prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Naiste vägi

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Leesoja nõid Thule Lee hüva nõu

Autor: Thule Lee

 

Naiste vägi peitub loomulikkuses, lihtsuses ja aususes. Naine on naine siis, kui ta on loomulik: tema suhted on sobivad, ta saab füüsilist rahuldatust (oskab saada orgasme - päriselt), tal on oma loovus ja isikupära.

Voimas-naine

Naiste vägi on kadunud tuhandeid aastaid, väega naised põletati kunagi tuleriitadel, sest kardeti nende oskusi. Oma kaotatud väe tagasisaamiseks peab iga naine endas avastama ja ühendama oma valge ja musta jõe; see tähendab ühtlasi ka südame ja emaka rütmi ühtlustamist, kooskõla.

 

Iga naine on sündinud emakaga ja emakasse voolavad kaks jõge

 Üks on valge, mis sümboliseerib emadust, hoolivust, empaatiat, helgust, kohusetunnet, sotisaalset heakskiitu, headust... Ja teine, must jõgi, milles asub naise tõeline vägi - see on täis teadmisi, külgetõmmet, vajadus oma ihasid rahuldada, naine, kes tunneb end kogenud ja areneva "vana litsina", kes saab kõik, mida ta tahab ja annab endast selle,  mis teeb ilmaruumi ja partnerid õnnelikuks. Kus on koht aususel ja sügaval tajul.

Naine on naine siis, kui ta tahab kohtuda oma minaga ehk näha enda sisse ja avada oma potensiaali. Ükskõik, milline see ka poleks. Tumeda väega naised on teadlikumad oma naudingutest, nad on avatumad leidmaks õnnelikkust. Nad tahavad olla isikupärased ja sügavad. Neile meeldib olla loov ja nad ei karda öelda välja oma vajadusi. Ja nad ei karda ka nõuda oma paariliselt selle täideviimist, sest siis saab nende paariline väe. Neile meeldib jagada kõike, mida neil on üle, nad ei tunne armukadedust või hirmu, et neid hüljatakse, sest nad teavad, et on alati ligitõmbavad. Nad on ausad - näevad, kes nendega sobib ja nad ei pea nn. lõhkuma suhteid ja kelleltki kedagi üle lööma, nad lihtsalt on erilised. Nad võivad näida küll tavaühiskonnas võimukad, kuid nendest õhkub salapärast naiselikku väge. Nad saavad alati häid orgasme (kui tahavad) ja oskavad luua enda ümber müstilise atmosfääri.

Colliding jõed

Naises peaksid olema avatud mõlemad jõed, siis võib näha kuidas emaka vägi keerleb tumedana ja tõmbavana, justkui galaktika must auk

 Kõigil naistel on sündides emakas, ja seni kuni tunned, et su emakas keerleb tumedana, ning sinna voolavad must ja valge jõgi oled naisena Elus.

 

Lihtsus

Lihtsus on oskus asju ja elu näha selliselt, nagu näeksid kõike esimest korda - vaimustudes, imetledes. Lihtsus on teadmine, et Päike paistab maailmas kuskil kogu aeg, hoolimata sellest, mis on. Lihtsus on nõiduslik - igaüks ei taba selle olemust. Naine tabab lihtsust siis, kui ta on rahul oma argieluga - ja seda saab ise luua. Teades muidugi, mida ta vajab. Lihtsus teeb lihtsalt õnnelikuks!

 

Ausus
Väega naine ei pea enesele valetama. Tõsi, ühiskonna mõttes on kasulik seda teha. Naine teab enese sees, mida ta vajab ja millal, ta ei pea ennast alla suruma. Ta ei vaja konkureerimist, ta ei vaja maski kandmist, sest ta teab, et valed "suled" varem või hiljem kukuvad ja tõde tuleb nähtavale. Aus naine oskab mehele õiget nõu anda, ta ei karda hukkamõistu, ta tahab võrdset kaaslast, kellele otse silma vaadata. Aus olla enda vastu on tõeline väljakutse, mis väärib austust.

