prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Juhataja Katrin Aedma

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Mõned intervjuud: Tark.ee, Päevalehes, Äripäevas, Postimehes, Buduaar, JCI Treeninginstituut, Delfi. Osalemine TV 3 seriaalis: "Piirideta armastus."

Koolitaja lühitutvustus: Katrin Aedma

aedma Tere!

Minu nimi on Katrin Aedma. Olen koolitaja, konsultant, lektor ja kogemustega teeninduskvaliteedi nõustaja.

Minu suurimaks armastuseks on isiksuse arendamine – suhtlemine iseenda ja teistega. Vabakutselise ajakirjanikuna kirjutan eelkõige inimestest, nende elust-olust, kuigi olen kirjutanud ka teenindusettevõtte ülesehitamiseks vajalikest protsessidest ja juhtimisest.

Kõik teemad on seotud isiksuse arenguga – nii teenindus, koolitamine, avalik esinemine, juhtimine, meeskonnatöö kui ka kõik teised suhtlemisalased teemad, mida koolitan ja konsulteerin.

Koolitajate, koolituste ja konverentside supervisioonil kasutan erialaseid teadmisi, praktilisi kogemusi, head analüüsivõimet, oskust märgata detaile, näha lahendusi ja leida hulgaliselt ideid.

Eralased kogemused eri juhtimistasanditel, empaatilisus, psühholoogilised teadmised ja huvi teeninduse arendamise vastu, on abiks teenindustaseme nõustamisel. Ma ei ole kohanud veel ühtegi teenindusasutust, kus ei oleks võimalik teha väheste vahenditega mainet parendavat ja kasumit suurendavat ümberkorraldust teeninduskvaliteedis.

 

 Natukene tagapõhja
Katrinil on Magistrigraad vastavalt rahvusvahelisele arvestussüsteemile (5 aastat kõrgkooli ja 300 ainepunkti). Ta on lõpetanud Eesti-Ameerika Äriakadeemia, 1999 ärijuhtimise erilala  ärijuhina ja 1998 rahvusvaheliste majandussuhete erialal ökonomistina, omandades bakalaureuse kraadi. Teda iseloomustab liikumises olemine - pidev õppimine ja enese arendamine erinevatel maadel ja erinevatel teemadel (juhtimine, teenindus, müük, majandus, turundus, kvaliteedijuhtimine, alternatiivteadused, psühholoogia jms). 2007 aastal kvalifitseerus Katrin NLP Instituudis (neurolingvistiline programmeerimine) sertifitseeritud NLP Practisioner-iks.
Katrin on elanud ja töötanud nii maal, kui linnas, eraettevõtluses kui riiklikus ettevõttes, nii väikestes kui suurtes ettevõtetes erinevates valdkondades – põllumajandus, loomakasvatus, käsitöö, kaubandus, toitlustus, pangandus, energeetika, erinevatel ametikohtadel – lihttöölisest juhini. Enne oma firma loomist töötas Katrin ka kahes Eesti suuremas ettevõttes – 6 aastat Eesti Ühispangas harukontori juhatajana ja 1,5 aastat Eesti Energia AS-i Teenindus Tallinna büroojuhatajana.

Ühiskondlik tegevus
Alates aastast 2012 on Katrin Eesti Selts Norras juhatuse ja Norra Punase risti liige. Alates 2003 on Katrin tegev rahvusvahelise noortekoja (JCI-Junior Chamber International) liinis. Eesti Noortekoja JCI Estonia 2006 aasta juhatuse liige ja asepresident isiksuse arendamise suunal. Alates 2010 on ta JCI Toompea auliige.

Eesti Juhtimiskvaliteedi auhinna assessor 2004, Eesti kvaliteediühingu, Eesti Ajakirjanike Liidu EAL ja International Federation of Journalists - IFJ endine liige.

 

Koolitaja kvalifikatsioon

Katrin on edukalt läbinud 2003 aastal JCI Treeninginstituudi treeneritele mõeldud koolitused PRIME Leedus 2003 ja Excel Austrias 2005 ning Invicta treenerikompetentside koolituse. Aastast 2004 omab ta JCI täiskasvanute koolituse CLT (Certified Local Trainer) sertifikaati, 2005 aastast CNT (Certified National Trainer) sertifikaati, 2009 aastast Rahvusvahelise koolitaja taset NG (National Graduate) ja IG (International Graduate). Katrin Aedma on läbinud mitmeid erinevaid täiskasvanu õpet ehk andragoogikat hõlmavad koolitused, kuid kõige olulisemaks peab ta JCI seitsmeaastast põhjalikku väljaõpet rahvusvahelisel tasemel maailma parimate koolitajate range juhendamise all. Lisaks eelnimetatud koolitustele, on Katrin Aedma aastast 2010 Eesti esimene sertifitseeritud rahvusvaheline koolitajate koolitaja ITF#134 (International Training Fellow). Siit saab lugeda JCI koolitaja tasemete selgitust.

Video: Intervjuu koolitaja Katrin Aedmaga - Kuidas õppida koolitajaks?

 

2009 aastal valiti Katrin JCI Toompea parimaks koolitajaks. JCI_magnet-best-trainer2

2007 aastast NLP (Neurolingvistiline programmeerimine) ja 2008 aastast CQM (Hiina Kvant Meetodi) practicioneri sertifikaat. 

