või peavalu tunduvalt nõrgem. Kõrvalnähu tugevus oleneb sellest, kas käbinääre funktsioneerib enne harjutuse sooritamist korralikult, osaliselt või on täielikult atrofeerunud.

 

Enamasti on käbinääre juba mõningasel määral aktiveeritud ja toimib üsna tõhusalt. Seepärast võid tajuda otsaesisel lihtsalt survet või mõnd muud aistingut, mis võib olla mõne inimese jaoks isegi meeldiv.

Kui sa ei taju mingeid aistinguid, võid umbes kolme nädala pärast uuesti proovida. See osutub väga harva vajalikuks. Füüsilised aistingud võivad olla vahel väga nõrgad või hoopis puududa, kuid inimene hakkab kogema ülemeelelisi võimeid. See näitab, et harjutuse sooritamine õnnestus ja ärkamisprotsess on alanud.

 

Pärast peavalu või surve ilmnemist võid ühel hommikul ärgates tajuda laubal tukslemist või surinat, see võib tunduda nagu kananahk. Aisting võib olla nii tugev, et sul tekib tahtmine peeglisse vaadata, kuid seal ei ole midagi näha. Sinu laup näeb välja nagu tavaliselt. Sa võid tunda tukslemist või surinat kogu päeva. See on viimane füsioloogiline ilming pärast kolmanda silma harjutuse sooritamist. See näitab, et sinu käbinääre on taas täielikult ärganud, aktiveeritud, ja funktsioneerib nagu kunagi lapseeas. Kui käbinääre aktiveerub ja tasakaalustub, siis tasakaalustub ja harmoneerub ka ülejäänud sisenõrenäärmete süsteem.

Lõpuks need kummalised aistingud kaovad. Sa võid tunda mõnikord peapööritust ja hakata rohkem unistama. Need, kes juba unistavad sageli, ei pruugi seda teadvuse muutust märgata. Unistamine ja peapööritus tähendavad, et sinu ajulained aeglustuvad. Normaalse ärkvelolekuseisundi (beeta-seisundi) asemel hakkad funktsioneerima ja tegutsema alfa-seisundis, täpsemalt öeldes kerges transiseisundis. Selles teadvuse seisundis peaksid olema suurema osa päevast. Kergelt muutunud teadvuse seisundis olles suudab inimene paremini töötada ja stressi taluda, aeg lendab kiiremini.

 

Lõpuks leiad sa tasakaalu beeta- ja alfa-seisundi vahel ning unistad harvem. Sa hakkad funktsioneerima kerges alfa-seisundis. Kõrvaltvaatajatele paistad sa täiesti ärkvel olevat. Keegi ei märka, et sa elad ja töötad muutunud teadvuse seisundis.

Ühtlasi suudad sa kiiremini õppida ning fakte ja kuupäevi kergemini meelde jätta, sest lõõgastunud seisundis viibides kasutad suuremat osa oma aju potentsiaalist.

 

Harjutus, et avada kolmas silm

Seda iidset meetodit käbinäärme taasaktiveerimiseks on edasi antud sajandeid. Selle meetodi eesmärk on tekitada peas, eriti käbinäärmes ja seda ümbritsevas piirkonnas, vibratsioon.

Mis on vibratsiooni allikaks? See on inimese hääle abil kuuldavale toodud sõna jõud. Õige hääletoon võib luua energiat või vibratsiooni, mis mõjutab inimese aju. Seda meetodit nimetatakse ka skandeerimiseks.

Kindlal helikõrgusel skandeerimine tekitab käbinäärmes vibratsiooni või heli liikumist. Kui harjutus on õigesti sooritatud, annab see samasuguseid tulemusi nagu munkade poolt Lobsang Rampale tehtud protseduur.

Skandeerimisel kasuta häälikuühendit thõu ja ülemisest DO-noodist veidi madalamat tooni. Kui sa ei ole eriti musikaalne, ära muretse täpse häälekõrguse leidmise pärast, sama hästi sobib ka ligilähedane helikõrgus. Soovitud toon on alt. See jääb madala bassi ja kõrge tenori vahele. Teisiti öeldes, õige vibratsiooni saavutamiseks skandeeri thõu mitte liiga kõrgel ega liiga madalal toonil, vaid häälekõrgusega, mis jääb nende kahe vahele.

 

Alusta harjutust nina kaudu sügavalt sisse hingates ja hoia mõni hetk õhku kopsudes. Seejärel lase õhk aeglaselt suu kaudu välja. Soorita harjutust veel kaks korda. Sel moel tõmbad oma kopsudesse ja kogu kehasse tähtsat eluenergiat ehk universaalset energiat. See aeglustab ka sinu ajulainete tegevust, viies sind beeta tasandilt ehk ärkveloleku seisundist alfa tasandile, muutunud teadvuse seisundisse. Alfa tasandilt alustatakse mediteerimist. Sa oled lõdvestunud ning sul on kergem keskenduda skandeerimisele.

Hinga uuesti nina kaudu sügavalt sisse ja hoia mõni sekund õhku kopsudes. Enne kui lased õhu suu kaudu välja, aseta keele ots hammaste vahele ja avalda hammastega keelele kerget survet. Seejärel lase õhk aeglaselt suu kaudu välja ja skandeeri t-h-h-õ-u-u, kuni oled lõpuni välja hinganud. Sa peaksid tundma, kuidas õhk mööda keelt ja hambaid liigub. Kui harjutus on õigesti sooritatud, tajud survet või mõnd muud aistingut oma lõuas ja põskedes.

Soorita harjutust veel kaks korda ja pea skandeerimiste vahel mõni hetk pausi. Häälikuühendit thõu tuleb skandeerida kolm korda järjest. Umbes kahekümne nelja tunni pärast korda sama harjutust skandeerimiste vahel pausi pidades.

 

Pärast teistkordset skandeerimist tuleb harjutust korrata taas kahekümne nelja tunni pärast, kolmandat ja viimast korda. See on ühekordne harjutus, mida ei sooritata üha uuesti ja uuesti nagu paljusid teisi harjutusi. Kui soovid sama harjutust korrata, siis oota enne selle sooritamist vähemalt kaks nädalat.

 

Kolmanda silma harjutus tekitab vibratsiooni või survet lõual ja näol, põhjustades vibratsiooni või energia liikumise käbinäärmesse. Vibreeriv energia paneb käbinäärme võnkuma ja aktiveerib selle. Hoia meeles, et thõu tuleb öelda või peaaegu laulda tugeva häälega ülemisest DO-noodist veidi madalamal toonil. Ligikaudne häälekõrgus on sobiv.

 

Mõnele võib näida, et see sajandeid edasi kantud meetod ei anna esialgu mingeid tulemusi. Sellepärast pole vaja muretseda, sest harjutuse mõju võib olla vaevumärgatav. Sa võid tajuda mitmeid füüsilisi ja psüühilisi muutusi lühikese aja jooksul, kuid need võivad ilmneda ka alles mitme nädala pärast.

Allikas: Iidsed õpetused algajatele. Aura. Tšakrad. Inglid. Taassünd. Astraalprojektsioon.

Osta raamat, kus veel teisigi harjutusi Nebadoni kirjastuselt.

Viimati uuendatud 30. jaanuar 2014
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]