 

Seksuaalsus

 Naise vägi peitub ka seksuaalses impulsis. Ma pean seksuaalsust üheks olulisemaks, sest minu kogemus elus näitab, et kui seksuaalsus on arendatud ja kvaliteetne, siis see on elu alustala. Me kõik oleme loodud seksuaalsel teel (enamasti). Minu jaoks on see esimene kõige olulisem asi, sest olen kogenud, et siit justkui algab maailm ja õnnelikkus. See on vägi loova jõuga ja sisemise impulsiga. Olles tabanud seda väge, julged sa tunnistada ükskõik millist soovi enda sees. Seksuaalne vägi on ka elujõud - ükskõik, kuhu sa seda vajadusel rakendad. Kuid eelkõige algab see füüsilisest rahuldatusest, see on kõige alus. See, kui palju keegi seda vajab, on väga individuaalne. Kui me oskame kogeda füüsilist orgasmi - päriselt, siis saame neid avardada, muundada, nendega eksperimenteerida. Sellest tuleb alustada seksuaalset arengut. Ja piisavalt pika vahekorra tulemusel (vähemalt 1,5 tundi) saame lahustada seda teineteises, nii mees kui naine kogevad kordades rohkem ekstaasi ja see kestab kauem kui jagatakse omavahel pikka seksuaalvahekorda. Seks väsinud olekus on väsimuse edasikandmine, mitte väe saamine! Sealt edasi on nn. kõrgemad tasemed, kus kogeme ekstaasi, põlemist, lahustumist teineteises ja veelgi enam erililist rahuldatust. Inimesed, kes on seksuaalses väes, ei vanane nii kiiresti.

 

Voog ja ekstaas

 Esimese asjana peab olema piisavalt puhkust ja lõõgastust, sest ei voog ega ekstaas ei taha väsimust. Hoida saab, luues sidet loodusega. Inimene, kes hoolitseb näiteks aia eest, on kordades rohkem voos, kui see, kes istub arvuti taga ja suhtleb sõpradega. Kõik koos tegemised on voos: hea ja lõõgastav seks, söögitegemised, aiandus, jalutamine (vaikuses), mere vaatamine, tee joomine (vaikuses), tants (väga sobiva muusika taustal), tegelemine kunsti ja käsitööga, leiutamine. Ekstaas on aga seotud teatud liiki põlemisega, millegi nn. liikumisega enese sees. Kui pikka aega  meeldivat asja koos teha, siis tekib ekstaas, ärakandumine. Ekstaasi määrab ära ka meeldiv argipäev, millegi erilise ootus ja sellele järgnev hea kogemus. Kui häid kogemusi on piisavalt ja tihti, siis saab voogu ja ekstaasi hoida.
Tantra on üks suurepärane võimalus suhetes pidevalt minna ekstaasi poole. Minu jaoks on see vabaduse ja piire laiendav kogemus. Kehaline tunne, kuidas sa lahustud teises inimeses, ühendades hingamise - seksuaalse ekstaasi ja rituaalsuse. Tantra on püha rituaalsus, oskus öelda ausalt Jah või  Ei. See on võimalus kogeda pidevat heaolutunnet, kui alustalad on paigas. See tähendab, et tegeletakse igapäevaselt jooga, hingamise ja valitud praktikatega. Kui sul on aega, tekib hoopis teistsugune olek, kus ruum ja olemus lahustuvad. Oluline, et tantra on pidev, kui oled juba sellel teel, siis sa tegelikult ka vajad seda. Sind ei rahulda tavapära, sa tahad kogeda rohkem naudingut, õpid ühendama endas ja seejärel oma paarilises elemente, neid sulatama. Ühesõnaga tajud, et kuskil sinu sees on miski, mida sa saad kasutada nii enda kui enda lähedal olevate inimeste heaoluks. Tantra on üks võimalik areng neile, kes janunevad naudingu ja õnne järele.

 

On oluline palju puhata ja lõõgastuda

 Siis hakkab naise vägi toimima. Naise vägi laieneb sööki tehes, atmosfääri luues, heaolus. Naine, olles väes, teab, et ükskõik, mida ta teeb, see on õige. Ta ei kahtle endas, ta on päriselt rahul. Kuid ta ka ei hõiska (seda teevad need, kel väge pole), sest õnnetunne on näha ja tunda.