 

Tegevus koolitaja ja konsultandina

Treeneri ja konsultandi tööd alustas aastal 2001. Alates aastast 2001 Mainori Kõrgkooli, aastast 2005 Tallinna Rahvaülikooli ja aastast 2008 Marketingi Instituudi koostööpartner, 2002 Koolitus- ja konsultatsioonifirma KA Konsultatsioonid tegevjuht ja 2003 - 2006 Arendusfirma Invicta treener. Alates 2012 Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse hindaja alavaldkondades:
2.2 Uusimmigrantide lõimumine
4.2 Õppematerjalide loomine ja kirjastamine
4.3 Konverentside korraldamine
4.4 E-keskkondade loomine ja haldamine.

Katrin Aedma on tunnustatud konsultantide ja koolitajate nimekirjas nii Innoves, EASis kui Kodanikuühiskonna Sihtkapitalis KÜSK.

 

Katrin Aedma peamisteks koolitusvaldkondadeks on isiksuse arendamine - suhtlemine iseenda ja teistega - eneseanalüüs, loominguline mõtlemine, suhtlemine, stressis käitumine ja emotsioonide juhtimine, teenindus (sh teeninduskvaliteedi analüüs ja nõustamine), müük, avalik esinemine, personali juhtimine, arenguvestluste läbiviimine, ametijuhendite, personalipoliitika, arengu- ja koolituskavade koostamine, koolitajate ja konverentside supervisioon; meeskonnatöö, meilietikett, firma kultuur; ajurünnakud ja motivatsioonikõned eesmärkide püstitamiseks ja juhtkonna ideede töötajateni viimiseks.
 

Koolitused on üldjuhul interaktiivsed, vaba ja rõõmsameelse õhkkonnaga, huvitava lisainfoga tervislikest eluviisidest ja stressivabast elufilosoofiast. Parima tulemuse saavutamiseks on kombineeritud erinevad õpimetoodikad sh NLP ja Silva meetodi võtted. Katrin pakub aastast 2oo8 reisikoolitusi ja erakonsultatsioone näiteks Indiasse

Koolitamiskogemused maailma eri riikides: Norra, Island, Holland, India jt.

Alates 2012 täiendab Katrin Aedma end Norras.

 

Mõned esinemisnäited
29.02.2013 - Koolitaja 2013, teemaks avalik esinemine - 3 peamist viga, mida enamus esinejad teevad ise seda teadmata.

15.10.2008 - Hea Teeninduse päev juhtidele: Kuidas kirjalike teadete abil teenindusruumis saavutada klientide maksimaalne tähelepanu?

14.04.2009 - RAKS Raamatupidajate konverents. Arukas ja stressivaba suhtlemine meili teel.

26.03.2009 - Raamatupidajate maksukonverents. Meilietikett ehk tehnikad meililaviiniga edukaks ja viisakaks toimetulekuks

25.11.2009 - JCI maailmakonverents 2009 Delhis, Indias. Teema: Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik.

08.05.2008 – Äripäeva seminar: Kuidas koostada müügikirja. Praktise workshopi läbiviimine

29.03.2008 – Mess: Tööturg 2008. Teemad: “Eneseotsija Esmaabi” ja “Endale sobiva ja meeldiva töö leidmise põnev protsess ja toetavad hoiakud”

22.11.2007 – Bürootöö juhtimise konverents. Teema: "Virtuaalse suhtlemise kultuur: Efektiivne ajakasutus ehk tehnikad meililaviiniga edukaks & viisakaks toimetulekuks"

01.03.2007 – HeaTeeninduse päev teenindusjuhtidele, teema: “Teenindaja arendamine teenindusprotsessis”

17.01.2007 – Tallinna Konverentsid, teema: “AEG. Isiklike ja tööelu rollide tasakaal.”

24.09.2006 – Islandil esinemine JCI Iceland aastakonverentsil teemal “Kuidas nautida seda, mida me teeme ja teha seda, mida me naudime”

31.05.2006 – esinemine Äripäeva teenindusseminaril “Hea teenindus konkurentsieeliseks” teemadel: “Kuidas tasuta firmat arendada” ja “Kuidas motiveerida teenindajat paremini teenindama”

03.02.2006 – ainuesineja päevasel suhtlemis- ja teenindusteemalisel seminaril Jõhvis

15.11.2005 – esinemine Äripäeva teeninduskonverentsil teemal: „Eesti teeninduse 3 peamist ämbrit“.

25.08.2005 – Teema: “15 meilimise põhitõde”. X heade ideede päev: ”Tipus ainult professionaalid”.

27.04.2005 – teeninduskogemuse eksperimendi esitlus ja interaktiivse töötoa läbi viimine teemal raske klient või kogenematu teenindaja. II Teenindajate Arendusseminar: „Tee vahetu ja pingevaba teeninduseni”

13.04.2005 – korraldaja, kuraator. Esinemine teemal õppimiskeskkonna ja meeleolu loomine. Üritus: Esimene interaktiivne koolitusseminar koolitajatele: „Teadmiste edastamise efektiivsuse suurendamine”
Alates 2004 esinemised mitmetel seminaridel ja konverentsidel teeninduse jt suhtlemise teemadel.

Lisa saab lugeda siit.

 

Publikatsioonid

Katrin Aedma poolt kirjutatud raamatutest ja artiklitest saad ülevaate siit: Katrin Aedma looming.

Siin on osaline ülevaade Katrin Aedma sulest ilmunud artiklitest: Eesti Artiklite Andmebaas

Kontakt: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud , 00372 513 2444, 0047 4178 6999

 

Olla hea on ainus võimalus olla õnnelik!

Olla haritud on ainus võimalus olla vaba!

J. Marti

Viimati uuendatud 28. aprill 2016
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]