 

Mis annavad naisele väge:

- hea seksuaalne elamus

- eneseareng
- hea  ja õnnelik side lastega (kunagi ütles mulle üks nõid, et naine saab naiseks siis kui ta sünnitab väega tütre, ilma selleta jääb naine tüdrukuks)
- naine teab, et ta on ilus
- side loodusega
- oskus oma sisemist väge kasutada
- elutarkus

 

Mis võtavad naiselt väge:

- ebasobivad suhted

- suutmatus füüsilist orgasmi kogeda
- liigsed kohustused, ülepingutused, väsimus
- armukadedus
- allasurumised, eriti seksuaalsed
- haavatavus, alistuvus, "nii peab, nii peetakse õigeks, kõik teevad nii"-käitumine
- liigne "puhtus" (steriilne seksuaalsus, vastumeelsus kehavedelike ees, paaniline pesemine, oraalse seksi vältimine)

 

Mõned head soovitused:

- jaluta vaikuses
- kuula õhtuti omale sobivat muusikat, hämaras
- paita oma keha
- naerata iseendale
- laula
- iga kord kui avad silmad, vaata maailma imetluse ja uudsusega
- iga kord kui tunned iha millegi järele, koge seda

 

Harjutused tõstmaks oma naiselikku väge:

- Naiste orgasmi võimendamine (meestel seemnepurske kontroll): istu nii, et jalad on põlvest kõverdatud, hinga sisse ja tõmba kõik pingesse - alakeha, jalad, kõht, suru käed koos rusikatega rinnale, pea alla. Väljahingamisel lõdvestu, lase jalad laiali. Tee seda 9 või 18 või 27 korda.
- Naistel seksuaalse jõu ja vastupidavuse tõstmiseks (mõjub meestele samamoodi nagu naistele): sissehingates tõmba anus pingesse, selle ajal tee 8 kontraktsiooni anuse lihasega. See on Ashvini mudra. Tee nii 9 korda.
- Sissehingates siruta keel välja, alakeha toonusesse, sissehingates alakeha lõõgastus, keel lõdvalt suhu.
- Aja põsed vaheldumisi punni, samal ajal pinguta tuppe ühelt poolt ja mokkasid, siis vaheta.
- Sissehingates tõmba alakehas 5-6 kontraktsiooni nagu trepp, ja väljahingates ka trepp alakehas, aga lõõgastunult.
- Hoia seinast. Varvastel olles raputa vaagnat tihedalt üles-alla.

Iseenda ja heade suhete paremaks mõistmiseks soovitan raamatuid: Elain Aron "Ülitundlik inimene ja armastus", Eric Steven Yudelove "100 päeva hea tervise , väärt seksi ja pika elueani", Imbi Viirok "Teadlik tutvumine".

Autor: Thule Lee, Leesoja nõid

 

Katrini kommentaar: Kuulasin lisaks Thule Lee soovitusi raadiosaadetest (lingid allpool), selliseid ja teisi ja siis mõtlesin... meie kõigi kõige olulisem töö on enese sees leida üles see TARK naine, kes me ju oleme. Me teame ja oskame kõike ISE ja ei pea teisi paluma end aidata. Tuleb vaid osata vaikuses olla ja iseenese vajadustega tuttavaks saada, mõelda enesele eelkõige ja siis käia sellist rada, mida süda juhatab ja mida käies on hing õnnelik. Meeste osas tuleb minul jätta see emmetamine ja emaks olemine - hoolitsemine, ümmardamine, õpetamine ja selle asemel tuleb mul naiseks hakata - milliseks ja kuidas? Seda ma alles mõtlen ;) Siinkohal on ehk abiks arheotüüpide mõistmine...

 

Smile Hallo Kosmos - kuula saadet Thule Leega - Nõiatarkus, armumaagia, Thule Lee 1, Thule Lee 2

Kui see artikkel tundus huvitav, siis loe lisa:

Smile Huvitavaid ja arendavaid artikleid

Smile Hallo Kosmose saadete järelkuulamine

Smile Raamat: Saleduse saladused hõivatud inimestele

 

Suhetest, meestest, naistest, elust, vaimsest kasvamisest loe lisa mõnusast, lihtsast ja harivast raamatutesarjast: "Mina ja mehed"

Mina_mehed_1_kaanefoto1 Mina-ja-Mehed-2 Mina-ja-mehed-3

Huvitavad ja arendavad raamatud!

Viimati uuendatud 26. juuli 2015
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]